Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:45:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molba za milost  (Pročitano 1815 puta)
26. Jun 2011, 18:43:30
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Zloupotreba ovlascenja, molim za milost.


Doziveo sam  25.6. ponovo kao pre mnogo godina da budem banovan bez razloga. Tada me je nazvala pacijentom pod losom terapijom, jedna od forumasica na temi o politici. Ona je imala list marihuane u potpisu I skrenuo sam paznju ko je sta, ona sa listom marihuane ili ja koji sam tada kritikovao Jeremica. Nisam vredjao nikoga.
Ovo sada je vise su u pitanj razlozi licne prirode nego moj “bezobrazluk”. Brisani su mi postovi, prvo, to se desilo I pre od prilike tri nedelje, samo egzekutor je drugi. Tada sam se zalio I SF-u. Brisati I cenzurisati postove na neobaveznim temama kako bi sagovornik ili onaj ko se ukljucuje ispao glup je krajnje ne primeren nacin uredjivacke politike. Izgleda da ekskluzivu na pamet ovde poseduju iskljucivo odabrani pojedinci!
Zelim da pogledaju nadlezni u moj profil I utvrde da li sam zgrsio stvarno, jer po mom misljenju nije razlozan ban. Imate I moje pp poruke sa doticnom, kako je ona napisala bas pod navodnicima udatom zenom, zbog koje je ispao nesporazum I dobio sam zabranu pristupa forumu. Razgovor koji je predhodio upadu I brisanju jednog od moderatora nije toliko bitan sem sto sam se nasalio, a potom su muskarci sa foruma nazvani pacovima… Razlog po mome je iskljucivo licne prirode , razlog se desio pre deset I vise dana, nije afektivan postupak nego osmisljen I biran je trenutak osvete…  tom prilikom me je mod nazvao pijanim, da teba da se izduvam ili sta jos…. Wink Nije vredjanje.
Ako sam pogresio zelim da snosim posledice I zbog toga pre deset dana,  ako mi je tada “oprosteno” I zbog ovog zadnjeg slucaja. U suprotnom zelim da snosi posledice druga strana.
Dugo sam na forumu, I volim ovo mesto. Osecam ga delom sebe iako ne pisem puno, sto se vidi po datumu registracije I broju postova. Zao mi je sto sam prinudjen da na ovaj nacin trazim pravdu.

Sada ce taj moderator da kaze kako cmizdrim, molim, tuzakam, zalim se… Ne moderatori imaju svu vlast u svojim rukama, nije bitno pod kojim su nazivom, spuer vizor, administrator, moderator… Tako da treba da budu nepristrasni, I da svoje ako imaju licne razmerice ne mesaju u svoj posao. Ne moze da se sa nekim diskutuje a potom da se predje u ulogu moderatora I da se pri gubitku argumenata banuje I vredja. Mislim moze sve. Samo da li je uredu?
Mogao  bih ja jos da pisem, samo, mislim da je I ovo dovoljno. Sa ovim opet rizikujem, ali sve jedno kad neko zajasi kao ovaj koji ima MOC  tada nema izlaza.


Izvinjavam se zbog uznemiravanja.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
Apple iPhone SE 2020
Pametnom je dovoljno i jednom reci.

lock jer modovi mogu da odgovaraju i u zakljucanoj temi.
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 18:49:03 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 23:45:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: milost Molba
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.