Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moguć nastavak „Vratiće se rode”  (Pročitano 3957 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 172
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
serija je komplet bila katastrofa i nadan se da je vise nece videti na tv, a kamoli neke nastavke

Slažem se u potpunosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.2.149.30
serija je komplet bila katastrofa i nadan se da je vise nece videti na tv, a kamoli neke nastavke

Aj mi reci staj e u vezi sa serijom katastrofa? Drugo, kazi mi sta je za tebe dobra domaca serija?
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 298
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6500
Snimanje novih epizoda u martu-aprilu naredne godine - najavio Dragan Bjelogrlić, glavni glumac i jedan od producenata serije „Vratiće se rode“, u intervjuu za hrvatski „Jutarnji list“

Veliki uspeh serije plod je kvalitetnog autorskog rada koji je publika kraj malih ekrana prepoznala, kaze Bjelogrlic. Serija je naročito dobro prošla u BiH i Hrvatskoj, gde je nedavno počela i prodaja DVD izdanja ovog serijala, a što se tiče nastavka, Bjelogrlić kaže: „Postoji jedna opcija koja se trenutno razmatra. Prema njoj, ‘Rode’ bi dobile svoj regionalni nastavak jer je reč o prvoj seriji koja je podjednako bila gledana u svim zemljama bivše Jugoslavije. Svi mi koji smo uključeni imamo volju za nastavkom, čije bi snimanje moglo da počne u martu i aprilu naredne godine“.

Što se tiče scenarija i pravca u kome će se priča dalje razvijati, glumac je samo nagovestio da će se radnja dalje razgranati. Zbog velikog uspeha koji je serija postigla na našem podneblju, „Rode“ će se prikazivati i na području Rusije, Moldavije i Ukrajine.

- U fazi smo pregovora koji će, ako budu uspešni, značiti početak prikazivanja na ruskom tržištu. „Rode“ bi bile prva serija iz bivše Jugoslavije koja će tamo biti prikazana. Reč je o tržištu s mnogo ljudi i iako je serija bila uspešna u našoj regiji, njen uspeh u Rusiji i još nekim zemljama gde pregovaramo, poput Moldavije i Ukrajine, značio bi veliki kvalitet na globalnom planu - rekao je Bjelogrlic.
izvor:Trista Cuda
Po meni serija je bila sasvim solidna , ali mislim da bi nastavak bio cisto proseravanje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
serija je komplet bila katastrofa i nadan se da je vise nece videti na tv, a kamoli neke nastavke

Aj mi reci staj e u vezi sa serijom katastrofa? Drugo, kazi mi sta je za tebe dobra domaca serija?




Prvo,za domace serije mi je stvarno tesko da odvojim i dva min. da vidim sta je to, o cemu se radi jer i sam pogled na njih u toku saltanja me nekako uverava da je to nesto jako lose, za one koje sam odvojio nesto vise od dva minuta nekako mi je bez smisla i da ih komentarisem. Ali, sto se tice doticne serije najvise sam besan jer sam visenedeljnim najavama namamljen da pocnem da je gledam.Neku dublju analizu sigurno bi mogao da dam epizodu po epizodu kada bi mogao da napljujem sve minuse ove serije,ali ukupno gledano to bi izgledalo ovako
odnosi izmedju likova serije odradjeni vise nego povrsni, konverzacija izmedju likova isto tako povrsna, bez smisla, upotpunjena sa vise nego izlizanim forama, zapleti isto tako bez ikakvog smisla, pa ja odvojim sat vremena da pogledam epizodu i posle ne znam sta sam vido, stalno imam osecaj kao da sam nesto propustio, gluma samo na momente zadovoljavajuca, djurickova pogotovo, o koji, bjeli da ne pricam.Sve u svemu serija vise nego lose uradjena. Jedino pozitivno su mozda kamera i slika
Ali ovo je samo moje vidjenje, ukusi su razliciti, nekome je sjajno i vece provedeno uz bingo, a nekome je grand show spektakl
« Poslednja izmena: 02. Okt 2008, 15:03:41 od ziskla »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.