Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Modernizacija Supergaleba do nabavke novih aviona  (Pročitano 46184 puta)
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
a 99 posle bombardovanja je nekolicina se je vratila u srbiju

Ti ljudi,ako si radili na B-2,F-117,Raptoru,Apacu,nema sanse da ugledaju Srbiju sem na globusu,karti,ili internetu.
Kazem ti.Postoje ugovori.Ako je to neki inzenjer,onda on zna i slabe tacke tog aviona,i ako mu rusi daju 20 miliona $,ona bi sve ispricao.Banalno receno.
Ne ide to tako.

Pa kazem ti.Mozda su oni glupi kao 3 noci i 2 krave,mozda pokradose boga oca od rusa,ali oni napravise i F-117,i B-2,i F-22/F-35 pre rusa,a sve pokradose od rusa.
pa jes mnogo dobra tehnologija!onaj crni zaorao budjanovce,a ovaj drugi skup kao djavo pa ga ni americka vojska nece!
i shvatite ljudi nije da nema para i kadrova i resursa i p..materina za remonte modernizacije pa i kupovinu,vec srbija ne sme,ponavljam ne sme da ima jaku vojsku i tacka!ja vas ne bih vise zadrzavao Smile
« Poslednja izmena: 23. Jan 2010, 22:01:23 od st.george2 »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia N70
Citat
vec srbija ne sme,ponavljam ne sme da ima jaku vojsku i tacka!

Ma upravu si 100000%.I ja serem ceo dan.
Lepo je onaj americki ambasador rekao da nama avioni ne trebaju i da nam je potrebano nekoliko aparata za cuvanje vazdusnog prostora.To moze da radi i MiG-21,kad se on batali,to ce raditi MiG-29,a kada se oni batale( za 30ak godina),tada ce nam ameri uvaliti polovne F-15,i to je to.
Oni planiraju da sve svoje F-15 zamene sa F-22 i F-35.F-22 im je malo skup,ali to ce vec nekako ispraviti.


Citat
Ako si pametan da ne govoris pri tome sta stvarno mislis

Posto su nasi politicari glupi,i prosto ih zabole za ovu drzavu,vec za proviziju i sopstveni dzep,uradice kako im je receno.Da nama vlada jedan Hitler,Staljin ili neki patriota,kome je stalo do sopstvene drzave,itekako bi se mi izborili sredstvima koja ti pominjes.Prikrivanje!

Jel ono bese Nemackoj posle WW1 zabranjeno da ima avione,a ona u WW2 imala najjacu avijaciju u evropi,a mozda i svetu.Tako se to radi,kada je nekom stalo do drzave.Na ovaj ili onaj nacin!
« Poslednja izmena: 23. Jan 2010, 22:41:02 od sasa92 »
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla Gecko)
Preteruje se, nijedna drazva na Blakanu ne sme da ojaca, niti Hrvatska, koja se kurci novim uniformama i hoce da napada a pukli su ko bas, jedino neki clanovi ovde misle da se opasno naoruzavaju. Mesic nije vise smeo da prisustbvuje letovima njihovih MIG-21 jer im otpadaju delovi, od mornarice skoro nista vredno nije ostalo, a unistili su kompletnu PVO, ne postoji vise niti jedna Strela2M ili bilo sta slicno. Bugari ce uskoro imati vojsku nase velicine (oni planiraju max 36000 pripadnika) itd. Shvatite da je jasan stav Zapada da ne zele bilo koga kao silu na Balkanu vec gomilu zavadjenih drzavica koje mogu da kontrolisu ili da posalju u rat jedne protiv drugih ako im se cefne...

Mislim, ajde realno i da kupimo ogromno naoruzanje od Rusa, S-300, Su-35, cak i PAK FA, ajde neka mi neko objasni kako bi ga dovukli ovde a da to Ameri ne mogu da blokiraju. Kada nemas izlaz na more dovoljno je da kazu okolnim drzavama da nam ne propuste ni burek.
Nabavka i jacanje bi moralo da ide polako i mudro, nazalost to je mnogima sa obe strane politicke lestvice nepoznat pojam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia N70
Citat
PAK FA

Nemoj vise da ga zoves Pak Fa! Smile Smile Smile Smile
On se zove Su-50 Smile Smile Smile


Citat
Mesic nije vise smeo da prisustbvuje letovima njihovih MIG-21 jer im otpadaju delovi

Cuo sam da su njihovi MiG-21 mnogo bucniji od nasih.A nasi su nenormalno bucni.Jednom u sred leta,nesto zavrsavao po gradu,samo se zacula tutnjava motora,neverovatne jacine,da sam brze bolje stavio ruke na usi,i pritisnuo koliko sam snage imao,ni sam sebe nisam cuo kada mi je kroz glavu prolazilo :"sta je ovo koji ku*ac".Naravno to je bio nas MiG-21,koji je proleteo na 200m(ako ne i manje) kroz centar Valjeva,i u sirem centru popalio sve alame na kolima.Verujte mi,neverovatna buka!!!!


Citat
ajde neka mi neko objasni kako bi ga dovukli ovde

To bi rusi trebali da organizuju.Oni bi pruzili nasim pristiglim lovcima zastitu njihovim lovcima.A cisto sumnjam da bi amerika napala ruske avione,zbog toga sto mi dovlacimo Su-35,Su-50 ili MiG-29SMT.
Ako je to toliki problem,ti stegonosa,nadji lovu za Su-35 i S-300,a ja cu vec nekako organizovati transport.Bez ostecenja i zrtava. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson C702i
off obrisan

Tema je Modernizacija Supergaleba do nabavke novih aviona sve ostalo ce biti obrisano...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung S7
Citat
On se zove Su-50

Tako moze da se zove samo ako ih bude bilo preko 8 komada, sve manje su opitni avioni.
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Nokia N70
Citat
Tako moze da se zove samo ako ih bude bilo preko 8 komada

Verujem da ce ih biti.Zamisli situaciju,obustavili sve projekte.I MiG 1.44,i Su-35BM,i sve zivo,i "pukne" im i Pak Fa.
Su-35 nije rekao laku noc.Al je usporio.

Mogli smo kupiti ovaj Pak Fa,a Berkute?Da batalimo modernizaciju G-4,Orla,MiG-29,sve to pretopimo i kupimo Pak Fa(Su-50) Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.