Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:04:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mnogo loshe performanse  (Pročitano 1290 puta)
26. Nov 2010, 22:34:24
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Moj komp:
CPU: Amd athlon 5000+ x2 @2. 9 Ghz
Grafa: GTS 450 GS GLH @ 930/1860/4000
RAM: 2Gb DDR2 800 CL6 Kingston
Maticna: GA-M52l-S3
Napajanje LC-600 LH
OS: Windows 7 Ultimate 32 bit
Od kako sam kupio novu grafu (GTS 450 GS GLH) ochekivao sam poboljshanje performanca pogotovo u igrama u odnosu na moj stari Geforce 9500gt DDR3 512mb, ali imam problema. . .  
Igre jednostavno mnogo loshe rade!! recimo NFS Undercover jedva 22FPS!!! Mafia 2 ne moze da se igra, Crysis nije losh ali dobro zbog toga shto imam samo 2Gb ram.  I sve igre izbacuju. . .  Chesto se deshava u World in Conflict, Mirrors Edge ili Crysis da slika jednostavno nestane, a zvuk se i dalje chuje, dok kod ostalih jednostavno se deshava Crash.  Igram igre na 1440x900 uglavnom bez AA a grafiku volim da pojacham. . .  Sve shto sam nave igrao sam ne High ili Very High grafici.  Razumem da moja grafa nije bash high-end i znam da bi trebalo mnogo bolje da izvlaci mafia 2 i ostale, i za NFS undercover je vec preterano.  Mislim da bi trebalo da im a 100 FPS na njemu. . .  pomagajte!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Apple iPhone
A na istom sistemu sa istim komponentama radi ok sa starom grafickom?

Mogao bi da probas da apdejtujes BIOS, i instaliraj najnovije drajvere. Ako budes radio BIOS, obavezno uradi i backup starog, jer ti nece uvaziti garanciju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Kao prvo izbrisi drivere od gts 450 i od 9500gt sa driver cleaner~om/driver sweeperom, pa tek onda instaliraj drivere od gts 450.Nebi bilo lose da dignes nov sistem Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
probao sam sa novim sistemom i ne pomaze, bios mi je vec apdejtovan a koristim najnovije drajvere
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
I probao sam ungine heaven u dx11 na tesselation Extreme, nakon 1-2 minuta pokaze mi D3D11APPWindow::do_swap(): device remowed. Kada mi neka igra crashuje u donjem desnom uglu pokaze mi 260.99 driver stopped working... recovering now
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Sendo 
I ja imam sličnih problem ali recimo u emulatoru. Npr. ranije kada koristim Delphine (za Nintendo Gamecube i WII) davao mi je razumnih 40 fpsa u Soul Caliburu 2, dok mi sada daje 21 i manje. Imao sam GeForce 250 GTS, a zamenio sam ga sa 460 (ram prve je bio 1 GB, druge 768MB) i ima igara gde mi prosto idu lošeije preformanse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 
Ti fino reinstaliraj sistem pa vidi kako ce onda da radi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Sendo 
Ti fino reinstaliraj sistem pa vidi kako ce onda da radi...

Iskreno, mrzi me, a i planiram da vidim da uzmem nešto novo u skorije vreme jer imam Q6600 na 2.4, 2GB DDR2 800, i pomenutu grafiku, i furam XP.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:04:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.