Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:03:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Misterije koje znate ?  (Pročitano 9064 puta)
26. Mar 2006, 00:23:39
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Poceo sam po raznim forumima da sakupljam razne zanimljive misterije koje ljudi znaju (duhgovi, predvidjanja i ostale price). Ako vi znate neku zanimljivu misteriiju napisite ovde ! Pozdrav !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Warp zone
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple iPhone
Misterije za koje ljudi znaju?

Hoces reci da li ljudi znaju za price sa paranormalnim sadrzajem i koje su ispricane/prepricane kao istinite?
IP sačuvana
social share
Ovde stoji potpis.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Pa moze se i tako razumeti ! Nesto sto vam je neko ispricao ili ste negde culi, nesto doziveli na ovu temu ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
1. miserija (citat):

"Nedavno sam procitao interesantnu pricu. Budisticki monah sedi u kazanu sa kipucom vodom. Ispod kazana stalno dodaju drva u vatru koja gori. Rukama uzima zamrznute skampe i kuva ih u kipucoj vodi sve vreme ih drzeci u sakama, a zatim ih deli ljudima. Po svakoj logici on bi vec odavno trebao da bude skuvan, a ne da sedipola sata ili sat u kipucoj vodi i pri tom da ne oseti nikakvu nelagodnost."

Citat sam preuzeo iz knjige "Ka lepoti", gdje postoji i objasnjenje.
Postavio sam da je prvi posto mogu da nadjem jos fenomena.
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
To sa budistickim monahom bi mogao biti trik. Ako je taj monah sa Tibeta ili Himalaja, sa nekih 3000-4000 metara nadmorske visine, onda je jasno u cemu je trik. Na manjem pritisku voda kjuca i na manjoj temperaturi, tako da ako ga je neko video nema u to sumnje jer temperatura vode je mozda 50-60 stepeni sto i nije ne izdrzivo. Druga bi stvar bila ako bi to bio neki tajlandski ili burmanski monah, medjutim rekao bih samo jedno u vezi toga, obmana, ili djavolja rabota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46912
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
2. misterija (citat):

"Zivim na selu i u domacinstvu imam krave i svinje. Jednom podjem da hranim svinje. I tu se jedno prase nekako vrlo drsko guralo napred. Ja se razljutim i udarim ga stapom. Nakon toga je prase pocelo da boluje. Ni nega, ni pojacana ishrana nisu pomagali. Zatim je prase sasvim prestalo da jede. Odem ja kod vracare koja zivi u nasem selu:
            - Prodaj prase, - rekla je, - tada ce ono ozdraviti.
            - Ali takvo prase niko nece da kupi, - rekoh ja, - od njega su ostali samo kost i koza.
            - A ti ga prodaj svome sinu za jednu rublju.
Dosao sam kuci i sve ispricao ukucanima, i sledeceg dana u prisustvu rodjaka, sin mi je svecano dao rublju, a ja sam izjavio da sam mu prodao prase. I, mada sam posle toga hranio zivotinje kao i ranije, to prase je naglo pocelo da se popravlja i kroz mjesec dana je cak prestiglo po rastu i tezini ostale."

Citat preuzet iz kjige "Odgovori".

Sto se tice prethodnog slucaja. Tacno je da zbog vazdusnog pritiska, tempeatura na vecim nadmorskim visinama izazvima kljucanje vode na znatno nizim temperaturama. Ali kako onda monah moze da kuva zamrznute skampe na takvoj temperauturi, i treba imati u vidu da se u vatru ispod kazana stalno loze nova drva.

