Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:11:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: modni trendovi u srbiji  (Pročitano 11294 puta)
04. Jan 2008, 21:13:09
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
 :DNe mogu da verujem da na forumu nema ni jedne teme vezane za modu i aktuelne modne trendove.    Moda je sastavni deo života svih nas, a ja kao modni kreator i stilista imam potrebu da pokrenem ovu temu.   .   .    pa ako ima zainteresovanih, mozemo da ćaskamo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,

ovako,lepa je to tema i sve su to fensi stvari ,ali realno u srbiji je 1% onih koji se oblace po toj modi.
u srbiji je generalno najzastupljenija buljak moda.to su svima vrlo dobro poznate kreacije,rumunskin,turskih i kineskih kreatora.
tigrasti dezeni,neka perija koja glume krzno,zlatni detalji u obliku kajisheva,patika i torbica.
a muska moda...hm to je tek zanimljivo....popularne su jakne sa milion i jednom zakrpicom (gde mogu da se vide natpisi kao ferarri i naravno konj sa 3 noge, marlborro ...) ,farmerice kojih vise nema ,nego sto ima ... itd ...mislim da kapirate o cemu pricam.
e .
a sa druge strane su uberkul klinci od 14,15 ,(a i ovi malo stariji),koji imaju dovoljno love da se oblace po mednesima,djanuima i ostalim skejt shopovima(ciji vlasnici kupuju robu preko neta sa hakovanih kreditnih kartica,imaju zaradu na tu robu jedno 300% i ne znam kako imaju ulaze,al nebitno ..) znaci klinci puknu po 7-8 iljada za dudzu,a realno su mogli da kupe 3,pa ona furaju u jednom te istom kod ih i vrabci ne upamte,al jbg to je zu jork ....

i onda imamo poslednju kategoriju,a to su metalci ,i oni ostali 'tresha-dzepmer' likovi,kojima nije bitno kako ce i sta ce da nose ...
obicno su to starke,neke stare farke i neka vojnicka jasha josh iz jna ...

generalno bih mogo jos da pishem ,al sam se smorio do jaja ...

~R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Mislim da uopste nisi u pravu.Pre svega masovno oblacenje po buvljacima i kod kineza vise ne postoji. Nase devojcice i devojke mogu jako lepo da se obuku za pristojnu cenu u moru novih brendova srednje klase koji skidaju kreacije velikih kreatora i prilagodjavaju kvalitet i cene sirokim masama. Prvenstveno mislim na Mango, Zaru, Bershku... Dakle ako hoces da pratis modu, nije jedini problem u novcu, vec u osecaju za estetiku, obavestenosti o trendovima.....a starke su inace modna klasika u celom svetu, sto znaci da su uvek u trendu i definisu jedan modni stil- npr. sloboda, RnR, bunt, itd.
Ja nisam u tom fazonu, ali posto mi je moda zanimanje moram da postujem njihovu veliku ulogu u svetu mode.  Moda nije samo Paris Hilton, moda je zivotni stav,njom mozes da izrazis dnevno raspolozenje, zivotni stav,svoje mesto u drustvu... ma moda je super stvar!!! 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Sve one slike raznih kreacija koje su postavljene na onoj temi ne znace da i vi trebate da ih imate da bi bili u trendu. Ko je kreativan, znace da zapazi detalje, odabere ono sto mu se svidja i kupi ili sasije nesto slicno po mnogo puta manjoj ceni. Dakle, ono su samo ideje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Mozilla (KHTML,
 Moda nije samo Paris Hilton, moda je zivotni stav,njom mozes da izrazis dnevno raspolozenje, zivotni stav,svoje mesto u drustvu... ma moda je super stvar!!!  

skidam kapu  Smile


~R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Oh! Hvala akai11 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
SonyEricsson k770i
      Pratim modu ali nikako po svaku cenu. Kada pogledate cene po buvljacima i kod Kineza, morate priznati da bas i nema neke razlike u odnusu na cene koje se krecu po buticima. A guzvu po takvim mestima ne zelim ni da komentarisem. Takodje mi smeta sto prilikom kupovine na takvim mestima uglavnom se stvari osecaju na smrad pokvarenih buseva. Ipak kad kupite u butiku oseca se miris novih stvari. Mozda ovo nekom nije ni bitno ali ako zanemarimo ovo, ni faktor cena nije vise drastican koa sto je to nekada bilo. Pa zato i mislim da vise nema svrhe kupovati na tim mestima. Ja sam se poslednjih sest meseci preorijentisala samo na onlajn kupovine preko interneta i mogu vam reci da sam zadovoljna. Pogotovu sto i nemam vise toliko slobodnog vremena da spartam po gradu trazeci sta da kupim. Prednost je i to sto mogu da kupujem nocu. Pri tom ovakvim nacinom kupovine uglavnom mozete vratiti ili zameniti stvar ukoliko vam ne odgovara velicina ili vam ne stoji kako ste to zamislili.
 Bas me zanimaju Vasa iskustva vezana za ovakav nacin kupovine. Evo i nekih zanimljivih sajtova:
www.H&M.de      www.c&a.com     www.bettyboop.co.yu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ko je kreativan, znace da zapazi detalje,  Smile

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


prim.med.dr.sci strucni savetnik dr. thefukare

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 1962
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Tel.Me da imam telefon
online kupovina - ok ako znas tacno sta zelis

ja sam jednom prilikom kupila sholl klompe kojima je prva cena bila 145E na kraju sam ih uzela za 37!!!

sto se tice mode ... ne robujem nikome pa ni njoj

nekima i dzak od  krompira lepo stoji ... ako znaju da ga nose  Smile
IP sačuvana
social share
Lead me,follow me,or get the hell out of my way!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:11:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.