Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mobilni telefoni su opasni po zdravlje!  (Pročitano 7566 puta)
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ma da... da je tako - 90% ljudi bi pocrkalo! Nerviraju me ta "istracivanja": Coca Cola je losa, mobilni telefoni su losi, kompjuteri... ukratko - sve sto se koristi! ... jos malo ce i vazduh biti kancerogen!  Smile

Hmm...  Smile Coca cola i jeste losa (zavisnost, gojaznost...) - nagriza organizam "kiselinom" - dokazano...
Mobilni telefon jesu losi (po zdravlje), zrace i sl... (napomena, ozracenost se ne moze neutralisati, ona se samo sakuplja tokom zivota)
I kompjuteri jesu losi (zracenje koje sprovodi katodna cev jeste stetno za vid, ali tu su novi LCD monitori... doduse, prekomerna upotreba i naprezanje - zavisnost, vid...)
A za vazduh si verovatno blizu... jer to sto vidimo sta udisemo nikako nije prednost... tako da... i on je sam po sebi zagadjen preko nekih optimalnih standarda (smog, prasina, isparenja) tako da i jeste stetan, samo se ta stetnost ne ispoljava u momentu... vec tokom zivotnog veka...

E da, i cigarete su stetne, i izmedju ostalog, na njima cak to pise... pa ih ljudi opet konzumiraju...

Nije poenta zabraniti upotrebu svega ovoga... poenta je skrenuti paznju ljudima da (jos jednom) ne treba preterivati ni u cemu i ni sa cime... jer je sve u prekomernoj meri - stetno... A i imaju ljudi pravo da znaju sta unose u svoj organizam i kako to na isti utice i da izaberu da li im je to potrebno u zivotu...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Само што ова тема није скретање пажње већ обично застрашивање, а још није ни истина.
« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 10:39:07 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S Advance
Recimo i da jeste malo stavljeno sa te tacke gledista - kao zastrasivanje... ali zanemarimo to za casask... ono sto mene interesuje jeste... sta to nije istina i odakle znash da nije istina?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Citat
sta to nije istina
Па неможеш мобилним скувати јаје, не производи довољно топлоте. Шта ту није јасно?

Citat
odakle znash da nije istina
А како знам, па рецимо да није тешко ако знаш шта да гледаш. Нпр. какве фреквенције користе мобилни телефони, које снаге и друге спецификације, а онда то упоредиш са нечим другим.

« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 16:15:22 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pa sad, ne znam koju kolicinu toplote zaista proizvode (ako je proizvode) ali recimo da je se primeti razlika nakon pet minuta i sat vremena razgovora... kao i prilikom punjenja i sl... Mozda ta toplota baterije ne utice povoljno...

Primer. Lap top racunari (su opet "dokazano" iz nekih izvora) stetni po musku plodnost (vode sterilizaciji) ako se drze na kolenima bas zbog tog emitovanja toplote iz baterija (mislim da imas posebnu temu o ovome bas ovde na bureku)  Smile

A za ovo drugo, moram da priznam da to nije bas moja oblast, ali svejdeno, nemoguce je (pardon, malo verovatno) da svi ti navodno uceni ljudi nisu u pravu kada upozoravaju na stetnost ovih aparata... Mislim, ne vidim da imaju ikakve koristi od toga... (materijalne)...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
pa i komp loše utiče!
sve što volim nije dobro!
coca cola,grickalice,slatkiši,mob i komp...!!!!
a ono što i nije tako ukusno i dobro,e to je zdravo!!! Smile
IP sačuvana
social share
život je dugi proces umiranja x)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


i najlepse kad je prestani, okreni se i nestani...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 538
Zastava Banovo Brdo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Samsung S5670
pa i komp loše utiče!

ja sam ocito izuzetak, mojim ljubicicama poprilicno prija toplota koju joj pruza komp, i iskreno nikad nisu bile lepse i bujnije  Smile 
IP sačuvana
social share
“Kada svoj zivot merim ljubavlju,
Shvatam da sam nezamislivo bogata.
Volela sam duboko.
Volela sam strasno.
Iz nedavnog izazovnog perioda budjenja
Nekako sam uspela izroniti  da osecam jos vise,
Dajem jos vise, volim jos vise…”
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.