Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobiteli jesu/nisu opasni, po 483. put  (Pročitano 2190 puta)
16. Jun 2005, 23:27:15
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Znamo da vam je već pun kufer vijesti o tome kako su mobiteli opasni po zdravlje i da vam je još puniji kufer vijesti koje demantiraju prethodne vijesti, ali o ovoj bi se trebalo malo razmisliti   
   
   
   
   
Britanski Royal Society napravio je istraživanje u kojem se tvrdi da muškarci koji nose mobilne telefone u džepu na hlačama ili u torbici na remenu imaju 'oštećenu' spermu. Studija je pokazala da mobitel u blizini testisa ima snažan negativni učinak na koncentraciju sperme i na postotak živahnih spermija u istoj.

Ova studija, koliko god mogla biti demantirana u sljedećih mjesec dana, ipak pokazuje da se upozorenja o štetnom učinku zračenja mobitela trebaju shvatiti ozbiljno, jer činjenice u njoj kažu doslovno: muškarci koji su nosili mobitel blizu… je l', imaju lošiju spermu od onih koji mobitel nose negdje drugdje. Pa si vi mislite.

Royal Society   
   

četvrtak, 09.06.2005.

(01. May 2007, 10:54:54)
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Nikada ne nosim mob. u dzepu.Skoro uvijek ga nosim u torbici koju drzim u ruci ili na stolu (ako negdje sjedim) ili ponekad u ruci ako ne nosim torbicu sa sobom (jako rijetko).
« Poslednja izmena: 21. Jun 2005, 15:07:00 od djwhite »
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Black Sabbath

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 426
Zastava 011.Serbia
mob
Nokia 6630
ja ga nosim u ruci, (imam 3650:shock:) pa nemoze da mi stane u dzep .

pozz. Smile
IP sačuvana
social share
Apple iPhone
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7441
Zastava Krusevac
heh... Ja ga obesim oko vrata i jednom zamalo da se stvarno odesim
IP sačuvana
social share
Nabijem na kurac ceo ovaj forum i zelim svima sve najgore i da bog da svi imali retardacije i da bog da vam se svima desilo isto ko i meni sto se desilo
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Svi će stručnjaci reći da je zračenje a time i štetnost mobitela mala, no kako to možemo/mogu tvrditi kad su mobiteli u korištenju jako kratko vremena? Za objektivnu studiju treba više vremena. Možda i zračenje jest malo i unutar nekih granica, no to je zračenje konstantno i ako pogledamo današnju situaciju slijedi čovjeka od ranog djetinjstva, roditelji kupuju djeci u osnovnoj školi mobitele da bi znali gdje su?!, pa sve do smrti. To 'malo' zračenje prisutno je tu nekih 40-tak, 50-tak godina. I u tom vremenu da ne utjeće? Moraš biti naivan da to povjeruješ! A kad pored svega toga stavimo zračenja svake vrste ( kučanski aparati, medicinski aparati, kompjuteri, automobili kao vrhunac opremljenosti zračenja i utjecaja na čovjeka...) I to ne utječe samo na muškarce nego i na žene. A u novije vrijeme se javlja još 'bolja' moda. Mobitel oko vrata - odmah do srca. Sve je to jedan začarani krug. Medicinari će reći da mobitel ne utječe na čovjeka i objesit će ga nama oko vrata a za 'par' godina mi će mo dolaziti istim medicinarima da nam pomognu jer nam nešto nije u redu sa srcem ( šumovi, infarkti i slično). Medicinari će reći da mobiteli nisu štetni i mi će mo ga stavljati u naše džepove blizu genitalija i za 'par' godina doći će mo istim medicinarima da nam 'pomognu, jer prirodno ne možemo imati djecu. I krug se otvara i zatvara... Nemojte me krivo shvatiti jer i sam koristim mobitel i možda ispadam ovdje licemjer, no mislim da moram upozoriti na takve stvari. 'Profesionalna' dužnost mi je da upozoravam na ono što na valja i što treba popraviti.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
"Zracimo" se mi (covjecanstvo) vec 50godina na razne nacine i vec se posledice osjecaju. Nije "mobilni" ni jedina  ni presudna stvar koja nas "zraci".
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 261
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
Nokia 6600
skoro sam cuo da mobilna komunkacija radi na pricipu mikro talasa, tj kao mikto talasna pecnica ali mnogo mnogo mnogo slabije snage tako da nas ne skuva odmah  Smile

a evo ga i jedan clanak o tome
http://topvita.info/clanak.asp?id=327

ja licno mislim da su mobini stetni ali bez njih se ne moze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC HD2
Citat
muškarci koji nose mobilne telefone u džepu na hlačama ili u torbici na remenu imaju 'oštećenu' spermu.
Ma**u mu Smile znaci opet zene u povlascenom polozaju, one mogu slobodno da ga "nose" u dzepu pored genitalija,  ha? Smile
Bez sale ali lepo to objasni @djwhite, "zracimo se mi odavno"!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Trance4Ever

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1040
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Nokia N95 8GB
Sve novo sto se izmisli odma nije zdravo:tv,klima,mob.,komp,laptop(takodje ih nevalja drzati u krilu jer dolazi do "neproduktivnosti" muskarca)!
Znaci jedino resenje je da svi pobegnemo u sumu i da umremo od gladi ili da nas u najboljem slucaju pojede medved!

P.S i ja fon nosim u dzepu!
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia ZTE
pec na drva, televizor sa svecama, komp sa zupcanicima, ves masina na pedale i problem je resen  japan 1 : zracenje 0 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.