I magovi i sveci mogu ciniti cudesa, ali razlika je u metodi postizanja. Svetci svoje sposobnosti crpe iz ljubavi prema Bogu, dok magovi prodiru u strukture buducnosti.
Ne znam zasto bi se magovi smatrali djavoljim, samo zato sto su razliciti od svetaca.
Uostalom magovi su svojim radnom izlozeni velikom riziku i lako mogu da plate glavom, dok se sveci mnogo lakse balansiraju.       
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
E ljudi aj jos nesto dodajte evo vam neke price sa drugih foruma i sajtva :

- Beograd, pre jedno sest-sedam godina...Komsinica S. tog jutra, kao i obicno, na posao krece oko 5h.Rano je, nikog nema na ulici...no, prolazeci pored kuce njenog komsije T. iznenadila se kad ga je ugledala tako rano, na ulici, ispred njegove kuce...Pozelela mu je dobro jutro i produzila na posao, a komsija je samo klimnuo glavom u znak pozdrava...Bilo joj je malo cudno to,pricala je kasnije, ali nije se ni preterano uzbudjivala zbog toga...Bilo kako bilo, vrativsi se tog dana s posla, saznala je da je komsija T. umro tu noc oko 2h, u bolnici...E, to je vec bilo nesto sto je uplasilo gospodju S. Ako je on umro - i to jos u bolnici, tu noc, kako je ona njega onda videla to jutro?... Dugo vremena jos posle toga, komsinica S. nije smela sama da prolazi tuda, pogotovo ne kad ide na posao u 5h...

- Kada je drug od mog brata (znam da zvuci glupo i neuverljivo, ali je istina, ja sam siguran u to jer poznajem njega), dakle, kada je isao kroz jedan tunel, cuo je iza sebe korake. Bila je noc. Kada se okrenuo, video je jednog dedu dosta udaljenog od njega, kako hoda prema njemu. On je nastavio da hoda napred, i kada se ponovo okrenuo, deda je bio odmah iza njega! Na svega nekoliko metara, a tu razdaljinu niko nije mogao da predje za to vreme. On se covek u*ro ko i svako drugi  i krenuo da trci napred. Posle nekoliko sekundi se okrenuo, cuo korake mnogo glasnije, kao da su njegovi, ali dedice nigde nije bilo, a nije imao gde da ode, pogotovo za tako kratko vreme!
Poenta ove price je da postoje neke stvari koje nauka ili fizicki zakoni ne mogu da objasne, isto kao i ovaj deda, sta god on bio, mogu postojati i vise sile ili kako ih mi nazivamo, duhovi.

- Sedeli smo svi u sobi u kojoj je bilo telo i cekali smo da ga iznesu. Kada su prisli moj teca i jos neki covek da podignu sanduk (kada su uhvatili sanduk) flasa fina sa police je naprsla od jednom sama od sebe, i to ne u nekom neravnom obliku, vec je flasa bila polomljena po duzhini.U istom tom trenutku su se otvorila vrata od te sobe i uso je hladan vazduh. Ovo je stvarno za razmisljanje i mogu vam reci da ja verujem u duhove i da nisam klinac balavi.

- Pre jedno 10-tak godina u drustvu sa oko 6-7 ljudi pokusali smo da prizivamo duhove. Metoda: casa i slova. Bilo je i suvise uspesno. Ne rado se secam toga, ali cu ti ipak reci ono sto nam se desilo. Cele noci su slike po kuci padale same od sebe sa zidova. Nas sedmoro ih je kacilo i one su neshvatljivo padale. U jednom trenutku je dunula neka promaja i pozatvarala su se sva vrata. Ostali smo u sobi iz koje nismo mogli da izadjemo celu noc, jer je brava sa druge strane misteriozno ispala. Najinteresantnije od svega sto smo ostali zatvoreni bas u toj sobi u kojoj smo prizivali duhove. Nikada u svom zivotu nisam vise bila preplasena. Secam se jos i toga da su sutradan, posto je sve proslo, ljudi imali razlicita iskustva u toku te noci (razni glasovi, dahovi i sl.) Kasnije sam to probala jos jednom u drugom drustvu (bila sam ono, mlado, ludo i nedokazano) i to iskustvo je bolje da ne pricam, jer je zbilja ostalo moja nocna mora do dan danas. Ipak bih ti preporucila da se ne igras sa time, iako deluje interesantno, ipak ostavlja posledice.

- Duhovi. Ukoliko sa ozbiljnošću možemo upotrebiti ovakvu reč, upotrebljavamo je samo jer je nemoguće opisati ovaj događaj na bilo koji drugi način. Ako postoji naučno objašnjenje za neverovatan sled događaja u kući u Mlinskoj 132, nama nije poznat, a u moru mišljenja i sudova koji su ga ispratili, niko nije dao racionalno objašnjenje natprirodne pojave koja je opteretila porodicu Đorđević. I da ponovimo za one koji se ne sećaju šta se desilo 10. jula 1992.

