Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mislim da ortak pokusava da memuva,sta da radim?  (Pročitano 20664 puta)
26. Okt 2004, 14:38:37
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Ciao.
Da predjem na stvar,po prirodi sam neko ko voli detaljno da objasnjava nadam se da mi necete zameriti na duzem thread-u,i da cete sve procitati,hvala unapred!

Dakle muskarac sam imam 21 godinu(uskoro 22) i izrazito sam heteroseksualnog opredeljenja,tj.pale me zenske  

Ove godine sam u teretani upoznao jednog momka koga cu u nastavku oznaciti sa D.Iako se znamo manje od godinu dana,super se slazemo,imamo iste stavove u zivotu,i slicne teme za razgovor,dakle zdravo drugarstvo,ali nista vise od toga,jel.Iz teretane se otprilike 1.nedeljno potrefi da se zajedno vracamo kuci,i uvek je ok.okrecemo se za devojkama,komentarisemo ih,ali...od pocetka mi je to sa njegove strane delovalo malo "cudno".D je inace godinu dana mladji od mene,(ali deluje stariji u liku),muski gledano odlicno izgleda(dize 150 kg iz bencha),pravi muskarcina,nema uopste gay osobine,verujem da mu uopste nije problem da bude sa kakvom god devojkom hoce,jer je fizicki idealan,a objektivno i lep je decko.Zato su mi njegove price oko devojaka i bile cudne.Vise puta mi je pricao price,kada ja zapocnem temu tipa "kada si zadnji put imao ribu[/b] i sl,kao svidja mi se jedna devojka iz kraja ali nemogu da joj pridjem zbog toga i toga,bla,bla,mislim neki smesan odgovor(kao da ima 7 godina a ne 21).Prvi put sam pomislio da ima afinitete prema muskarcima kada sam u teretani radio bench,i verovatno znate uvek treba kada se dizu velike kilaze,da neko stoji iza i da pripomogne kada "zapne".Naravno kada je D u teretani uvek zovem njega.Vise puta sam primetio neke njegove nezne pokrete,tipa stavi svoju ruku blizu moje mi cak pipne ruku,naravno u tom polozaju nemogu da pomerim ruku.Ali delovalo mi je sve u granicama normale,ali sam ipak ima tracak sumnje da je D gay!.Moje sumnje su nestale u maju ove godine,kada je u teretanu dosao stvarno decko koji je gay(sta li cete pomisliti u kakvu li teretanu idem ),i koji je bio malo previse hrabar pa je muvao likove po teretani tih par nedelja koliko je isao.Muvao je i D-a i to na moje oci,hvatao ga je za zadnjicu,sto sam video.D je bio kratak i jasan odveo ga je u slvacionicu i nalupao mu par samara(dobrih) i napomenuo mu da se vise nepriblizava teretani jer citiram ga "ovde pederima nije mesto".Taj lik posle toga vise nije dolazio u teretanu,a ja sam potpuno otklonio sumnju da je D gay.
Tokom leta D je imao poverdu noge koju je zaradio na fudbalu,pa nije isao u teretanu,ali sam ja bio vise van grada u toku leta pa se nismo vidjali vise smo se culi telefonom(recimo jednom u 2.nedelje).
D je krajem leta pravio ispracaj posto je isao u vojsku,nazalost imao sam obaveze van zemlje,zakazane pre godinu dana,tako da u to vreme nisam bio u Srbiji,i nisam mogao da mu odem na ispracaj,sto sam mu jos pre rekao,covek je to normalno prihvatio,i pao je dogovor,da odemo na neku pijanku kada dodje na odsustvo iz vojske.
Trenutno je dakle na odsluzenju vojnog roka,dolazio je par puta kuci na vikend ali se nismo videli.Culi smo se jednom telefonom,a otprilike svakih 10-tak dana se dopisjuemo SMS-om.
Tu je i nastao problem.
Od njega sam dobio 2.vrlo ,vrlo cudne poruke.
Prva poruka je bila u septembru nekih par nedelja posto je otisao u vojsku,salje mi SMS sledece sadrzine:
Oko mene je noc svuda okolo je tama,misleci na tebe srce mi se slama,duge su noci ovde na strazi,mislis li na mene sada mi kazi.dugi su dani bez mojih drugova starih
Kada sam procitao SMS,bilo mi je jako cudno,ali racunao sam,mozda se D sali ili ima neki "poetski napad",odgovorio sam mu Sta me zezas,koji ti je,nejgov odgovor je bio nezezam se,ozbiljan sam!
Ceo dan sam bio pod uticajem ovog SMS-a,ali mi naravno nije padalo napamet da odgovorim na ovo,posto sam heteroseksualac,kao sto sam vec i rekao.Posle 10-tak dana smo se culi SMS-om,ali je bilo sve ok.pitao me da li treniram,kako je na fakultetu,i sl,dakle sasvim normalan SMS u komunikaciji 2.druga.Culi smo se i telefonom pre 10-tak dana,normalan razgovor,nisam mu pomenuo onaj SMS sa onim stihovima pricali smo o drugim stvarima.
Ali...juce dobijam jednu mnogo direktniju poruku od njega isto u stihovima...bio sam iznerviran i odmah sam je izbrisao.Otprilike SMS je bio sledece sadrzine Mislis li na mene...zivim za tebe...nocima te sanjam...topim se u tvojim poljupcima vrelim... tako nekako...zgadilo mi se stvarno,bio sam u nedoumici da li da mu odgovorim,iskljucio sam mobilni da me slucajno ne bi zvao!Mislim ovakva poruka bi mi odgovarala da sam je dobio od drugarice ali od druga,mislim stvarno  
Ja sam stvarno covek sirokih shvatanja,nemam netrpeljivost prema gay ili bisex osobama,prihvatam ih normalno,voleo bih iako je D gay ili bisex da idalje budemo ortaci,ali nista vise od toga.
Ja sam hteo cak i da ga par puta dovedem u stan,drugarski naravno,neznam kako bih se ponasao ako bi on tada "krenuo na mene" mog burazer.Mislim ja sam tolerantan u lice bi mu rekao da sam cisto heteroseksualnog opredeljenja i da nezelim ni njegovu ljubav ni sex sa njim...ali moj brat ne bi tako reagovao,posto je on vatreni navijac Partizana,a zna se kakvi su navijaci,skloni su agresiji,a pogotovu moj brat koji je izuzetno nerpeljiv prema gay-evima(spremao se cak da sa svojima ode na potencijalnu gay paradu koja se ipak nije odrzala,da bi se tamo obracunavao sa muskim homoseksualcima)...
Ne bih voleo ni D-a ni burazera ni sebe da dovodim u neku neprijatnu situaciju.

