Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobiteli iz Inozemstva???  (Pročitano 1431 puta)
23. Jul 2009, 21:16:56
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
pozdrav ekipo, zanima me jedno pitanje na koje se nadam da cete imati odgovor.  tio bi kupiti mobitel k850i u Kanadi pa me zanima bili mi taj mobitel radio u Hrvatskoj kad bi u njega stavio T-mobile karticu?
fala unaprid

____________________________________________________________________________________
. . . "North America, Canada and a few of the neighbouring countries work on 850MHz and 1900 MHz GSM frequency bands, with Croatia networks operating on 900MHz and 1800MHZ frequency bands. . . . "

evo nasa sam neki podatak, vidim da nije ista GSM frekvencija u Hrvatskoj i u kanadi pa me zanima jeli utjece na koristenje??? 




[Edit by milan91: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 22:07:31 od milan91 »
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
K850i ce ti raditi, ali obrati paznju na to da li je zakljucan.K850i radi sa 850/900/1800/1900 i naravno 3G...
Frekvencije nisu iste naravno, tamo se najvise upotrebljavaju 850(850 se malo vise koristi) i 1900, dok u Evropi su to 900 i 1800, ali posebna verzija k850 za Ameriku nije izdata jer k850i podrzava 850MHz...

Nisam na prvi pogled obratio paznju na Kanadu Smiley Ali dobro, sve je to na jednom kontinentu, sve sto sam gore rekao vazi i za Kanadu Wink
« Poslednja izmena: 23. Jul 2009, 22:37:12 od milan91 »
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Hvala ti puno, nadam se da ce raditi a i provjerit cu tamo (poniti cu SIM karticu), narnovno ako mi to budu dopustili. . . .  
samo me jos zanima biti taj mobitel koji bi kupio u Kanadi ima Hrvatski jezik kao sto kad kupis mobitel u Hrvatskoj ima 20 jezika u ponudi???
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ako ces uzimati k850i kod nekog operatera onda ce 90% biti zakljucan... Ali mozes ga otkljucati kad dodjes u Hrvatsku  Smile
Nece imati Hrvatski jezik 100% jer svaki SE telefon se pravi za posebne delove ove planete, tako da ces ti morati u nekom servisu ili kuci da ubacis south east europe (poznatiji kao S_E_Europe) FW koji ide u telefone namenjene nasem (Hrvatska, Srbija, Slovenija, Madjarska, Albanija) delu.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
a znaci da se sve moze urediti ko da sam ga kupio kod nas....
hvala ti kralju, ako me jos bude nesto zanimalo javim ti se
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Bas tako Wink Nema na cemu, ako te jos nesto zanima, slobodno pitaj  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak
Pol
Poruke 86935
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
ej kralju pozdrav, evo bas sam se vratio iz Kanade i kupio sam K850, kako sada ubaciti ono (program ili sta li vec) na mob da mi ima Hrvatski jezik i Hrvatski T9?  I jos bi te tio pitati kako cu napraviti da mogu primati MMS?
fala ti puno
IP sačuvana
social share
The normal boobs ( . )( . ) The silicone boobs ( + )( + ) The perfect boobs (o)(o) Some boobs are cold (^)(^) and some boobs belong to grandmothers \./\./ And let’s not forget the very large boobs (o Y o) and the very small boobs (.)(.) and lastly the asymmetrical boobs (•)(.) I love them all!!!


Galerije slika najlepsih dama - Sydney Sweeney
Galerije slika najlepsih dama - Paige VanZant
Galerije slika najlepsih dama - Paige Spiranac


Galerije slika najlepsih dama - Sara Jean Underwood
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.