Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Мојсијев пролаз кроз море - Славица Шетина  (Pročitano 24799 puta)
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Slika jasno pokazuje ono što sam i rekao.
Imam ja sve to i sve sam proučavao,tako da ne pričam ništa bez argumentacije.
Za nauku je neshvatljivo da su ljudi živeli oko 1000 godina,i da se Zemlja udaljavala od Sunca,a sami udaljavanjem je dolazilo do kataklizmi,i da su ljudi od 6 metara visine spali na prosek od 175cm.
Pošto ne mogu da objasne sve su "bacili pod tepih".
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Pa sta jasno pokazuje ? Vidis da je osa skoro vodoravna. Time ispada da se okrece odozgo na dole. Pa valjda se zna neki standard i na osnovu cega se uporedjuje. Moze severni magnetni pol i da je skroz na dole, ako ne znas gde je, delovace da je okretanje suprotno. Medjutim u odnosu na magnetni pol rotacija se ne menja. Ja lepo kazem da samo Venera ima suprotnu rotaciju u odnosu na severni magntni pol.

Za nauku je mnogo sta shvatljivo. Da nije te nauke, ne bi se imalo po cemu pljuvati. Dokazivanje kataklizmi, koriste se naucna otkrica i dostignuca, ... a opet ta ista se kudi. Dokazivanje postojanja Boga, ... opet se naucna dostignuca koriste, u opovrgavanju i same nauke.

Ali kada nauka za nesto kaze ne moze se, onda se opet u toj nauci trazi nesto sta bi je okarakterisalo suprotno.

Ima stvari, koje se i kriju , koje ne izlaze tek tako na sunce, ali nije nauka za to kriva. Ako vam nauka daje objasnjenja za nesto , treba li se kuditi sto za druge stvari jos nema ? Ostavite nauku, pa da vidimo gde bi ste se nasli. Kako bi ste ziveli. Dosta ljudi iz nauke izvlaci samo ono sta im odgovara, ono drugo ide pod tepih.

Stvari iz proslosti, pa i one se mogu na razlicite nacine objasniti. A sto ima onih koji bi objasnili i ono sta im nije struka, to je drugo. Sama izjava o tornadu na auto otpadu je toliko debilna da to nije normalno. Da taj koji je to izjavio zna malo nesto kvantnu fiziku, ne bi to rekao. Ali covek ima Dr. iz Biologije, pa ajd' da malo i ovamo kazem koju rec. Jer mozda smatra da je kompetentan i za tu oblast. A sti ni jedan kvantni fizicar to nece reci, nema veze. Vazno da ima neko ko je izjavio sa Dr. titulom.

Ta nauka danas vec usporava svetlost na nekoliko km/s, razmislja o warp pogonu, 11 dimaenzionalnom prostor/vremenu, objasnjava skoro sam postanak univerzuma, ... i opet ona ne zna nista.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Možemo mi ovako do kataklizme. Smile
Meni nečija titula ništa ne znači,jer sam se uverio da mnogi nemaju pojma.Ja svoju titulu ne bih menjao,jer ja sam višu završio na znanje.
Nauci je lakše da nešto sakrije,nego da se time bavi.
Stojim iza svega što sam rekao.
I o dolasku Venere u naš Sunčev sistem i o dolasku Plutona.Čak će i nauka u nekoliko narednih godina to potvrditi.
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Pa sta jasno pokazuje ??!!! Vidis da je osa skoro vodoravna!!!

Звучи као професор када виче на ђака.  Smile


« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 03:08:12 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Sony xperia
Ja nigde nisam toliko znakova interpunkcije postavio. To daje sasvim drugi smisao od onog sto je gore napisano.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Softe mislim da neko pokusava da se uhakuje na tvoj mainframe, samo nemoj da koristis sweeper  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ta nauka danas vec usporava svetlost na nekoliko km/s, razmislja o warp pogonu, 11 dimaenzionalnom prostor/vremenu, objasnjava skoro sam postanak univerzuma, ... i opet ona ne zna nista.

Kao sto su svestenici spaljivlali vestice, tako danasnji alternativni naucnici spaljuju prave naucnike...
U osnovi jedne i druge pojave je - neznanje....

Lakse je poverovati nekome ko prica lepe pricice o onome sto te tisti, nego o onome ko ti da suvoparne, ali istinite podatke... plus ako su potpomognuti zdravom logikom, velike su sanse da ce velika vecina da ih odbaci i prihvati se kao pijan plota teorije o mini tornadu...
To mogu da shvate...za to nije potrebno angazovanje mozga...
To vucemo od osvita civilizacije kada je covekoliki majmun u munji koja pali sumu video boga....

Antonic ih je nazvao prevarantima. Sagan isto.
« Poslednja izmena: 07. Dec 2009, 08:44:04 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Citat
Možemo mi ovako do kataklizme.
И после ћемо. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ONAJ KOJI JE SPOZNAO SEBE!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Ti ćeš prijatelju moj sigurno o tome da razmišljaš i pričaš,sa onima koji se vrate.
IP sačuvana
social share
Могу и мене да убију као ХРИСТОСА,али слободну мисао никада!
КО ГОД ЈЕ СПОЗНАО ОВАЈ СВЕТ ПРОНАШАО ЈЕ ТЕЛО,А КО ГОД ЈЕ ПРОНАШАО ТЕЛО,ЊЕГА ОВАЈ СВЕТ НИЈЕ ДОСТОЈАН!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Ko će da se vrati, odakle i gde.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.