Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:52:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: moj problem sa devojkom  (Pročitano 25095 puta)
20. Mar 2009, 01:34:33
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Motorola v3x
znam da ovde ima brdo slucajeva istih prica
moja se zavrsila pre 2 dana,bio sam u vezi godinu ipo i meni je delovalo sve ok ,popustao sam,nismo se svadjali i ja sam mislio da cemo uspeti,onda je pre dva dana dala mi broj novi na koji cemo ustedeti zajednicke razgovore i posle dva dana da mi sutku zbog koleke sa faxa.ja sam 85 godiste ona88 ,,sad je na visoj politehnickoj skoli mada po prici vise je u kaficu nego u skoli,primetio sam ja da se polako udaljava ali to nisam slutio.sad po prici njene koleginice tamao svako svakog muva...i neznam tako lako je bacila nasih godinu ipo dana zbog tog lika koji joj se svidja i ona njemu,ali dok mi je to priznavala stalno je plakala tako da sam ja nju stalno tesio,smesno zar ne,kao jako sam joj drag ali... mislim neznam trudio sam se svakog meseca sam jojj nesto kupovao,dolazio kod nje da joj pomazem,bio za nju i sad mi tako tesko i glupo da ja sad treba zbog toga da budem kaznjen.evo samd sam je zvao i kaze da nema glasa da prica stalno se rasplace,a i na cetu nije bila bas motivisana da pise.neznam kaze da nije odjednom odlucila ali ja sve se tripujem da imam sanse da je vratim ali nesto ne verujem.poz svima na savetima

p.s. i meni i njoj ovo nam je prva duga veza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Мени ово личи на ситуацију у којој си ти себе целог унео у ову везу, имао си искрена осећања, а њој је с друге стране било само интересантно. Обично се то осети ако у вези нема реципроцитета. Годину ипо дана није пуно, по мени је отприлике тај период од годину ипо до 2 године преломни, или се прекида веза или се развија права правцата љубав. Ја сам то осетио после друге годишњице, као да све село на своје место, такав неки осећај.
Све ми се чини да она није била свим срцем у тој вези. Изгледа ми као да је знала да то није то, ал да јој је било занимљиво да има дечка. Мислим да овај следећи неће дуго бити актуелан. Из твог поста закључујем да девојка јо увек није спремна за озбиљну везу а да ти јеси. Дакле пусти је нека се иживљава а ти је лагано преболи и настави да тражиш.
Поздрав!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, ovaj... mislim da naslov nije bas tacan... ona vise nije tvoja devojka...
E.. sad:
a) ti mozes da kumis i molis, pa da se to nekako skrpi... ali ne znaci da ce da potraje...
b) da je krivis za sve i tesis se da si ti covek, a ona koza...
c) mozes i da shvatis da u tim godinama veza od godinu i po dana nije nesto preterano obavezujuce... i da nastavis dalje...

Smiley

Citat
Из твог поста закључујем да девојка јо увек није спремна за озбиљну везу а да ти јеси.

Ih... kako to da ostavljena strana uvek ispadne pametnija i ozbiljnija... Smiley
« Poslednja izmena: 20. Mar 2009, 06:59:43 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 119
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung x510
Uzmimo u obzir da ti je sada tesko,navikao si da ti ona bude tu ipak godinu dana nije mali period.Moj savet ti je da nadjes drugu devojku za pocetak,nesto neobavezno,da se posvetis poslu,ili nekim drugim stvarima u zivotu,da svu svoju energiju usmeris u nesto drugo.Vreme je najbolji lek za sve,i mora da prodje jedan peiod da bi je zaboravio.Ipak ako uspes da je vratis,nikada to vise nece biti to.Treba da shvatis da ona nije za tebe,ona nije ni za koga,a i taj lik se nece usreciti jer ce doci drugi,treci....Najbolje resenje ti je da nadjes nesto sto ce ti oduzimati puno vremena,i nece ti ostavljati prostora da razmisljas,misli su cudo.Samo budi strpljiv i cekaj,ne zovi je,ne pisi,kad tad ce doci dan kada ce te zvati,videces!
IP sačuvana
social share
ne tragaju samo devojke za srecnim zavrsetkom svoje price...ne veruju samo one u bajke,i ne traze samo one svoju drugu polovinu.Veruj mi,i vecina muskaraca zeli isto,samo sto se o tome ne prica.Nije muski.Muskarci ne placu!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Motorola v3x
hvala ljudi ima dosta istine u vasim odgovorima,jeste i meni deluje da sam ja vise bio u toj vezi predaniji nego ona ,sto se tice zanimacije na faxu sam samo treba da se smirim i krenem da ucim jer mi je to buducnost,ali zanm kad se zaljubim niti mi se toliko uci vec stalno zelim da provodim vreme sa tom osobom ...a kad raskinem onda se ubedacim...i opet nema ucenja.


hvala emtiju anei i nenadu na brzim odgovorima  mnogo znace
« Poslednja izmena: 20. Mar 2009, 09:16:33 od 14henry »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Neko reče: u svakoj ljubavi postji onaj koji ljubi i onaj koji podmeće obraz. Hormonska privlačnost, strast, traje oko godinu dana a posle toga veza ili sazreva ili mnogo češće dolazi do kraja.

