Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:04:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim za pomoc  (Pročitano 6019 puta)
28. Avg 2009, 17:55:47
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Znaci situacija je malo komplicirana zato probacu to da objasnim ukratko!!!

Upoznao sam devojku preko interneta,ona je iz Australije ima 11 god dete i je Razvedena,starija je od mene 5 god. Poreklom je iz Makedonije a u Australiju zivi vec 12 godina.Posle dug period dopisivanja dosla je u Makedoniju da se upoznamo tu je bila 2 meseca bila kod mene kuci ja kod nje roditelji sum nam se upoznali i sve je bilo oki.Znaci ja treba sa njom da stupim u brak i da odem tamo.Umedzuvremenu doznajem da je 5 godina koristila antidepresante,i u prosljem periodu dok je bila u prvom braku imala panic attacks.Primetio sam da je zatvorena i ponekad je tolko zatvorena da uopste nece da razgovara, mislim da je psiholabilna osoba,a ponekad se za sitnicu Iznervira i vice.Molim vas za pomoc jer se radi o moju sudbinu.(Moramo da uzmemo u obzir da ona primila karakteristike Australiske kulture koja je  ladna i egoisticna,kako i dug period samoce jer zivi sama oko 4 godina ) Sta mislite o svemu ovome ......pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
HTC Wildfire S
Sta mislite o svemu ovome ......pozzz
Mislim da si ti onaj što postavi temu, izloži problem... i nikad se više ne pojavi.
I onda nagađamo i prepiremo se na 10 strana šta bi moglo biti, ko je u pravu a ko nije. I sve to na slepo.


A šta ti misliš?  Smile


Imaš li ti uopšte želju da je ženiš ili ne?  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 637
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Znaci situacija je malo komplicirana zato probacu to da objasnim ukratko!!!

Meni izgleda da si ti ne samo postavio pitanje, nego i odgovorio sam sebi. I to onako kako bih ti i ja odgovorio.
Ne žuri da skočiš iz tiganja u vatru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Nisam postavjlao zagonetne  teme,a da volim da se zenim i postavljam pitanje jer interesuje me sta "drugi misle"!!!

Hvala puno!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia No kašlje
Da skratim...
Pa onda se ozeni i pici u zemlju kengura...
Lako se razvest i vratit nazad ako ne valja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Hvaala Druze!!! Mislim ni to nije tako lako, treba min 2 godine da zivis sa tu osobu ,a i nije lako da ostavim ovde posao porodicu i da se vratim kao razveden....sta mislis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia No kašlje
Ma daj bre ne trazi dlaku u jajetu...
jer ako ces tako, onda ne samo sto nikad neces nigdje otic, nego nikada neces ni napraviti nista vrijedno pomena u zivotu... jer malo dje na svjetu imaju paprike kao u Makedoniji... aj sad i to navedi kao razlog...

Zato torbu na ledja i pali rodjace!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ako se odlucis na zenidbu sa osobom koju ne poznajes dovoljno dobro, u drugoj zemlji, gde nemas ni kuceta ni maceta, osim vanbracnog deteta...mislim da ces nailaziti na mnogo vise problema od onih koji ti se trenutno motaju po glavi.
Da volis tu zenu, pa i 'ajde...vredi zrtvovati se za ljubav  Smile (mislim na posao, rodno mesto, prijatelje, rodjake...). Medjutim, ti je i ne poznajes valjano...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Mrzim rasizam, crnce i kineze!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5559
Zastava U kreditima
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia No kašlje
...vredi zrtvovati se za ljubav Smile (mislim na posao, rodno mesto, prijatelje, rodjake...).

A paprike..., Ajvar...? Smile
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ma daj bre ne trazi dlaku u jajetu...
jer ako ces tako, onda ne samo sto nikad neces nigdje otic, nego nikada neces ni napraviti nista vrijedno pomena u zivotu... jer malo dje na svjetu imaju paprike kao u Makedoniji... aj sad i to navedi kao razlog...

Zato torbu na ledja i pali rodjace!


a ti da si na njegovom mjestu bi poslusao sam sebe pretpostavljam ..  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 07:04:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.