Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobtelova ponuda- motorola c200 plus dva broja  (Pročitano 1551 puta)
11. Jan 2004, 10:01:36
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Da li neko zna u cemu je prevara kod ove ponude? Siguran sam da nesto postoji, ali ne znam sta? Koja je fora sa tim postpaid brojem? Da li te oni obavezuju koliko dugo moras da im placas pretplatu ili mozes odmah raskinuti ugovor?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
E to i mene zanima ! Koliko sam ja ukapirao, ti odes, sklopis ugovor za neki post paid paket, za koji dobijes 33 besplatna minuta razgovora i 33 sms-a i zaokruzivanje na sekund i broj po izboru ... a oni ti poklone jedan pre paid broj sa 200 din kredita i motorolu c200 ... i sve za 1020 din ... Fora je verovatno da moras da koristis taj post paid broj jedno godinu-dve ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nagradna igra Cuba Libre
Za 1020 dinara Motorola C200, post paid i pre paid broj sa 200 dinara kredita.
 
Kompanija 063 Mobtel Srbija, zbog izuzetno velikog interesovanja nastavlja sa nagradnom igrom Cuba Libre do kraja januara 2004. godine.


Svi novi post-paid korisnici koji se pretplate na bilo koji post paid tarifni paket dobijaju telefon Motorolu C200 i mogućnost putovanja na Kubu za dve osobe, a u igri su još i 63 zanimljive nagrade.
Uputstvo za Motorolu C200 (PDF - 3,05MB)


Za samo 1020 dinara, u toku trajanja Cuba Libre, korisnici dobijaju Motorolu C200, post paid broj i pre paid broj sa 200 dinara kredita. Medjusobni razgovori post paid i pre paid broja imaju stalni popust od 50 %.
 
Nezavisno od tarifnog paketa za koji se odluči (u pitanju su special paketi gde se vrši tarifirane prema utrošenim sekundama) , svaki novi post paid korisnik dobija na poklon još 33 minuta besplatnog saobraćaja i 33 besplatne poruke u prvom mesecu korišćenja post-paid broja. Dobitnik putovanja na Kubu dobija i dodatnih 63 minuta rominga.
 
Ovu posebnu novogodišnju ponudu svi zainteresovani mogu naći na Mobtelovom štandu na novogodišnjem vašaru u prizemlju hale broj 3 kao i na prodajnim mestima Kompanije Mobtel u Beogradu, Nišu i Novom Sadu kao i distributera Astra Simit Tel-a širom Srbije.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Sve je to lepo, al koliko mora da se koristi taj post-paid broj ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
9863 pa pitas ako te zanima Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ma prevara je upravo u tome, sto potpisujes ugovor sa mobtelom, na godinu ili dve to jos nisam siguran, pa ti tako telefon izadje oko 250 eu. Mislim da je svaki dalji komentar suvisan.  :wink:

Ciljna grupa ove 'neverovatne ponude' su, kako ja to vidim jedinoljudi koji nemaju nikakv telefon, kojima nije bitno sto je telefon sranje, jer im treba samo za pricanje, koji nemaju 70 eu u kesu koliko kosta inace u radnji ovaj telefon i koji su pritom zaposleni pa mogu da placaju 500 dinara pretplatu mesecno i tako otplacuju telefon godinu dana.

Sve u svemu, naravno da nisam naivan i da sam znao da je u necemu caka, a i ako sam prepotstavljao da je upravo u tom ugovoru a nisam bio siguran, sada jesam.

Pazite sada ovo. Od mog ujaka neki kolega isao u mobtel u Kosovku ulicu da kupi ovaj paket. Tamo je cekao ko zna koliko jer je bilo milion ljudi, a onda kada je dosao na red i kada je saznao za ugovor od dve godine koji niko u najvama na tv-u nije spmoinjao, okrenuo se i vratio kuci. Na izlasku iz mobtela je masi ljudi rekao u cemu je stvar i istog trenutka je 2/3 odustalo od 'neverovatne ponude' Smile .
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bez obzira na logiku.. cinjenica je da je ljudima lakse da daju 500 din mesecno nego 4000-5000 odjednom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 550
Citat
Pazite sada ovo. Od mog ujaka neki kolega isao u mobtel u Kosovku ulicu da kupi ovaj paket. Tamo je cekao ko zna koliko jer je bilo milion ljudi, a onda kada je dosao na red i kada je saznao za ugovor od dve godine koji niko u najvama na tv-u nije spmoinjao, okrenuo se i vratio kuci. Na izlasku iz mobtela je masi ljudi rekao u cemu je stvar i istog trenutka je 2/3 odustalo od 'neverovatne ponude'


Mobtel mi u komsiluku ... Od ranog jutra do uvece red ljudi ceka ispred ...
IP sačuvana
social share
Volim i postojim.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.