Ti nisi kriv što ne umeš da čitaš misli pa nisi znao šta ona od tebe hoće. Možda je htela avanturu, a ti si hteo vezu, ali očito je da ona nije rekla šta hoće.

Teško je biti ostavljen. Još je teže ako u tome pokušavaš da nađeš samo svje greške i da stvari vratiš tamo gde one više ne mogu biti. Možda si i ti u nečemu grešio, ali iz teksta nemam utisak da su te greške bile presudne za vaš razlaz. Više mi se čini da je ona htela da se raziđete ali da nije htela da ostane sama dok ne nađe sebi drugog.

Okreni se sebi, izlazi, ljuti se na nju i izbaci tu ljutnju kroz sport, ali moraš se osloboditi emocija vezanih za nju. A onda kad budeš spreman pojaviće se neka druga devjka. Možda je ona već tu, možda te već posmatra a ti to ne primećuješ.

I neka ti ne bude žao. Imaš još dosta vremena da izgradiš dobru, zdravu vezu, zasnovanu na iskrenosti.
« Poslednja izmena: 20. Mar 2009, 09:30:35 od simijon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Motorola v3x
hvala simion .ma nisam niti varao niti lagao pa da znam u cemu sam kriv ,mislio sam ako ja dam svu svoju ljubav ja necu imati cega da se plasim,jer stalno to i pokazujem aa sad mi je smorno i tesko da zivim i osecam se i izdanim i neznam ni sam kako se osecam


bukvalno dok nije otisla na fax sve je bilo ok ,al ja nemogu da strazarim ispred faxa zar ne nisam bas toliko poremecen i to sigurno nije zdrava veza...



evo situacije od sinoc  dosao sam kuci napisao mail sa svim iskrenim osecanjima prema njoj ,ona je to procitala,jednav je kucala na chatu ,kao nema sta da mi kaze i to se tako desilo nije odmah ali kao i da jeste.i prekinula je cet poslao sam joj poruku kaze nemoze vise zao joj je,zvao sam je na mob ona me je 6 puta izbacila 7.put se javila rekla je halo i spustila i opet mi se nije javljala ,ja sam popizdeo napisao joj neka ti je srecan zivot dovidjenja,,a ona meni posle 10min  da nemoze da prica stalno se rasplace (sto place ako joj nije stalno ako jestse zasto baciti sve niz reku?)i meni je napisala srecno i to je to.mada to sam valjda gore i napisao.


ono sto mi je glupo i sto neshvatam sta znaci boriti se za vezu ... ja je volim i koliko god mi je tesko da je pustim znam da mora da ode ali nisam niti slutio niti ocekiovao ovako nesto
« Poslednja izmena: 20. Mar 2009, 09:44:00 od 14henry »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Ne možeš niti treba da budeš neko ko će gušiti i daviti. Ljudi moraju biti slobodni i odgovorni.

A naslušala sam se sličnih priča gde se neko, nekad mladić, nekad devojka, polakomio na zeleniju travu u tuđem dvorištu. Pa je ona ostavljena strana posle par meseci našla sebi bolju sreću, a ona koja je ostavila se kaje godinama.

To je jednostavno život i bolje za tebe da je ovako. U pitanju je prepredeni lažov a ne oosoba za ozbiljnu vezu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Motorola v3x
hvala ti simijon sto si tu treba mi sto vise vasig saveta da bi se smirio evo sinoc sam bio nervozan posle razgovora super jer a sad sam opet u fazi raspada,mislim neznam sigurno si u pravu , ali kao da to nije ona ,mada ko zan koliko dugo se to odvijalo iza mojih ledja


a ja sam covek koji veruje u bajke ali ova se zavrsila
« Poslednja izmena: 20. Mar 2009, 09:49:29 od 14henry »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 
Imaš ti neke ortake sa kojima bi mogao na trčanje, u teretanu, na bazen, pa posle na pićence? Ako imaš super cimni ih, ako nemaš idi sam koliko danas u teretanu i fizički se umori. I pričaj sa ljudima tamo, jednostavno komunicirajte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:52:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.