Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:39:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mislite da biste oprostili prevaru  (Pročitano 10235 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 908
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung 
oprostila bi???
ko te jednom prevari uradice to opet!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson T230
Nije bitno pobediti, vazno je ucestvovati. Smile
Evo i mene, ponovo na ovom forumu, pola godine zrelijeg i iskusnijeg....  Smiley 1  Drago mi je sto sam opet sa vama.... Smile
Enyway, lepo je biti zaljubljen, nije lepo biti ljubomoran.
Ljubomora prouzrokuje prevaru. (prevara=teranje inata)
Stoga, cuvajte se vraga koji cuci u svakom od nas i ne dozvolite mu da u trenucima nesigurnosti i straha izbija na povrsinu. Smile
Z' druge strane, zanemarimo uzroke i okrenimo se posledicama....
Hm,  Smile mogu da kazem da je prevara mozda cak i neophodna, ponekad(najcesce u braku kad se sav med sa vrha polize).
Daklem... NIKAD nisam prevario ni jednu devojku. Ne spadam u bolesno ljubomorne tipove, prezirem ih. Od svoje "saucesnice u zaveri" imam pravo da ocekujem vernost koju joj pruzam. Ali...
Idi devojko i varaj me do mile volje, ali ako te stvarno volim ne dozvoli da saznam.  Smile Samo bih se okrenuo i otiso da nadjem neku ekipu da ne upadem u bedak... i odmah u potragu za DRUGOM, boljom devojkom od tebe. Smile Nemam vise ni snage, ni volje(mazohizma u sebi), a ni vremena da patim.
Zbogom. Smile
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bla,bla,bla,
nije stvar u oprostu,vec u nasoj licnoj snazi.
cestitost nije  parametar  prema drugima vec prema sebi,ako je nemamo prema sebi necemo je imati sigurno ni prema bliznjem,a bliznji su svi koji nisu ja.
elem,sex,famozni ne reseni a tu je od kad je sveta i veka.
ljudska glupost je jedina  sila jaca od Bozije jer podpada pod slobodna volja.al ta volja je i da odlucimo hocemo li biti cestiti(jer svesna smo bica)ili ne.tek posle uzroka dolazi posledica tj.oprost ili ne.
iako sam se izjasnila  za eksplicitno ne,nije da sam osoba bez moci oprosta vvec imam svest o bicu sa kojim sam u ljubavi i ne zelim povrede ni osecanja ni ega.zato iskljucujem svoju prevaru a takodje  ocekujem da je osoba koja je samnom visoko svesna sebe i da ceni sebe,na isti nacin.ne zelim da budem sa nekim ko ima svest  psa koji njusi svakoj kucki pod rep.naravno da  ni za sebe ne zelim epitet kucke kojooj svaki dzukac moze onjusiti podrepak.
elem pitanje je svesti.ako si sse zaljubio,ili sl,idi s milim Bogom,a ako sam ja u toj situaciji odlazim ..to je manja  povreda i posteniija nego srozavati licnost i osecaje nekkog sa kim delis svoje zzivotno(kratko)vreme.
zivot je kratak da bi se daangubio na tu vrstu ludila,odnosno ne-svesti.
bez uvrede,ocekujem da ljudi 21 .veka imaju mozga i duse.u svakom drugom slucaju nisu pametniji od amebe. [smilie=d.gif]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson T230
Ja, ja, ja... Smile tu lezi problem. Smile
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


It's a state of mind.

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 144
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
SonyEricsson T230
@sita
nemoj mi reci da te nikad nije privlacio niko drugi dok si u vezi sa nekim.  Smiley 1  Smile
IP sačuvana
social share
Stavi pravu stvar na pravo mjesto i cini to cesto.
One hoce isto sto i mi.
Izgubio sam ideale. Posteni nalazac moze slobodno da ih zadrzi. Neka mu je Bog u pomoci.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@KickLoop
he,he,he,
privlacio.uopste nije rec o privlacnosti.privlaci mene i an.joli a nisam lezb.privlaci me i brus wil. i moj muz i ja ga zovemo svaler.
jeste.imam i promasen brak za sobom,bila sam ludo zaljubljena u tipa koji me nije hteo,i zato se udala da pobegnem.aali nisam nikog tu varala.i tog bivseg sam gotivila na odredjen nacin i ostala bi sa njim da nije imao ruzan obicaj da pije.al nisam ga varala zbog toga.mi smo svesni svojih postupaka o tome ja govorim.ima hiljaade lepsih i zgodnijih od mog muza,pa zbog jednog okretanja glave ne bi bas prodala jeftino sve drugo prelepo i predivno.nisam moralista imala sam avanture,za jednom i sl,ali kad nisam bila u vezi i time sem sebi,ev.,nisam nikome stala na put.isto nisam nikad bila sa nekim ko ima vezu.i to je jedan od nacina da sse ispostuje bliznji.ako ne mogu kontrolisati svoja cula ko ce?ne mogu se poistovetiti sa zivotinjama i nagonima.to je dosadno i nizeklasno stanje uma.
pa privlace me i sva ova luda kola po ulicama,pa ih ne kradem,da bi JA imala,dobila i sl.
kapisi? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 142
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne znam da li bih oprostila ali bih svakako imala na umu da zene i muskarci razlicito varaju.Zene najcesce zbog srca a muskarci zbog zadovoljstva pa ako je vec bilo cisto zadovoljstvo bolelo bi ali bih valjda presla preko toga,nekako...Ali zato ako se ponovi Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


porodica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 199
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@Miss B.
pa ponovice se,svakako,pre ili kasnije.onaj ko jednom ne misli na bliznjeg,zasto bi drugi put,kad je zadovoljstvo bolje i vece nego kod "tebe"?
i to je pitanje,u cemu se taj sex razlikuje?mislim stvarno zar to ne rade svi isto,manje vise?po mom malom vidjenju stvari,sve se to svodi na isto.nema u sexu previse razlike,ali u odnosu osoba-osoba ima puno.a taj odnos vec ima dublju i siru temu.
lepo je prastati,ali sta?najpre sebi sto si s nekim ko je tako malouman pa njuska vec...da se ne ponavljam.
mozda sam sebicna,ali biti na taj nacin sebican premaaa sebi po meni je samopostovanje.nije poenta u tome sto je bio-la negde s nekim go_la,nego nisam bre,zivotinja nize vrste i sa takvima necu da imam posla,moja arijevska krv ne dopusta da se sparujem sa nizim dvonoznim bicima.
tu je sad t.a.c.k.a. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N97
nije poenta u tome sto je bio-la negde s nekim go_la,nego nisam bre,zivotinja nize vrste i sa takvima necu da imam posla,moja arijevska krv ne dopusta da se sparujem sa nizim dvonoznim bicima.
tu je sad t.a.c.k.a. Smile Smile

Je l' sa pticama ?
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Definitivno NE.ne vidim koja je svrha prevare u vezi.ako  mu nesto smeta ili nedostaje u vezi sa mnom,pa sta trazimo onda zajedno.ako to radi iz neke osvete-najnizi,najplici nacin da se nekom osvetis.za to stvarno nije potreban visok nivo inteligencije,sto znaci da ce ponoviti jer ne zna nista pametnije i ne zna  na drugi nacin da resi problem.ma dovidjorno!
s druge strane kad bih ja napravila prevaru,nikad ne bih trazila oprostaj...ne bih imala obraza.jednostavno ne bih mogla da ga pogledam u oci.kraj!     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:39:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.