Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MLM kod nas mogucnost ili zabluda?  (Pročitano 8836 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Moze li se kod nas raditi po zdravom MLM sistemu ili mu jos nismo dorasli?
Dali su ljudi uopste dovoljno upuceni u isti?
moje misljenje kod nas ne mozes nikako u americi mozda ali vrlo malo cak ne dovoljno za bilo sta  sve je to navlaka za priglupe amere.Ali to je samo moje misljenje....
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Zasto bi to bilo navlaka ili glupost?
Najbolji marketing je marketing od usta do usta. Preporuka zadovoljnog klijenta.
Razlika je samo u tome sto ovde klijent moze da zaradi ako se njegovo misljenje ceni i ima kome da preporuci.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Sad cu da pokusam da ti objasnim jbg malo će biti ekonomski rečnik al valjda ces se snaci  Smile
Evo ovako u ekonomiji postoje dve osnovne krive kriva ponude i kriva traznje koje se seku na kolicini koja se zove optimum.To je kolicina koju treba nekog dobra koju treba proizvoditi a uz pomoc nje se lako odredjuje i cena proizvoda kao i prihod tj profit. Elem na konkurentskim trzistima taj ekonomski profit je jednak nuli na monopolskim postoji i zato monopoli ostvaruju enorman profit. Kako su sva ta dobra koja se reklamiraju preko MLM konkurentna i postoje bliski supstituti (zamene za to dobro) npr razne vrste usisivača itd ta preduzeća trose enormne sume na reklamiranje i tako smanjuju svoj ionako mali prihod što dalje dovodi do smanjenja plati zaposlenima.Dakle sa ovog aspekta reklama je ekonomski nepoželjna jer smanjuje ekonomski kolač koji svi dele a na grafiku koji sad ovde ne mogu da ti nacrtam vidi se da se javljaju odredjeni gubitci kao kod poreza.Postoji jedna izreka da se dobar proizvod ne reklamira.
I tako stigosmo do MLM 8)Prvo jedno objasnjenje oportunitetni trošak- je trošak nečega čega se moramo odreći da bi nešto dobili.Npr ti se odričes plate kao web programer koju bi mogao da imas (nekih 10000evra Smile) zarad držanja ovog foruma...Tako da ne vidim zašto bi neki čovek radio za 5000 dinara mesečno taj posao (priče o enornoj zaradi su čista laž) kada npr moze da radi u kladionici za 15000 dinara mesečno mnogo lakši posao.
toliko sada mozes da upises ekonomski fakultet Smile
ako ti ikad bude zatrebao finansijski savetnik....
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
ako ti ikad bude zatrebao finansijski savetnik....
Konsultovacu se sa ocem, magistrom ekonomskih nauka Smile
Citat
Evo ovako u ekonomiji postoje dve osnovne krive kriva ponude i kriva traznje koje se seku na kolicini koja se zove optimum.To je kolicina koju treba nekog dobra koju treba proizvoditi a uz pomoc nje se lako odredjuje i cena proizvoda kao i prihod tj profit. Elem na konkurentskim trzistima taj ekonomski profit je jednak nuli na monopolskim postoji i zato monopoli ostvaruju enorman profit. Kako su sva ta dobra koja se reklamiraju preko MLM konkurentna i postoje bliski supstituti (zamene za to dobro) npr razne vrste usisivača itd ta preduzeća trose enormne sume na reklamiranje i tako smanjuju svoj ionako mali prihod što dalje dovodi do smanjenja plati zaposlenima.Dakle sa ovog aspekta reklama je ekonomski nepoželjna jer smanjuje ekonomski kolač koji svi dele a na grafiku koji sad ovde ne mogu da ti nacrtam vidi se da se javljaju odredjeni gubitci kao kod poreza.Postoji jedna izreka da se dobar proizvod ne reklamira.