Porodica Đorđević koja živi u svojoj kući u Mlinskoj 132 spremala se da promeni tapete i sredi svoj dom. Trebalo je da 9. jula to i urade sa već kupljenim tapetama ali su primetili da se neko našalio sa njima, ili da su ukradene, pa je posao odložen za sutradan.

Sutradan, bio je petak, Nenad (1961.) je sa drugom Goranom skidao stare tapete, kada je počelo da se dešava nešto neobjašnjivo. Sitni, otprilike veličine oraha, komadići crepa su padali oko njih a da nisu mogli da primete odakle padaju. Nikako nisu mogli da vide kako komadići lete, samo kad  padaju. Prva pomisao je bila da ih neko gađa sa okolnih kuća, pa su zaključili da se deca igraju. Međutim, neko je nastavio sa gađanjem pa su obojica izašla napolje da vide ko se neukusno šali. Nije vredelo, komadići crepa su padali bez prestanka. Nenad poziva komšije da provere da li su njihova deca učesnici ove glupe igre, ali se brzo pokazalo da deca ne stoje iza ovoga i dvorište kuće počinje da se puni zainteresovanim svetom. Dakle, sve što se dalje dešava dešava se pred velikim brojem ljudi, odraslih i iskrenih.

Da bi prekinuli ovo maltretiranje Đorđevići pozivaju policiju i ubrzo stiže patrola. I policiji je prvo palo na pamet da je u pitanju dečji nestašluk, i srećom nije ovo olako shvatila već su pregledali okolne kuće. Naravno, u njima nije bilo nikoga. I policija polazi ka kolima, jer je u međuvremenu padanje predmeta prestalo, i kad su policajci već bili kod kapije, ono se nastavlja. Što je neobičnije, umesto komadića crepa sada i u samom stanu padaju predmeti. Čaše i šolje sa sudopere su pale na pod a da u stanu zaista nije bilo nikoga. Sijalica u hodniku se nekako izvila iz ležišta i slomila o pod. Tad je postalo jasno da je vrag odneo šalu i da se svakako ne radi o dečjoj igri.

Padao je prvi mrak a dvorište Đorđevića se punilo uznemirenim ljudima. I pred svim tim svetom je je jedna tacna izletela iz kuće u kojoj nikog nije bilo, i što je najbitnije, u koju se nije moglo ući sem iz dvorišta. Nekoliko puta je porodica proveravala svaki kut kuće da li je neko u njoj, ali nikog nije bilo, a njih je bilo strah da se duže zadržavaju u njoj. Pored ostalog, komšiji Lazaru Đorđeviću, pred noge je iznenada pala kutija sa pomadom koju je Jelena Đorđević (1970.) čuvala u svojoj sobi na noćnom stočiću. Jelena je uzela kremu i vratila je u svoj sobu na isti stočić, bez obzira na sve krema je skupa i nije želela da je baci. U međuvremenu je njen i Nenadov otac Ljubiša otičao u crkvu i doneo osvećenu vodu, želeo je da poprska kuću, osveti je. Ali, to ni malo nije vredelo, ista krema je ponovo izletela u dvorište. I što su svi istakli, nijedan poredmet nije viđen dok leti, samo bi se čulo kako se tupo spušta pred noge nekom u dvorištu. Kao da je u pitanju tvrdoglavost, Đorđevići su ponovo vratili kremu i ona je i treći put izletela iz kuće!

Ovo je bio dug dan za Đorđeviće. Jelena je očigledno bila najhrabrija i odlučila ja de ne dozvoli nečemu da je celog dana proteruje iz kuće, zato je ušla da skuva kafu. I tada se nešto prosto pomamilo. Iz ormara koji je bio u kuhinji počela je strašna lupnjava i Jelena se prenerazila. Okupljeni su otvorili ormar i, naravno, nisu našli ama baš ništa.

