Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladi parovi u Srbiji nemaju ni za hranu, većina živi kod roditelja  (Pročitano 9110 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Ericsson jeste
Citat
Ja ne pratim teme na ovom forumu aktivno u nekom duzem vremenskom periodu, ali vec unapred mogu da pretpostavim sta ce ko napisati ili da pogodim ciji je post bez da bacim pogled na nik. Sabloni od komentara & sabloni od ljudi. Mogu misliti u sta bih se pretvorila nakon 5-10 godina citanja i pisanja ovde, u otupelog papagaja.
to ja pričam matora  Smile
Citat
Ne vidim nikakav problem u tome da roditelji finansijski pomazu decu i unuke, jer ne znam koga ce drugog,
kako nevidiš omg, pa to nije moralno niti društveno prihvatljivo  Smile uostalom sad će ti to čika hkj, stručnjak za moral, objasniti (ili neki njegov zamenik mada svi su isti praktično)  Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2016, 04:56:56 od abenaz »
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Ne vidim nikakav problem u tome da roditelji finansijski pomazu decu i unuke, jer ne znam koga ce drugog, na krstarenje atlantikom svake godine?

 Smile Smile Smile
plavusa..
ajde da ti ja (kao brilijanti mastermajnd blickriga) objasnim posto ti je um nejak vidim.
babetina prima penziju kao od doprinosa tih mladih unuka, koji bi, jel, trebalo negde da rade..
jel tako?
jeste kurac tako! nije tako.
prima penziju vecinom od zaduzivanja zemlje u inostranstvu. cime se zaduzuje i ona a i njeni unuci a i oni jos nerodjeni. dal se njoj jebe za to? jebe joj se inace ne bi glasala za poglavicu koji nas je zaduzio 10 000 000 000 eura za 4 godine. i sta ce da se desi kad racun stigne na naplatu kao sto ce stigne?
pa baba ce da crkne od gladi zajedno sa svojim fakin potomstvom.
jel ti se sad mozda tu nazire neki problem? Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.148
Abi, smorio si više s tim kenjanjem o šablonu foruma. Ako ti je dosadno na ovom forumu i ako već znaš kako će svaka rasprava da teče... za koj kurac onda još obitavaš ovde?  Smile

A pa da... jeste Burek loš i dosadan, ali ti je opet zanimljiviji od tvoje neme drugarice na naduvavanje.  Smile

kako nevidiš omg, pa to nije moralno niti društveno prihvatljivo  Smile uostalom sad će ti to čika hkj, stručnjak za moral, objasniti (ili neki njegov zamenik mada svi su isti praktično)  Smile

Ne seri pacove.  Smile Ja nikada do sad nisam komentarisao taj aspekt našeg društva. Može se reći da imam neutralno mišljenje o svemu tome, niti sam protiv toga niti sam za. Možda jer za razliku od tebe znam kakvo je stanje i vidim širu sliku te znam da se ne može sve podeliti na dve krajnosti.

A što se tiče objašnjavanja, neće čika hkj da te uči moralu jer znam da od toga nema vajde, glodari nisu u stanju da nauče takve stvari. Ali ću te rado naučiti ponašanju, kad već to nisu uspele životinje koje su te odgajile u džungli.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2016, 11:59:34 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
daj nam ono sto si obrisao... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.148
Šta, ono da ću da mu pomognem da odmori tu svoju poganu gubicu?  Smile


Al ozbiljno, lik je kao neki mutant iz džungle. Postovi mu se svode na trolovanje i lupanje debilnih gluposti tipa nzm, nije, jeste i slično. A drugima soli pamet kako postuju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
jbg baba mu puni guzicu pa ima i previse vremena
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Šta, ono da ću da mu pomognem da odmori tu svoju poganu gubicu?  Smile

to, to... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.12
Browser
Safari 602.1.50
mob
Apple iPhone 6s
Ko im kaze da se vencavaju? ovo nije nista novo ni u Francuskoj npr. Ima mnogo slucajeva da se mladi vencaju i onda zbog novca se razvedu, jer nisu navikli na samostalan zivot. Dobro u Francuskoj ne zive kod roditelja ali je to isto. Evo pre neki dan bilo na tv-u mladi bracni par ( FRancuska) placali su osiguranje normalno, i slucajno se desilo da im se stan zapalio, i izgoreo dok oni nisu bili kuci, Osiguranje nije htelo da isplati odstetu i mladi bracni par je izgubio posao, izbacen na ulicu. Sada zive u jednoj sumi, u satoru, imaju cerku od 6 godina o kojoj se stara socijalna sluzba.

Stvarno ne svatam to moranje oko zenidbe ako vec vidis da nisi materijalno obezbedjen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Ericsson jeste
Citat
Ako ti je dosadno na ovom forumu i ako već znaš kako će svaka rasprava da teče... za koj kurac onda još obitavaš ovde?
kad sam rekao da mi je dosadno na ovom forumu  Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2016, 16:27:07 od abenaz »
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
secam se. on je nesto smarao spominjuci norme ove i one kao neku misticnu silu koja vlada svetom i koja mora da se postuje


aaaa abi, izmenio si poruku  Smile
 Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2016, 16:35:56 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.