I tako stigosmo do MLM 8)Prvo jedno objasnjenje oportunitetni trošak- je trošak nečega čega se moramo odreći da bi nešto dobili.Npr ti se odričes plate kao web programer koju bi mogao da imas (nekih 10000evra ) zarad držanja ovog foruma...Tako da ne vidim zašto bi neki čovek radio za 5000 dinara mesečno taj posao (priče o enornoj zaradi su čista laž) kada npr moze da radi u kladionici za 15000 dinara mesečno mnogo lakši posao.
Ne shvatas sustinu...
1. Rad u kladionici za 15000 je svakodnevna obaveza od 5-6-7-8 sati. MLM nije maltene nikakva obaveza, cak i kada se radi oduzme par sati a novac koji moze da donese je sasvim pristojan. Konkretno moja drugarica koja je krenula sa nekom od ovih kozmetika sa par prijateljica sada ima 15 - 16 000 mesecno (nakon 2 ili 2.5 godine rada) a posao joj se svodi na to da jednom nedeljno obidje sve da uzme porudzbine i sledece nedelje odnese. Drugarica koja je nju ubacila ima otprilike duplo veca primanja ali i vecu mrezu... Takodje, broj kladionica / trafika / menjacnica i sl iako veliki, prilicno je ogranicen, a mesta su uglavnom odavno popunjena jer svi imaju sestru, prijateljicu, kumu, ili nekog slicnog bez posla.
2. Posao koji ja mogu da radim ili neko sa visokim obrazovanjem moze da donese ok kolicinu novca.. osposobljenih i obrazovanih je mozda 5-10% ako i toliko, a u srbiji je 85% ljudi nezadovoljno svojim statusom i barem 40% realno ne zaposleno.
I sta fali cak iako neko ima posao da ima prihod i od 1000-2000 mesecno ekstra a kamoli 5000-6000 za par sati posla? A ako je neko sposoban i istrajan moze za razumno vreme do toga da dodje.
Nemas pocetna ulaganja, ne placas lokal, ne placas skladiste.. samo posredujes i uzimas kajmak.. 5000 svaki mesec i u junu 10 dana na Kubu.

Mozes i da se obogatis.. ako si prvi.. a za to su realno sanse nikakve... ali teoretski gledano.. mozes i da se obogatis.. medjutim to u ovoj zemlji uopste nije bitno... procenat tih je beznacajan, ali da ima ljudi koji lepo popunjavaju kucni budzet prodajom kozmetike ili proizvoda za higijenu, ima... ja ih bar znam dovoljno da mogu odgovorno da tvrdim da se to isplati ko za to ima smisla i volje.
« Poslednja izmena: 28. Mar 2006, 09:44:13 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Ne znam zašto je tvoja drugarica proćerdala 2-2,5 godine zivota da bi sada imala bednih 15000 dinara mesecno.Mogla je da zavrsi neki kurs i da ima mnogo bolju platu.čak i sekretarice ja mislim da imaju veću.Elem postoji i nešto što se zove radne navike koje možes da stekneš jedino ako imas radno vreme i radiš negde makar i u kladionici koju sam naveo kao primer...jbg tako su nas učili.
Drugo je pitanje poreza i rada na crno.nisam upućen mozda i gresim ali mislim da bi trebalo da plaćaju neki porez na dohodak ili slično.Ako ne plaćaju pitanje je koliko će to još potrajati.
Što se tiče nezaposlenosti tu si u pravu.međjutim tako se nikada nećemo izvući iz bede.
Pošto imam brata od tetke koji zivi u Kanadi rekao mi je da je MLM kod njih prevazidjena stvar...Zivi tamo petnestak godina.Kao što ti rekoh reklame same po sebi stvaraju gubitke.Kaze da je internet marketing u velikoj ekspanziji
Po prirodi piramidalne šeme jedino onaj na vrhu moze da se obogati
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Ne znam zašto je tvoja drugarica proćerdala 2-2,5 godine zivota da bi sada imala bednih 15000 dinara mesecno.Mogla je da zavrsi neki kurs i da ima mnogo bolju platu.čak i sekretarice ja mislim da imaju veću.Elem postoji i nešto što se zove radne navike koje možes da stekneš jedino ako imas radno vreme i radiš negde makar i u kladionici koju sam naveo kao primer...jbg tako su nas učili.