Porodica Đorđević jedino želi da zaboravi ovaj događaj, koji je bukvalno nedeljama trajao u njihovoj kući, naravno, sa mnogo manjim intenzitetom. Odgovor na pitanje, šta se to dešava u njihovoj kući nikada nisu dobili ni naslutili. Ljudi govore da su u pitanju duhovi, da su deca pravila šegu sa starijima, mnogi čak smatraju da se radi o običnoj prevari. Iskreno rečeno, sve je to moguće, ali samo ako se ne znaju činjenice. A jedine činjece su te da nikakve dece nije bilo u kući niti su mogla da pored tolikog sveta u dvorištu stalno ulaze i izlaze. Takođe, prevara u kojoj bi učestvovalo 50-tak ljudi i nije moguća i deluje naivno, pogotovu ako se u nju uključuje i policija. Na vama je da odredite stvarnu paralelu događaja u Mlinskoj 132. Ukoliko to možete pišite nam.

U jednoj radio emisiji u kojoj smo govorili o ovom pitanju, javio se slušalac koji je izneo predpostavku da je razlog u tome što je ta kuća podignuta na groblju, ali je pukla telefonska veza i on se više nije uključio do kraja emisije.

Izvor : 016info.com !
______________________________ ______________________________ _________U blizini Jagodine ima razna sela e sad ima neka krivina u brdu za neko selo zovu je kriva cuprija to je nizbrdica sa dosta krivina itd..... da ne opisujem mesto, price sto sam cuo su cudne na tom mestu kada prolazis staju satovi mobilno telefoni gube signale kvare se kola staju kao da se pokvare i tako slicni fenomeni, pricao nam jedan lik sto drzi teretanu da je tu prolazio kolima i da su mu kola odjednom stala i morao je da ih gura jedno 2km, a prica mi ortak kada je tu prolazio bicklom lanac mu je jednostavno pukao i mora je pesice da se vraca

itd.... Aj napisite i vi nesto na ovu temu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

postovi su za citanje u kasne sate dusu dali.... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T65
Citat
I magovi i sveci mogu ciniti cudesa, ali razlika je u metodi postizanja. Svetci svoje sposobnosti crpe iz ljubavi prema Bogu, dok magovi prodiru u strukture buducnosti.
Ne znam zasto bi se magovi smatrali djavoljim, samo zato sto su razliciti od svetaca.
Uostalom magovi su svojim radnom izlozeni velikom riziku i lako mogu da plate glavom, dok se sveci mnogo lakse balansiraju.

Nema veze to sto se drva stalno dostavljaju kad se maksimalna temperatura moze postici do 50-60 stepeni recimo. A kako kuva, pa kuva ih..brckaju se...dovljno je i 50 stepeni da se bar u pola obari Smiley

Znas kako, nema te sile u kosmosu koja je visa od Boga, i na koju Bog ne moze uticati. Bog ne moze uticati samo na jedno, a to je ako covek nece da Ga prihvati.

Razlika izmedju svetaca i magova je ta sto svetici cine cudesa Duhom Svetim, i to oni i sami znaju, ne hvale se, znaci ta moc nije njihova, a magovi misle da su cudesa koja oni cine oni sami to svojim naporom postigli. Druga razlika je ta sto sveci cine cuda koja su opste korisna za narod, iscelenje najcese ili isterivanje djavola, dok magovi cine neka madjionicarska cuda, kao sto je recimo to kljucanje vode. Sveti Jovan Sangajski kada se zamonasio, znaci kada je rukupolazen vise nije od tada spavao, i tako je proveo 40 godina. Znaci 40 godina nije spavao, i hodao je bos non stop. Ali on je bio veliki misonar i dakako da je koristilio svima to sto nije gubio vreme na spavanje i bio je bos i isao je bilo po kisi, bilo po snegu ili suncu. Sveti Alimpije stolpnik je proveo 53 godine na stubu!! Znaci nije silazio sa njega nikako. Neko mu je samo dostavljao malo hrane i vode. Dakle i to su misterije za nekoga, za mene nisu, jer verujem da je te svete ljude vodila blagodat Duha Svetoga. Mada recimo od tog stajanja kod Sv. Alimpija, narod nije imao neke koristi, ali takvo stanje Sv. Alimpije je postigao iskljucivo podvizivanjem i neprestanoj molitvi, i to je bio dar Svetoga Duha, jer spostvenim snagama ne bi mogao izdrzati tako nesto. I takvi podviznici su obicno i veliki pokajnici.

