Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:10:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: misterija ascendenta (podznaka)  (Pročitano 9754 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Da ne bude zabune, imala si dve slicne poruke, samo im je kraj bio razlicit tj u jednoj si dodala nesto tako da sam onu kracu obrisala...

Inace se slazem sa Ivnom... super ovo radis!!! Sve pohvale!
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
pokusala sam da brisem , ali nesto ne funkcionise ?!

i nemojte toliko da me hvalite  Smile

:wink:
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
@ black cat,

devojka da bi uopste bila "razmatrana" mora da bude pravi socijalni leptiric, reprezentativna .takodje proveri polozaj meseca i venere, pa neko krace objasnjenje mozes pronaci  na sledecoj stranici..

http://www.burek.com/phpbb2/viewtopic.php?t=4823
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
@bubamara


Ma nema problema, to mi je posao Wink

A sto se tice hvale... pa nismo mi krivi kad dobro radis posao Wink
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
Ovo je najvaznija "kuca" u horoskopu, predstavlja Vas podznak i govori o Vasoj licnosti, karakteru, temperamentu, zdravlju, sposobnostima delovanja i prezivljavanja, ponasanju..., i o jos mnogo cemu. Ascendent je tacka svesnosti, mesto sastanka naseg unutrasnjeg bica sa spoljnim okruzenjem. On otkriva nacin na koji ispunjavamo svoju sudbinu.

Ascendent modifikuje čitav horoskop i uslovljava značenje ostalih polja i planeta u njima. Vrh prve kuće je Ascendent ili znak u usponu. Ovo je jedna od najvažnijih tačaka u prirodnom horoskopu i ona precizno pokazuje stepen i znak na istoku horizonta u trenutku Vašeg rođenja. Zbog Zemljine rotacije, jedan stepen zodijaka diže se iznad horizonta otprilike svake četiri & stoga i sami možete uvideti koliko je važno da se zna precizno vreme rođenja.

Prva "kuća", a posebno njen početak - Ascendent - pokazuje Vaše prirodne sklonosti i tendencije, individualnost i način na koji se izražavate. Ona pokazuje kako Vas drugi vide, takođe i način na koji želite da Vas drugi vide. Utiče na pristup životu, Vaš pogled na svet, izgled i pojavu, kao i na početak svih Vaših poduhvata...

Ascendent je slika koju dajete svetu, ali i prozor kroz koga Vi sami sagledavate taj svet. Na fizickom nivou, to je Vase telo u onom prvobitnom obliku, nasledjenom od roditelja. U Ascendentu ste sami, u tom uzdizucem stepenu nekog znaka na horizontu smesteno je Vase "Ja", Vasa licnost koju ste okruzili i sakrili (Ascendent je maska!), osnovni karakter svog Sunca i odgovor na pitanje kome pripadate, koga krije Vas Mesec.

Ascendent je u ljubavnim odnosima vazan jos i zbog toga sto se na suprotnom kraju Zodijackog kruga, suprostavljeno nasem JA, nalazi TI - tacka na kojoj se nalazi Descendent, skriveni deo nase licnosti, ono sto nam nedostaje i za cim tragamo kako bismo ono JA jednom pretvorili u MI.
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
a lav/lav?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
@ adriana

sve kombinacije sunce-ascendent,tj nak-podznak vec postoje na forumu.
proveri sledeci link:
http://www.burek.com/phpbb2/viewtopic.php?t=5234
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
OS
Nepoznat
Browser
Nokia3220 2.0
Ja sam Strelac/Rak ili Strelac/Lav (negde kazu jedno, negde drugo). Emotivna sam i tachno je da imam unutrashnje konflikte... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur

Zasto pokretati ovako staru temu kad ima ista novija...

lock
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:10:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.