Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: *MIss*  (Pročitano 17233 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
simpaticna je... kao da ima malo visak kilograma...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
izgleda da ima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Evo sta kaze nasa nova miss:


Jelena Pejić igra folklor, voli zdravu hranu, uzima vitamine za kondiciju i namerava da proda krunu, a prihod pokloni nezbrinutoj deci
Mlada Jelena Pejić (17) iz Toronta novi je favorit kompanije "Miss YU" jer je, pored zvanične titule mis SCG 2004, postala najlepša devojka Kanade i Amerike, mis dijaspore, mis interneta, lice "Fudži filma"... Za razliku od nekih njenih prethodnica, Jelena odmah na startu kaže da ne voli da odgovara na provokativna pitanja.

- Ne mogu da shvatim cure koje karijeru žele da grade preko afera, prepucavanja, tračeva, izmišljotina, skandala...! Ne volim taj tabloidni imidž. Cenim narodnu poslovicu - "tiha voda breg roni". Može se zdravim životom i normalnim imidžom napraviti uspešna karijera u svetu foto-modela, manekenstva i visoke mode.

Jelena je zadovoljna svojim uspehom i pored svih ružnih reči upućenih na račun Izbora za mis SCG.

- Bilo je puno kritika posle izbora u Centru "Sava", ali neka se piše, pa makar i loše (?!) Znam da je za mene ovo najvrednija titula, koja donosi moć i istinski uspeh. Mnoga vrata su mi otvorena, i imam šanse za uspeh. Od firme "Mega trend" dobila sam 70.000 evra za studiranje u inostranstvu. Ovu krunu nosim sa ponosom, i ona će biti prodata na aukciji, a sav novac će otići u dobrotvorne svrhe - za nezbrinutu decu. Ovo je bitka za srpsku lepotu, što je isto što i borba za duhovni opstanak, koji nam je ugrožen. Ako nema duhovne lepote, to ugrožava i spoljašnju lepotu (?!)...

Jelena igra folklor i već više godina je član Srpskog umetničkog društva iz Vaterloa, sa kojim je nastupala širom Kanade. Voli zdravu hranu i uzima vitamine za što bolju kondiciju. Obožava pravne nauke i nada se da će kad-tad imati svoju advokatsku kompaniju. Bori se protiv narkotika, duvana, alkohola, predaje se fitnesu, plesu, učenju, i kaže:

- Moj momak živi u Torontu, podržava me, ali ne želim da govorim o intimi. Sva sam se predala pripremama za put u Kinu na Izbor za mis sveta. Želim da svetu objasnim da je Srbija bezrazložno satanizovana u svetu. Dokazaću da smo najlepša nacija na planeti. Uostalom, videćete da sam realni optimista, jer ćete biti pozvani da proslavimo uspeh posle Kine. Ali, o tom-potom...

Preuzeto iz Kurira
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
najlepse mis sveta uvek su mi bile Induskinje



ej zasto ne mogu da postavim slike?
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Miss BiH je devetnaestogodišnja Njegica Balorda iz Zvornika i ovde ne izgleda bucika Wink

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

izbor-mis-2004.jpg
(17.13 KB, 200x141)
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.