Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:51:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Momci ne vole bucke?  (Pročitano 13502 puta)
Pocetnik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Ko koga ovdje lagi... na zalost danas je izgled bitan, cak i da se zaposlite a ne samo za naci momka, ako ne izgledas dovoljno lijepo po postojecim standardima, mislim da se sve okrenulo..... Ma odkut znam, znam da kad se osejcam lose izgledam lose, sve mi je lose kad sam ok opet  sve mogu i to drugi primjete, iako nemam problema sa kilama imam sa konstantnom deprom (depresijom) hehehhe tako da mu to isto dodje ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 414
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne znam...mene vole...  Smile
IP sačuvana
social share
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
LG 4X HD
Bas sam sad hteo da se raspisem na temu,al' ne mogu bre mrzi me vise da ispravljam krive drine i mlatim praznu slamu

a da,   prijatno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ako je zivot poklon onda ga cuvaj samo za sebe

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2192
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
momci recite vec jednom da li volite bucke ili ne
IP sačuvana
social share
A tako sam ga volela

Edit by SerbianFighter: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Ja sam jednu sa povecom guzom zvao na kafu pre neki dan. Valjda je to dovoljno.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ako je zivot poklon onda ga cuvaj samo za sebe

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2192
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
svaka ti cast. pa i debele imaju pravo da se neko zaiteresuje za njih.A da ce bog da zavlada moda da popunacke budu u trendu, pa cu da vidim sta ce onda da rade estetski hirurzi. Ja licno smatram da maslo punija devojka je mnogo seksipilnija nego neka od 47 kg.Imam drugarice oba kalibra ali kad negde izadjenmo one malo punije kad se utegnu bogami dizu prasinu iza sebe. A one mrsave samo gledaju i lazno se nadaju.same su krive sto ne jedu.
IP sačuvana
social share
A tako sam ga volela

Edit by SerbianFighter: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
Posteno bi bilo da dodam, da je lepa kao san. Za mene najlepsa. Kao i to da se jako lepo oblaci. Seksi je od glave do pete.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
.... ooo, jos kako vole!
ako je zena negovana i ume da se obuce, privlacna je bez dileme
(da ne ulazim u raspravu da li treba da bude licnost, i kakva, da bi bila primecena; ono sto je u glavi jasno se odrazava na spoljasnjosti)

... naravno, ovde je rec o buckama, a ne o hipopotamima i debljinom deformisanim osobama zenskog pola- njihov najmanji problem bi trebalo da je estetika, tu je vec zdravlje 'debelo' ugrozeno. Vazi potpuno i za muskarce.

ne bi bilo lose otvoriti temu koja bi istrazila poimanje zenske lepote kroz vreme, do danasnjih dana
koliko znam, najslicnije danasnjem, ako globalizujemo, jeste staroegipatsko vidjenje zenske lepote: negovana, visoka, mrsava, depilirana, nasminkana?!
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... danas sam sa drugaricom raspravljala o nekim stvarima... Tj. ona je slusala, a ja sam kukala zbog nekih stvari iz moje proslosti koje se povremeno vracaju...
Elem, u cemu je problem... zabavljala sam se sa likom koji je od mene trazio da budem ono sto nisam: da budem stalno happy (znaci, nemam pravo na depresiju, tugu, setu, etc), da sva paznja bude usmerena na njega, da ga stalno mazim, pazim, volim, umiljavam se, i naravno.. moj fizicki izgled... da budem stalno doterana i da budem mrsava, sjajna, zategnuta (sto nikada necu biti), pa prevelika vezanost za moje prijatelje.. i tu su nastajali problemi, a veza se zavrsila njegovim recima: ti nisi ono sto ja zelim.. znas, ja zelim devojku koju mogu da pokazem svojim drugovima, neku mrsaviju i bogatiju... elem.. recimo da zbog toga neke komplekse vucem jos i sada...
I ona mi je rekla jednu recenicu koja me je tresnula... ono providjenje... sa sve sve zvezdicama, munjama i Alilujom iz opere Mesija... A, recenica je glasila: "Znas ja sam shvatila da ovaj moj nije zaljubljen u mene jer izgledam ovako ili onako, vec me on voli zato sto sam njegova"
I to je poenta... on nju voli ne zbog njenog izgleda, ponasanja, intresa ili imovnog stanja, vec zbog toga sto je njegova.. jedna i jedinstvena...
Onda sam se ukapirala i shvatila da i ja imam takvu osobu pored sebe... osobu koja je u stanju da sat vremena gleda u mene i ceka da se probudim jer zeli da njegov zagrljaj bude prvo sto cu osetiti tog dana... osobu koja ce da me voli i ako ga tog dana ne pozovem 5 puta... osobu kojoj nece biti vazno zasto ja nosim razvezane cipele... osobu koja ce me lagati i sa 20kg vise da izgledam sjajno jer ce znati da mi to dize raspolozenje i samopouzdanje, ali koja ce me i terati da trcim 2km dnevno kada odlucim da smrsam i udarati me po prstima kad krenem ka cokoladi... koga nece biti sramota da vas predstavi svojim drugovima jer vi ste njegova devojka, bez obzira da li ste "dobra riba" ili ne...  jednostavnu osobu koja ce me voleti bez obzira na sve...
I stvar je u tome sto mi je u tom trenutku kroz grlo prosla ta knedla ocaja, grize savesti i kompleksa koju sam godinama drzala... Mislim.. godinama sam sebi uskracivala stvarnu srecu jer me je tamo neki nekad napicio i ja sam se povukla u ljusturu usput odbijajuci bilo kakav normalan kontakt sa ljudima...
Stoga drage moje, neka vas nije briga da li muskarci vole bucke ili mrsavice...
Trazite one koje ce vas voleti i kao bucu i kao mrsavicu, i u pidzami i u seksi vesu, i u raspadnutim farmerkama i u najnovijoj haljini, i naterati vas da i same volite sebe i da se trudite da se u svojoj kozi i pred svojim ogledalom osecate najbolje i posebno... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 02:51:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.