Drugo je pitanje poreza i rada na crno.nisam upućen mozda i gresim ali mislim da bi trebalo da plaćaju neki porez na dohodak ili slično.Ako ne plaćaju pitanje je koliko će to još potrajati.
Što se tiče nezaposlenosti tu si u pravu.međjutim tako se nikada nećemo izvući iz bede.
Pošto imam brata od tetke koji zivi u Kanadi rekao mi je da je MLM kod njih prevazidjena stvar...Zivi tamo petnestak godina.Kao što ti rekoh reklame same po sebi stvaraju gubitke.Kaze da je internet marketing u velikoj ekspanziji
Po prirodi piramidalne šeme jedino onaj na vrhu moze da se obogati
Opet ne shvatas elementarne stvari..
1. Ona nije procerdala 2-2,5 godine, vec par sati nedeljno za to vreme. 15000 je sasvim pristojna para, a kursevi i mnogo vece pare su bajka koju moze da prica samo neko ko nikad nije radio. 15000 je priblizno plati tj penziji koju prima moja majka za koju je 30 godina radila. Ti nadji drugi posao koji nece biti obaveza, uzimace par sati nedeljno i doneti 15000 mesecno. Takodje mani me prica o kladionicama, menjacnicama, sekretaricama i slicnih stvari.. tih slobodnih radnih mesta ima mozda 100ak u Srbiji a ako donose pristojna primanja donose i dosta toga negativnog, i u svakom slucaju onome ko ih radi onemogucavaju da nesto drugo radi pored toga ozbiljno, kao sto je na primer fakultet.
2. Po prirodi drustvenih i privatnih preduzeca takodje jedino onaj ko je na vrhu moze da se obogati, ostali mogu eventualno da rade ko skotovi i da vremenom crknu ko skotovi. Da li si nekad cuo za cistacicu koja se svojim radom obogatila? Racunovodju u drustvenoj firmi? Sluzbenika? Mnogo ljudi ima zavidnu strucnu spremu pa opet ceo zivot radi odvratne poslove jer i nema nekog narocitog izbora. U ovoj zemlji maltene niko taj izbor nema.

Volim kada neko baca hiljade i hiljade dinara kao bespotrebne i kao bedne... to je jako zrelo i inteligentno u zemlji u kojoj kako juce rekose 60% ljudi zivi sa manje od 4$ dnevno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K750 on Linux
1.Posao web dizajnera moze da donese sigurno više od 15000 dinara mesecno ako radis tri sata dnevo.I naravno ako znaš šta radis...
2.Kladionicu sam spomenuo zato što imam druga koji radi u njoj i pored toga studira ekonomski i dao je sve ispite u prvom semestru.Mozda je izuzetak ali sigurno nije jedini....
3.Šta ti mislis da kad bi svi radili MLM da bi nam bilo bolje kao veća plata više para...Grešiš skroz.To ti je isto kao i sa kreditima.Jedini izlaz su nam investicije i nova RADna mesta.podvlačim radna mesta.A ne neko ispijanje kafa sa prijateljicama i tračevi...Jer si razmislio da te proizvode prvo treba neko da kupi od nekih para koje sigurno nisu zaradjene preko MLM nego ih je neko zaradio na drugi način pa uložio tj kupio odredjene proizvode.Nikada se nisam bavio time ali mislim da ti je potreban odredjeni kapital da bi usao u igru...
4.Naravno da mislim da je bolje za nezaposlene da rade bilo šta (čak i MLM ako nemaju ništa drugo)ali MLM nije izlaz i ne mozes me ubediti da je to tako.
Citat
Volim kada neko baca hiljade i hiljade dinara kao bespotrebne i kao bedne... to je jako zrelo i inteligentno u zemlji u kojoj kako juce rekose 60% ljudi zivi sa manje od 4$ dnevno.