Verujem da budisti mogu da pomicu predmete snagom misli, ili recimo da izdrze jako niske temperature, ili sta jos. Medjutim za mene to nije nikakva tajna, za jednog hriscanina nema tajni osim 7 svetih tajni, i same sustine Bozije. Buduci da ti magovi nemaju blagodat Svetoga Duha, oni da bi to postigli moraju ostvariti kontak sa silama iz nekog drugog sveta, a to opet nisu nista drugo no demoni. Ali i te njihove vestine su po Bozijem dopustenju. Zasto to Bog dopusta to ne znam. Valjda zato sto oni tako hoce, niko im to ne brani. Svako ce odgovarati za dela koja je cinio.

Ne moraju se nuzno sve misterije povezivati sa demonima. Neke misterije i nisu misterije, recimo o Jetiju ili Bigfootu. To su izmisljeni likovi za potrebe opravdavanja izgubljene karicke u lancu evolucije. Ali bih misterije o NLO, misterije o vanzemaljcima, misterija o nadricudima koje eto cine neki magovi i samani ja bih stavio ka demonska.

Evo da nabrojim i ja neke misterije:

Mozda i najveca su znakovi u zitu. Neki su valjda proucavali i utvrdili da zito nije ugazeno nego da je neka sila savila to zito. Znaci nema tragova ljudskog prisustva. Bilo je i pokusaja prevare. Ali eto sta bi moglo biti to. Vanzemaljci sigurno nisu jer nepostoje. Mozda neko nesto ekspreimentise, pa se krije od naroda.

Isto tako je i velika misterija sibirska eksplozija. Utvrdjeno je da nema tragova meteorita niti drugog kosmickog tela, a eksplozija se dogodila u vazduhu. Ono sto je interesantno je i to da su pronasli travke u jesgru eksplozije sto je dokaz da je eksplozija bila pre nego sto se telo dotaklo tla.

Interesantna bi bila i misterija sa kineskim pecatima. Pronadjeni su kineski pecati u Irskoj koji datiraju iz 800 veka n.e dok jos nije bila Evropa povezana sa dalekim istokom. Ko je mogao te pecati doneti u Irsku?

Za ove misterije verovatno postoji racionalno objasnjenje. Saznanja o misterijama se mozda i kriju iz politickih razloga, jer su proizvod ljudske ruke najverovatnije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 72
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Bravo costo svaka cast  Smile ! Samo bih ima jos par ispravki za tebe ! Na veronauci smo bas pricali o temi : budisti, muslimani i ostali nevernici u boga. Sada moje konkretno pitanje bilo je i ovo tvoje :  Zasto to Bog dopusta ? E a sada ono najbitnije : zamisli sada rodilo se dete u kini i sada posto je budista od rodjenja on treba na preki sud odmah ? Narvno da ne ! Jer dece taj mali kinez da njadje crkvu tamo ? Gde ce naci hriscanska ucenje,shvatanja kada su oko njega sve sami budisti ! E bog ce bas naprotiv njega da stavi u raj, jer ako je postovao tudju veru i nije u kontaktu sa tim demonima (sto neki vracevi tamo jesu) , a nije imao prilike da upozna drugu veru, sto on nebi isao u raj ?
E vidis ali zato mi imamo najveci stepen odgovornosti jer mi kao hriscani pravoslavci zanmo istinu postojanja boga ! Sada sigurnoste zbunjeni jer ste culi da ko se nekrsti nece uci u carstvo nebesko. To je istina ali za nas hriscane. Zamislite sada rodise dete u beogradu okruzeno pravoslavcima a nevernik je, vidi neko cudo bozije, ucenje i on idalje neveruje u boga i nece da se krsti e takav covek ide u pakao, a ne onaj kinez koji crkvu nije video u zvotu !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:03:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.