Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:35:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: modni trendovi u srbiji  (Pročitano 11293 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 25
Zastava usa
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
BlackBerry 
 Jedno mozda glupo pitanje...
A sta su to trake za mobilne telefone? dali je to blue tooth headset ili nesto drugo???? A sta decaci tamo prate sto se tice
Sport? Dali tamo vole da nose razne dressovi ili jakne hoodies sa logo tima????
A i patike sta vole mladi da nose tamo????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
jtiger1422,

S obzirom da je svet postaojedno veliko globalno selo, i modni, kao i svi ostali trendovi su isti sirom njega. Razlike su neznatne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jtiger1422,

S obzirom da je svet postaojedno veliko globalno selo, i modni, kao i svi ostali trendovi su isti sirom njega. Razlike su neznatne.

bas tako!

 A trake za mobilne telefone, to je traka koja se stavlja oko vrata kao lancic, dugacka je otprilike do ispod grudne kosti. na nju se obicno okaci mobilni telefom, mp3 player, kljucevi, ili sve zajedno, zavisi od ukusa. imas i krace trake za oko ruke ili za kajis. naravno i na njih se kaci sta hoces. kada sam rekao lokal patriotska obelezja, mislio sam , na primer, na trakama pise +38111 i tako sve u krug. inace +381 je medjunarodni pozivni broj za srbiju, a (0)11 za beograd. mislim to je nesto moderno i karakteristicno za beograd.
  od sporta se najvise prati fudbal i kosarka, ma da sada svi prate po meni najdosadniju igru na svetu, tenis, i to zato sto jedan srbin rastura sve. sportska oprema je jos uvek glavna ulicna nosnja, najvise se nose stvari engleskog fudbala.
od patika nike, adidas, puma, za one sto nebacaju pare na patike tu su umbro, asics, kappa.  postoje i evergreen modeli kao convers all star. inace ovde imas puno kineza koji prodaju sve moguce falsifikate sportskih marki i timova.
  eto prilike da za male pare neko bude markiran. toga sigurno nema (legalno) u ameriKi.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2008, 19:58:09 od gottago »
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Do As I Say, Not As I Do.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 994
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia e72
Sad je modni tend imati siske, svaka druga devojka ima siske...  Smile
IP sačuvana
social share
From ex girl to next girl.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 25
Zastava usa
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
BlackBerry 
 Upravo si ovde nema za male pare bukvalno nista. Zato i zelim da kada nesto kupim osobi oni to vole i da se to nosi tamo.
Sa obzirom da sam ja odsutna iz Juge vec 7 godina nemam pojma sta je tamo popularno. A ovde je trziste toliko prepuno da je tesko da napravis odluku. dali su tamo vise actualni mp3's ili Ipod?  I koliko se krecu od prilike? Dali vise volite  obicni headphones koj se ukljucuje u mobilni ili bluetooth. Bas ti hvala na savet sto se tice trake, znam da je to ovde bilo popularno pre 4-5 godina ali ih ja vise uposte i nevidjam vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
popularniji je mp3, zato sto je jeftiniji. kosta od oko 50 do 100 $. ljudi ovde uglavnom koriste samo telefon bez prikljucaka.
i ovde je trziste prepuno. ima svega osim para. nisi ovde vec 7 godina? pa i nije se puno toga izmenilo.
imas dresove nba, nfl, nhl, kostaju oko 100$. kopije oko 20$. imas cirilicnu tastaturu oko 25$. imas novcanik sa memorijom (100gb)  oko 300$. imas najnovije modele patika oko 150$.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
cao ja sam nova na ovom forumu moze li mi neko reci gdje u hrvatskoj mogu kupit moderne stvari za malo punije mlade mame :wave: :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:35:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.