Volim i ja Vas 
što bi rekao Slobodan Milosević koji nas je i doveo do ovoga Smile
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
1.Posao web dizajnera moze da donese sigurno više od 15000 dinara mesecno ako radis tri sata dnevo.I naravno ako znaš šta radis...
Posao web designera moze da donese i mnogo vise, ali posao web designera zahteva i racunar, i internet i (ako ces ga raditi kako valja) dosta znanja i iskustva. Da ne pricamo o tome da je lakse naci nevinu trudnicu nego postenog klijenta. Pritom i to je vrlo ograniceno trziste koje i sad prenatrpano kojekakvim kvazi ekspertima, a interesovanje za internet u ovoj zemlji iako vece nego u prostlosti i dalje je relativno smesno. Takodje, webdesign je kod nas veoma slican prodaji jebene kozmetike jer em sto ti je jedina sansa za pristojan posao ako te neko preporuci, em sto kada odes moras da radis gimnastiku ne bi li na kraju od toga ispalo nesto a ti svoje pare uz makar pristojno zakasnjenje dobio.
Citat
2.Kladionicu sam spomenuo zato što imam druga koji radi u njoj i pored toga studira ekonomski i dao je sve ispite u prvom semestru.Mozda je izuzetak ali sigurno nije jedini....
Pa i moj otac je radio i magistrirao pa mislim da ne bi radije 8 sati posla i 3 sata sna manje svaki dan menjao za sat vremena razgovora sa nekim za iste ili slicne pare..
Citat
3.Šta ti mislis da kad bi svi radili MLM da bi nam bilo bolje kao veća plata više para...Grešiš skroz.To ti je isto kao i sa kreditima.Jedini izlaz su nam investicije i nova RADna mesta.podvlačim radna mesta.A ne neko ispijanje kafa sa prijateljicama i tračevi...Jer si razmislio da te proizvode prvo treba neko da kupi od nekih para koje sigurno nisu zaradjene preko MLM nego ih je neko zaradio na drugi način pa uložio tj kupio odredjene proizvode.Nikada se nisam bavio time ali mislim da ti je potreban odredjeni kapital da bi usao u igru...
Da li je svako predodredjen da bude Bill Gates? Nije. Da li je svako predodredjen da bude Ronaldhinio? Nije. Da li i pored stotina i stotina sati, dana, nedelja svako to moze postati? Ne. Vrlo malo ljudi ima sposobnost da se time bavi uspesno, malo ljudi mogu da prodaju cak i dobar proizvod uz malo price.. ali nikog ne kosta nista da proba... 40% je nezaposlenih.. 60% je zaposlenih.. svih 100% moraju da se kupaju, peru zube, peru prozore ili sta sve vec ne.. ako se 1% ljudi bavi prodajom znaci da ima potencijalno za svakog po 100ak potencijalnih klijenata.. neka dobije 10... to je opet svaki mesec dovoljno da pokrije neke troskove. Neko ce uzeti to, neko ce raditi kao kurir u slobodno vreme.. neko lepiti koverte.. neko cisti poslovni prostor ili zgradu.. i opet ce jako jako mnogo ljudi ostati bez primanja.. ali ce bar neko imati neki dodatni prihod... a to nije lose.
Citat
4.Naravno da mislim da je bolje za nezaposlene da rade bilo šta (čak i MLM ako nemaju ništa drugo)ali MLM nije izlaz i ne mozes me ubediti da je to tako.
Ni jedan posao, ovde, nije izlaz. Svaki mozes izgubiti bez ikakve krivice, dovoljno je da ne budes clan partije... iako je to vreme trebalo da bude zaboravljeno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Nemoj tako nije interesovanje za internet smešno imamo milion korisnika Smile
pa ipak ja bi radije mesec dana radio na gradilištu nego MLM Smile
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nemoj tako nije interesovanje za internet smešno imamo milion korisnika Smile
Citao sam to istrazivanje kad su rekli da 10% ljudi koristi internet.. za takvu izjavu covek zaista mora da izgubi dodir sa realnoscu i da bude veciti optimista.....
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.