Zeleo bih komentar na ovo i vas savet kako ubuduce da se ponasam prema D-u
pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
nemam pojma ....
probaj direktno da mu kazes .... posalji mu SMS ili ga nazovi ili ... sta zna vec ....
ma reci mu bre direktno !!! :blahblah:
ja licno nevolim gey populaciju musku ... zenska i moze da prodje Smiley

a sto se tice brata patizanovca  Smile  Smile

sve pedere bi ja icon_2gun
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Pa u pravu je  Zrenjaninac, probaj da mu kazes direktno.

Da imas osecaj da te muva itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 74
pa drug ti je malo cudan
e sad mozda se samo zavitlava, pa mu zato samo reci da ti ne salje takve SMS-ove
cisto da vidis reakciju. Ako odreaguje u istom fazonu u kakvom su poruke, kloni ga se ako neces da budes p*j*b*n
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


A friend with weed is a friend indeed.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 752
Zastava Novi Sad
mob
Motorola C118
Okupi desetak drugova u stanu ili vise (kazes da dize 150 na benchu) i zovni ga na kafu pa  kad dodje malo ga prevaspitajte tj. preobratite u heteroseksualca.

Osim ako te mozda gari samo zajebava?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
A-gronom to je neozbiljno,covek pita kako da se postavi nije sve u tuci i prebijanju

Moj savet ti je da kroz pricu kazes tom D kako ne podnosis gay tipove ,onako zapocnes tu temu indirektno,
onda ce shvatiti da treba da se povuce u svojim losim namerama, ako bude direktan i navalentan onda ga stvarno nalupaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


A friend with weed is a friend indeed.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 752
Zastava Novi Sad
mob
Motorola C118
Batina je iz raja izasla! Mozda sam malo preterao, mislim, ne smetaju mi pederi kad ih vidim na televiziji ili u novinama ili kad cujem za ovako nesto na netu, ali kada bi se meni desila ovako neka slicna situacija... ne znam, pa izpresavijao bi ga! Iznervirao sam se sad! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Pazi samo da ti ne ispadne sapun dok se tusiras u teretani.. :twisted:
Onaj prvi sms bi i mogao da prodje kao drugarski,ali ovaj drugi je zlo.da nije lik pogresio,mozda je hteo da posalje nekoj devojci???Upitaj ga....
Ako je homic stvarno,ne znam koliko ti je dobro za reputaciju da te devojke vidjaju s njim,a da ne spominjem rizik da te nagui kad se najmanje nadas
 
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Republika Srpska

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 995
Zastava
mob
Nokia N95
Ja bi ti savetovao da ga pitas direktno, jel gay ili ne, druge nema. Ako jest, nalupaj ga i reci mu da te ostavi na miru, ako ne onda naravno ostanite drugari.
IP sačuvana
social share
Kome pravda leži u topuzu, tragovi mu smrde nečovještvom.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Imao sam problem da se ulogujem ovde ovih par dana,zato odgovaram sa zakasnjenjem

@CrazySerb ta varijanta da ga nalupam je iskljucena,posto je tip gradjen kao "trokrilini" ormar,a inace boksuje(kick boks) i zna da se siba,tako da ne bih rizikovao

U svakom slucaju prihvatio sam Goebellsov predlog poslao sam mu SMS i to sledece sadrzine"Nemoj vise da mi saljes ovakve SMS,ako si se zezao napomeni,ako si ga umesto ribi poslao meni,onda javi,a ako je nesto trece ozbiljno ces me naljutiti"

Poslao sam sinoc,danas je primio(message delivered) ali mi nije odgovorio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.