Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:36:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molim vas iskreno za pomoc!!!  (Pročitano 16867 puta)
24. Maj 2007, 18:27:23
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Linux
Browser
Mozilla
 Smile
Molila bih vas iskreno za pomoc.Neophodna mi je
Imam 24 god a moj buduci muz 27.Molim nekoga da me posavetuje.Nasa veza je bila odlicna,sloga ,postovanje ma sve.U cemu je problem odlucili smo se na decu i brak.Da bi dva dana pre nego sto sam ja presla kod njega da zivim,on pokusao sebi da oduzme zivot,zavrsio je na VMA,Dozivela sam veliki sok.Da bi me on trazio i molio da mu oprostim i da je to uradio zato sto nije mogao da se izbori sa mislima da li bi mogao da mi pruzi sve sto ja zelim,a ja sam ga prihvatila onakvog kakav jeste.Problem je bila njegova majka,koja se mesa nenormalno i koja je isto tako ogranicena skroz.Sve mora da zna i ne zatvara usta kao da joj nije dobro i svi moraju da je slusaju kao vojnici.Dok je vreme odmicalo opet nam je bilo super.Dok nije otisao kuci i opet to uradio posle njenog ispiranja mozga i opet u razmaku od dva meseca.Da bi ga ona poslala u Palmoticevu.Nisam znala nista o njemu ona se javljala na telefon.Dok me on nije nazvao i rekao mi da je u bolnici i da ne moze bez mene i da me je slusao svega ovoga ne bi bilo.
Sva rodbina mi je rekla da ona nije normalna i da je on emotivac i da ga unistava.
Njegovog brata devojka mi je rekla da on ima Sifru F23,obisla sam ga to nije on,kaze da sam mu ja jedino svetlo u zivotu.
Naravno pojavila se njegova mama i ja sam otisla ne mogavsi da je slusam kako ne zatvara usta i melje ovo,ovno i tako dalje.Ona ce ovo ili ono.
Htela sam licno da porazgovaram sa doktorom ali njegova majka me je sprecila naravno.
on me voli i nada se svemu,ali ja ne mogu to da promenim ne zelim i ja da se razbolim,od njenih smicalica koje nam je pravila.
A on za to treba da se pobrine.Ali ocigledno ne moze.Ne znam sta da radim.Moji vise nece ni da cuju znaju za sve,znam plase se.Ali iskreno bojim se svega prvi put sam dozivela tako nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


uživaj u životu

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 1979
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
mob
Nokia 6070
bas si u problemu....ali ako ga stvarno volis i stalo ti je do njega,vas,pomocices mu.....
nadji neki nacin da razgovaras sa njegovom mamom.....spusti se na njen nivo.......zbog njega....
i naravno jedino resenje za vas je zivot bez mame,tj sami.
razmisli i nadji neko resenje.....pozdrav
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
 pa recimo ovako: njegovoj kevi bi mogla da se desi neka nesreca Smile Smile

shalu na stranu ,probaj ovo : kad sledeci put njegova keva pochne neshto da melje ,stani ispred nje ,pogledaj je onako krvnichki u ochi (kao pas kad hoce da ujede) i onda iz sve snage ,iz dubine stomaka drekni : umukni !!!! . ako ovo uvezbash i pravilno izvedesh 1-2 puta vishe necesh imati problema sa njom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
preseli se sa svojim muzem dalekooo od nje,i ona ne mora da zna gde zivite..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 594
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Zvuči kao da je tvoj muž mnogo slab čovek, bez svoje volje. Takvu majku treba da otkači, ali ume li on to da uradi? Ne da je se odrekne doživotno nego da je distancira od vas. Ti ga možeš ohrabriti u tome, da se suoči s time. Možda njoj naizgled ništa ne fali, ali ako druge pravi nesrećne ta nije mentalno zdrava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Citavsi je, sama prica mi je zvucala...pa...blago receno, cudno. E, onda videh i tvoje forumsko ime...
Pretpostavljam da je taj "zmaj", upravo decko koji je u bolnici....ispravi me ako gresim...

Odluciti se na samoubistvo nije bas naivna stvar, kakvom si je ti opisala...Dakle, u celoj toj prici nedostaje mnoooogo detalja, sto i sama znas.

A to...mama mu brani ovo i ono, truje ga, baja mu...price su za decicu. Pozadina svega toga je nesto sasvim drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Takve situacije stvarno mogu razboleti coveka, ali ne mogu da verujem da jedna zena moze tako ispirati mozak nekome .. iskreno, iz tvoje price mi se cini da bi on volio da promeni sve to, ali da nema snage ni volje .. mislim da bi trebao porazgovarati sa psihologom, psihijatrom, jer je vec dva puta hteo sebi oduzeti zivot .. psihicki se nece tek tako oporaviti .. probaj popricati sa doktorom, neka ga on uputi psihijatru ..
sto se tice majke ...nje se ocito necete tek tako resiti, a i da biste to ucinili, morate oboje to hteti (naglasak je na tome da tvoj decko mora to odluciti), a to je, nazalost veoma tesko, jer verujem da i sama znas kakva je veza majka-sin.. ali svakako bih na tvom mestu prvo trazila profesionalnu pomoc za decka, jer on je taj koji mora povuci crtu, pa onda resavala sve ostalo
sretno ti  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Covek je pokusao da se ubije, sto znaci da ne spada u vrstu ljudi koji su sposobni da resavaju svoje probleme.
Cela prica o majci je verovatno samo paravan za pravu istinu....

Citat
a ja sam ga prihvatila onakvog kakav jeste.

A kakav je on to?

Citat
Problem je bila njegova majka,koja se mesa nenormalno i koja je isto tako ogranicena skroz.Sve mora da zna i ne zatvara usta kao da joj nije dobro i svi moraju da je slusaju kao vojnici.

...kao i 90% mama u Srbiji, a nisam cuo za epidemiju samoubistava zbog takvih majki.


Devojka, ili nema pojma sta se stvarno desava sa njenim deckom...ili ne govori istinu. Pretpostavljam da je ovo prvo u pitanju jer, u suprotnom, ne vidim poentu trazenja saveta na ovaj nacin.




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
u principu je dosta sve mutno .. nejasno  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
mozda je muz povukao na majku pa je zato tako labilna licnost  ?
sto narod naze "krv nije voda" ..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:36:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.