Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: moderatori stvarno ste neverovatni 2  (Pročitano 3568 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Da, znam da bi islo dalje. Ako ne od strane tebe onda od drugih. Ako hoces da kazes da bi se posle one zadnje recenica zavrsilo onda ti ne gledas stvari objektivno.

Ja se ne prepucavam vec samo objasnjavam da je ban bio potreban. Ako se ti prepucavas onda je do tebe.

Niko te nije uvredio tako da nema potrebe za neistinama. Ne vadim se, samo govorim cinjenice.

Isad si napisala dve poruke za redom sto govori da nisi pre toga procitala pravila foruma.

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
ma ukinite taj chat  ... nemojte da dozvolite da vam korisnici koji ne postuju pravila seru po temama ili provociraju moderatore .

mene je belgrade banovao na pola sata ili vise potpuno zasluzeno jer sam kenjala tamo za medalju . a nikakve veze sa kvizom nije bilo. i trebao je . lepo me je opomenuo i dobila sam ban. pa ?

mogu samo da kazem da je decko radio svoj posao i nista vise.

treba li cvece da vam posalju umesto sto vas opomenu ? svasta


podrska burek moderatorima i svaka cast na mom banu jer sam ga zasluzila  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 101
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.1.249.1045
jesam pročitala i skontala sam šta sam uradila tek kad sam napisala..mala nepažnja.. sori Smile Smile Smile i ovo jeste greška i ako treba da snosim posledice za ovo, snosiću.

samo hoću da priznaš da nije bilo fer mene kazniti.e tako:D
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Drugog puta neće biti, jer više nemam nameru da se pojavljujem na čettu kad si ti tu. Tri replike? I to bi se nastavilo u nedogled? To ti ne možeš da znaš. To mogu ja da znam ili nataša ili hajduk. Iskreno, ne treba mene upozoravati ninašta, vrlo dobro znam kad da stanem. Preteruješ, samo toliko. A to nije malo..
Mogu da znam... online zajednicama se bavim 12 godina, a ovo od kad je nastalo, svaki dan vec punih 10 meseci gledam. To se razvija na taj nacin uvek i svaki put, bez izuzetaka.

Hajduk je dosao namerno da provocira, vi ste se uhvatile i bile kolateralna steta.
Zao mi je zbog toga, ali ja tu nista ne mogu da promenim.

Zatvoricu temu, kao sto rekoh mislim da je sve receno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.