Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:17:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladić u Hagu, iz EU milijarda evra Srbiji  (Pročitano 8761 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
То је само једно од њихових 1000 лица.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne sanjaj svoj život, živi svoj san!!!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 325
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
@Dominick

To je tvoje misljenje i opredeljenje i ja ga postujem....prvo na glasanje treba ici to je gradjanska duznost,neko ipak mora vladati,prema tome, kada izvagam sve od 1990 do 2007 svakim danom sve vise shvatam da je jedini i i ispravni put Srbije integracija sa ostalim drazvama u EU,na to nas obavezuje i geografski polozaj,a to sto je ostala seseljeva i slobova mafija  u svim porama drustva i institucijama,nemoj krivicu slati na pogresnu adresu,nego je posalji aktuelnom premijeru Kostunici koji je svojim "legalizmom" u sustini stitio taj olos,ne dozvoljavajuci lustraciju i ociscenje policije,db-a,vojske,sudstva,zdravstva itd. od korumpiranih,on je sve to kocio,pa dovoljan dokaz ti je Pavkovic i Rade Markovic koje je drzao dokle je mogao,oni su bili u vrhu vlasti devedesetih pa ih je on cuvao,a sta tek da pricamo za ostale korumpirane i kriminalizovane sluzbenike,policajce,lekare itd....svi su ostali....to je onda bila odlicna prilika da se uradi,msilim da je sada veoma tesko...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne sanjaj svoj život, živi svoj san!!!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 325
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
@Dominick

Tvoje tvoje misljenje i opredeljenjne i ja ga postujem....prvo na glasanje treba ici to je gradjanska duznost,neko ipak mora vladati,prema tome, kada izvagam sve od 1990 do 2007 svakim danom sve vise shvatam da je jedini i i ispravni put Srbije integracija sa ostalim drazvama u EU,na to nas obavezuje i geografski polozaj,a to sto je ostala seseljeva i slobova mafija  u svim porama drustva i institucijama,nemoj krivicu slati na pogresnu adresu,nego je posalji aktuelnom premijeru Kostunici koji je svojim "legalizmom" u sustini stitio taj olos,ne dozvoljavajuci ociscenje policije,db-a,vojske,sudstva,zdravstva itd. od korumpiranih,on je sve to kocio,pa dovoljan dokaz ti je Pavkovic i Rade Markovic koje je drzao dokle je mogao,oni su bili u vrhu vlasti devedesetih pa ih je on cuvao,a sta tek da pricamo za ostale korumpirane i kriminalizovane sluzbenike,policajce,lekare itd....svi su ostali....to je onda bila odlicna prilika da se uradi,msilim da je sada veoma tesko...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Постујеш, и то два за редом  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne sanjaj svoj život, živi svoj san!!!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 325
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
slucajno je bilo dva posta,neka moderatori izbrisu jedan........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 838
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung ZV - 10
Они су хонораре нудили и пре па ништа.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 2610
Pozdravljam nastavak pregovora i nadam se da ce se ovaj sto pre naci u Hagu gde mu je i mesto,kao i ostali koje optuzuje sud,da se konacno ispune i zakonske obaveze.....Kao i da se uporedo radi na donosenju zakona koji su po EU standardima,samo tako mozemo ocekivati priliv stranog kapitala,odnosno dolazak stranih ulagaca,koji je potreban da bi privreda stala na noge....posto,nazalost smo dosta slabi sa sopstvenim kapitalom,a sve to nam nece biti omoguceno dok su ovi ratni profiteri na slobodi........
Srpska politicka scena posle 2000. godine je prepuna izrucenja HAskom tribunalu a zauzvrat nista-sarena laza za malu decu- samo vi nama dajte vase ljude koje smo mi naznacili a mi videcemo,.... unedogled.
Pokusavali su da izrucivanjem Hagu onih koje trazi karla del Ponte oslobode Srbiju balasta ucena, pretnji i sistema stapa i sargarepe. Svaki put kada je neko otpremljen u Hag nije znacilo nikakvog pomaka za Srbiju. Izruceno je mnogo generala i politicara haskom tribunalu,a opet  nema sudjenja. Drze ih tamo bez pravih optuznica. Ne kazem da su svi nevini ali ima pravih Srpskih boraca za slobodu koji su nevini u Hagu-general Lazarevic,... jos nekoliko oficira koji su branili Srpski narod i njegove teritorije .
Mladic i Karadzic - videces kada izanaliziras dobro desavanja na bosanskom ratistu - bice u Hagu kada SAD to dozvole.
naime, mnogi dogovori  su bili i obecanja obojici, a pogotvu ne smeju da progovre o nagodbama sa americkim mirovnjacima i americkim diplomatama. pa Karadzicu su SAD javno ponudile imunitet i skrivanje lokacije samo da se skloni sa mesta predsednika RS.Problem sa Mladicem im je Srebrenica. tek tada ce se videti prava pozadina slucaja Srebrenica i mnogobrojnih muslimanskih zrtava. Srpske niko ne pominje nikada.
Znaci- bice najverovatnije izruceni Hagu kada budu na samrti i ne mogu da kazu nista- da umru u Hagu ili ce biti ubijeni u poteri i gotova prica. Kraj postojanja Haskog tribunala .
Srbija je procentualno najvise poslala svojih drzavljana u HAg iako po Ustavu Srbije moze da im se sudi samo u Srbiji - pa i za ratni zlocin.
Da li verujes da su Srbi u ratovima izvrsili najvise zlocina ? Onda pogledaj demografsku sliku pre i posle ratova 90-tih i uveri se sam. Srbi su samisebe proterali sa svojih ognjista iz Hrvatske, BIH,....?
Jos jedno pitanje : Da li stvarno verujes da nase sluzbe potpomognute stranim specijalcima ne mogu da lociraju a zatim i uhapse Mladica i Karadzica ???
Onda verujes u bajke. Politika je najveca kurva- svi se smeskaju, dogovaraju, svadjaju, suruju zajedno a onda predstava za siroke narodne mase pocinje.
« Poslednja izmena: 14. Jun 2007, 15:51:24 od stami4 »
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia E
Glasanje moze biti gradjanska duznost samo ako zivis u drzavi gde vlada zakon, red, postovanje i jaka ekonomija (citaj Svedska) sve ostalo je mlacenje prazne slame Smile
I sta mi kao damo generala Mladica i oni nama daju milijardu Smile Moze ali juce, ako pogledamo unazad sta vidimo? dajte nam Mladica ako hocete kredite, dajte nam ga ako hocete da ulozimo kod vas, daje nam ga ako mislite da idete na belu listu, uvescemo vam sankcije, blokirati sredstva, ukratko jebacemo vam majku i sta sad odjedared evo dajemo milijardicu za njega? zar to nije kontradiktorno? ili gresim Smile
Iskreno nama ta milijarda ne treba mozemo mi i dve da sakupimo samo ako ima volje i ljudi da to obave! Kako pa lepo svu dobit za koju nemas poreklo vile kamioni avioni da se nacionalizuju i prodaju na licitaciji da se spreci odlivanje novca van zemlje da se pritisnu demokrate, socijalisti, radikali i ostala banda, da se vidi koliko su ucarili za zadnji 17 godina, da svaki direktor od '88 na ovamo podnese imovinsko stanje i poreklo i tako dalje da ne duzim... Te pare lepo ulozimo u privredu i proizvodnju platimo Svedjane da nam vode zemlju posto smo mi nesposobni i vise niko nece smeti da krade posto smo sve tajkune lopove secikese i rekeatse srtpali u zatvor na podugacke kazne, molim lepo Smile
Moj licni stav je da se zakon mora postovati kako za mene tako i za generala Mladica, ne sme se dozvoliti da jedan covek manipulise sa nas 7mil. (licno ne verujem da on odlucuje o svojoj sudbini), ali kada pogledam da je naser oric dobio onu smesnu kaznicu, da se za bljesak, oluju i medacki dzep nikom nije sudilo kao i za zadnje sukobe na Kosovu i Metohiji, ja licno nikada ne bih izrucio generala da to zavisi od mene Smile
Do pre naserovog izricanja presude bio sam za izrucenje ali sada nisam jer stvarno je taj sud cista farsa kada pogledam i onog nenormalnog seselja kome ne sude vec evo 5-a godina mi nemamo onda o cemu vise da pricamo!
« Poslednja izmena: 14. Jun 2007, 18:42:09 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Odlicna ponuda Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne sanjaj svoj život, živi svoj san!!!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 325
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
@ stami4

