Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:14:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moja Mama.... sexy or not  (Pročitano 46073 puta)
Ucesnik diskusija

Ja volim svoju mamu i ona voli mene

Zodijak
Pol
Poruke 166
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
dudosalve svaka cast
ako je ovo stvarno tvoja mama, zena i u zrelim godinama izgleda lepo i prenesi joj nase simpatije
a sad da napisem ono sto ce - predpostavljam - pokrenuti nove nepristojne komentare

ako je dudoslav provokator onda je uspeo u svojoj nameri i pokazao je svo licemerje vaspitanja ovog naroda
tudje je dozvoljeno ako je nepoznato onda je dozvoljeno ako je ne poznajemo onda je dozvoljene a ako pokazes svoje ili tebi poznato a drago onda je pakao
zasto?

ako je iskren onda ga potpuno razumem jer svi naturisti su po prirodi ljudi koji se ne stide svoga tela i koji zbog toga sto su goli nemaju nikakve incestuozne namere prema svojim bliznjim
incest je namenjen pre svega za one fine patrijahalne porodice (po vaspitanju) i koje zive u strahu od svog tela i svoje seksualnosti i to jeste jedna vrsta bolesti

to sto neko voli svoju mamu i ne upotrebljava sleng u ophodjenju to je odraz njegove kulture i vaspitanja (pretpostavka gradjanske porodice i obrazovanosti)
to sto se neko ne stidi svoga tela i tela svojih bliznjih opet je odraz njegovog licnog opredeljenja nastalog na osnovu vaspitanja i kulture
to sto je neko sve to postavio ovde je odraz njegove zelje za
provokacijom
razbijanjem tabua
razotkrivanjem ili jednostavno pronalazenjem istomisljnika

medjutim na ovu temu se zalepila nepozvana ciljna grupa koja je pocela sa nicim izazvanim napadima trazeci glavu nevinog podlezuci uticaju mase

dobro dosli u vreme inkvizicije i moralnog cinstunstva kada se sve radilo isto samo iz zatvorenih vrata

dudosalve - ako si stvarni lik i ako je ovo odraz tvojih shvatanja zivota imas nasu punu podrsku (moja majka ima 70 godina i previse je stara za postovanje slika (ne izgleda lepo) ali je svakako puno volim

 

Svaka cast .... odlicno napisano !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Qtek HP h6300
Au na ovoj temi cepaju postovi 10 po minutu !  Smile
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Felis Onza

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23718
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Motorola v3x
Ljudi spustite malo loptu  icon_paper
IP sačuvana
social share

Igraj pametno, igraj sigurno, igraj singl
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 58
Zastava Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
HTC Desire
ja bi volio da cujem misljenje zenskog dijela foruma.Inace,ako ovo nije bolest,onda ne znam sto je!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ja ne bi voleo da se flame nastavi  Smile
Lock
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 16:14:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.