Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moj halo ton <----- Extra  (Pročitano 12702 puta)
22. Jan 2006, 18:11:01
Svakodnevni prolaznik


;-)

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 474
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia ARC
"Moj halo ton" je usluga koja omogućava korisniku mt:s-a da odabere melodiju koju će do uspostave veze slušati onaj ko ga poziva, umesto uobičajenog zvučnog signala da telefon koji je pozvao zvoni.

Neka Vama drage osobe, kolege i poznanici slušaju pesme po Vašem izboru dok Vi ne odgovorite na poziv, umesto jednoličnog standardnog zvuka. Budite jedinstveni! Obradujte svoju simpatiju!

Moj halo ton možete da aktivirate preko internet sajta www.mojhaloton.com.

Na tim stranicama možete da pregledate katalog svih pesama koje mogu da budu postavljene kao "halo ton", zatim da kupite pesmu za sebe ili da je poklonite drugom korisniku. Takođe, ovde možete kupljene pesme da organizujete prema pozivaocu, grupi pozivalaca ili prema delu dana (prepodne, popodne ili noć).

Na početnoj stranici internet sajta nalazi se katalog ponuđenih pesama i uputstvo za prijavljivanje na sajt. Da biste se ulogovali, potrebno je da u za to predviđeno polje upišete broj svog telefona i da sa tog broja pošaljete SMS poruku sa tekstom SIFRA na broj 775. Ovo je neophodan korak u cilju zaštite Vaše konfiguracije pesama koje ste odabrali. Cena ovog SMS-a je cena standardne SMS poruke u nacionalnom saobraćaju. Posle nekoliko trenutaka dobićete povratnu poruku sa šifrom koju treba da unesete u dato polje.

Kako bi se sačuvala poverljivost podataka i sprečila mogućnost zloupotrebe, šifra važi samo u narednih 30 minuta od prijema povratne poruke.

Nakon logovanja dobijate mogućnost kupovine pesama iz kataloga koje možete da dodelite svima koji Vas pozivaju (tzv. osnovna pesma) ili određenim pretplatničkim brojevima, npr. jednu melodiju za poslovne kontakte, drugu za prijatelje itd. Svaku kupljenu pesmu možete da dodelite bilo kom broju, kako mobilnom, tako i fiksnom, u zemlji ili inostranstvu, a moguće je i formiranje grupa korisnika. Ova organizacija pesama prema brojevima pozivaoca i delu dana obavlja se u odeljku Moj album.

Za korišćenje usluge nije od važnosti da li se Vi ili Vaš pozivalac nalazite u SiCG ili u inostranstvu.

Ako želite, možete pesmu i da poklonite drugom korisniku. U tom slučaju, pesmu plaćate Vi, a primaoc poklona dobija SMS obaveštenje da korisnik određenog broja telefona želi da mu pokloni pesmu (naveden je naziv pesme i kod za poručivanje). Ukoliko želi da poklon primi, potrebno je da pošalje SMS sa kodom na broj 774, dok je u suprotnom dovoljno da na poruku ne odgovori. Primljeni poklon će korisniku postati osnovna pesma ukoliko pre toga nije imao drugih pesama, odnosno, može da organizuje pesme u svom albumu preko internet sajta ili pozivanjem korisničkog servisa.

Cena je 50,00 dinara bez PDV-a po melodiji, bez obzira da li ste prepaid ili postpaid korisnik, s tim što jednu melodiju možete da dodelite neograničenom broju pozivalaca.

Od trenutka kupovine melodije, njeno "trajanje" je vremenski ograničeno na 2 meseca. Nakon isteka tog perioda imate mogućnost da obnovite trajanje pesme za novi dvomesečni period ili da je zamenite drugom.


(01. May 2007, 10:52:33)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone
simpaticno ali savrseno za uzimanje para...
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa naravno ... tako uvek bilo i ostalo....
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Apple iPhone
a narod - paljevina....
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


;-)

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 474
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia ARC
jebote a sta sam ja tek radio sa ovim... kazem drugovima da zatraze sifru sa svog fona i daju mi  pa onda ja fino uz njihovu sifru izzaberem za njih melodije. 4 ortaka sam tako mocno sjebao izabrao sam sve najgore pesme da pisas od smeha  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Android™

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 739
Zastava https://t.me/pump_upp
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson Galaxy Note
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


born to be wild

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 201
OS
Windows NT 4.0
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia neka tamo
ti imas srece ... ja sam skinula pesmu pa se ortak istripovo da sam ga ispalila ... i otisla na neku svirku a ja bila u AKCIJI  pa me prekidala budaletina na svaka 2 min ... pa htela sam da ga zadavim !!! on meni da prekida snosaj Smiley jos seprimio ko mladi majmun pa me sad cima na svaki sek . Smile
IP sačuvana
social share
Never ride faster than your angel can fly...!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


sta reci

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC wildfire
stvarno nije uredu od njega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


;-)

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 474
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia ARC
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


1+ 1 = 22

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 409
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung Galaxy S8 Dual
lOOdo, bOOrazeru, lOOdooo...  Smile - 'besh 50 kinti, foRRa e motyna!  Smile



now playing: ANNIHILATOR -  Alison Hell
IP sačuvana
social share
Nije gotovo dok ne pobedim!!!
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.