Pa do skoro je Kostunica bio odgovoran za lociranje i nista nije uradio,da li namerno ili slucajno,necu da pricam posto to samo on zna,moje misljenje i pretpostavka je, da je Kostunica hteo on bi ga uhapsio,samo izgleda da nije hteo,e sada je Tadic preuzeo tu odgovornost pa cemo videti da li ce ga uhvatiti,iskreno se nadam da ce se ta agonija konacno razresiti i konacno staviti tacka na to....a sto se tice ovog drugog,ma i da nam ne daju lovu,mi treba da ga uhapsimo jer je duznost ove drzave  da celokupni narod ogradi od pojedinaca koje 192 zemlje sveta optuzuju za najteze zlocine,i koji su vrsili zlocine u njegovo ime.....nije tacno da Srbija nije duzna da isporucuje osumljicene u Hag,pa postoji zakon o haskom tribunalu,ako nisi znao,pa neka ga, neka se  bori sa onom Karlom Del Ponte i neka dokaze svoju nevinost,a mi ovde da se usesredimo na nase probleme!!!Ne radi se ovde samo o milijardu evra,nego cilj ove drzave treba da bude stvaranje pogodne atmosfere za strane ulagace,da se omoguci narodu da radi i zaradi i naravno donosenje zakona koje bi pruzile sigurnost tim ulagacima,pa nece niko da ulaze svoj kapital u kaubojsku zemlju...e kada to  postignemo onda cemo ovo drustvo uciniti srecnijim!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:17:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.