Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:00:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miskovic vs Milka Forcan  (Pročitano 60037 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1289
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0

Ovaj, Misko kao da je pobegao iz sabirnog centra.
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 07:51:17 od mrgudin »
IP sačuvana
social share
Mi ti nudimo a to sto ti ne koristis sam si kriv-RTS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 9210
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
SonyEricsson k 850i
drzi pola vojvodine. pitaj ove iz celareva, apatina...izvozi na primer jabuke i ribu. jabuke u rusiju, ribu u EU i bavi se proizvodnjom. delta agrar mu danas najbolje radi..
pa ne bih rekao,bolje reci skoro celu Vojvodinu drzi Peconi Smile
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB

Zahtevam da mi se vrati potpis,pa pogledajte druge. Imaju duplo veci potpis! ! !!
Edit by kokota: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
drzi pola vojvodine. pitaj ove iz celareva, apatina...izvozi na primer jabuke i ribu. jabuke u rusiju, ribu u EU i bavi se proizvodnjom. delta agrar mu danas najbolje radi..
pa ne bih rekao,bolje reci skoro celu Vojvodinu drzi Peconi Smile
Pa to ti je isti poslodavac. Srpska Moskva.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


edit by cg_ac: bez linkova

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3768
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia c6
[link] http://www.deltaagrar.rs/code/navigate.php?Id=26 [/link]

za shke crew i I Posle Mene JAA, pola vojvodine i proiyvodnja..
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 19:21:08 od bifidus »
IP sačuvana
social share


 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
koja se cokolada vise ne prodaje u maxiju? Milka  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
koja se cokolada vise ne prodaje u maxiju? Milka  Smile
ahahahaha  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6230
Pa ta chokolada se pravi od Svajcarske sharulje, ne od tatine cerke. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Doktor & Docent Fakulteta Filozofije u Beogradu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 561
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Sagem RC 750
Ja navijam za Milku iz principijalnih razloga....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Semper Fidelis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2067
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.1
Izvor Kurir

Intervju Milka Forcan

MILKA FORCAN: MIŠKOVIĆ JE EKSTREMAN

Petak, 13. Avgust, 2010.| Autor: Saša M. Stajić

Milka Forcan u intervjuu za Kurir priča o tome zašto se razišla s Miroslavom Miškovićem i kada je shvatila da joj više nije mesto pored njega



BEOGRAD - Verovatno bi svako poželeo da se menja s njom. Lepa je, pametna i bogata, srećnu porodicu i 20 godina rada s najbogatijim Srbinom.

Kako se ova idila pretvorila u pakao u poslednjih nekoliko meseci i šta je zaista nateralo da od Miroslava Miškovića pobegne glavom bez obzira, samo za Kurir priča Milka Forcan.

Na početku odgovara na pitanje koje joj svi postavljaju - kako je biti suprotstavljen po mnogima najmoćnijem čoveku u Srbiji?
- Sve ovo što mi se dešava nisam želela, ali shvatam da je to bio jedini put i jedini način. Da li mi je prijatno posle medijskog cunamija i sudskog sporenja s njim? Naravno da nije. Ne uživam, ali nisam imala izbora.

Zašto niste?
- Način na koji se Mišković obračunava sa mnom potvrđuje da izbora nije moglo biti. Zbog svega što mi se dešava sigurna sam da sam morala da odem. Verujem da me kad-tad čekalo sve ovo i zato je dobro što više nisam pored njega.

U kom trenutku ste shvatili da vam više nije mesto pored Miškovića?
- Rad u „Delti“ je bukvalno bio način života. Postalo mi je teško onog momenta kad sam shvatila da sam previše idealizovala poslovno okruženje i kada sam videla da stvari nisu baš onakve kakvim se predstavljaju.

Šta ste videli što vas je zabrinulo?
- Vrednosti unutar kompanije, vrednovanje ljudi, projekata, poduhvata, planova...

Hajde da skinemo rukavice. Šta je bilo problematično, šta vam se nije dopadalo?
- Shvatila sam da u profesionalnom smislu nemam više izazova u „Delti“. Ceo problem nije čak ni u tome oko čega se razilazimo, već ružan način na koji se to dešava. Jednostrani pokušaj oduzimanja „Jugohemije“ od Miškovića tek je vrh ledenog brega.

Šta vas je nateralo da odete?
- Krupna neslaganja na domaćem terenu uticala su na to da napravim kancelariju za međunarodne odnose. U to vreme plan je bio da „Delta“ izađe na Londonsku berzu, to je kompaniji bilo potrebno, ali do toga nije došlo.

Ima li u priči o odlasku privatnih motiva s vaše strane?
- Da li ja imam pravo da odlučim da je vreme da probam nešto drugo?

Da li je jedan od razloga to što je Mišković vašeg supruga Branka 1999. oterao u Sibir, što je on odbio i napustio „Deltu“?
- Ne mogu deset godina kasnije da se pozivam na lične ožiljke i traume. Oni postoje i nikad nisam zaboravila na njih. To se desilo u strašno teškom periodu za nas, tek nam se rodilo dete, nismo bili u poziciji da se osećamo komforno. Napravili smo gorak kompromis.

Niste pomišljali da mu se suprotstavite?
- Ne na ovaj način na koji to danas činim. Suprotno uverenju da sam „Jocina mala“ kojoj je tata sredio zaposlenje u „Delti“, to nije bilo tako. Mišković je bio veoma moćan, a ja nisam bila sigurna čak ni za svoju poziciju. Ipak, da taj sukob vuče posledice i da Brankovo potraživanje akcija u „Delta Maksiju“ ima veze s tim, to ne mogu da poreknem.

Kada vas prijatelji pitaju kakav je Miroslav Mišković, šta im kažete?
- Energičan, 1000 odsto posvećen ciljevima koje je postavio pred sebe, a koji su isključivo vezani za poslovni uspeh. Ume da bude korektan, a ume da bude i sušta suprotnost tome. Velika mana mu je što prilikom pobeđivanja protivnika metode i sredstva kojima se služi u tim borbama nisu u potpunosti opravdani. Greška je što to nikad nije promenio.

A da li je Miškovića prerastao biznis kojim se bavi?
- „Deltin“ i njegov uspeh su vanserijski. Međutim, da li toliki rast kompanije, promene na tržištu u zemlji i van nje iziskuju dinamičnije promene u menadžmentu, strukturi i filozofiji poslovanja? Mislim da da.

Kako je to u praksi izgledalo?
- Izgledalo je tako što se za veoma kratko vreme vrednost kompanije basnoslovno uvećala, kupovala su se nova preduzeća, zemlja, akcije... Pitanje za dublju analizu je da li je u organizacionom, kadrovskom i menadžerskom smislu toliki rast kompanije bio ispraćen. Nije.

Koja je bila najdramatičnija pogrešna poslovna procena Miškovića?
- Nedostatak sluha za promene koje se dešavaju van „Delte“.

Šta je vaša najdramatičnija pogrešna poslovna procena?
- Neke stvari sam kasno prepoznala.

Hoćete li već jednom reći koje stvari?
- Dosta dugo sam gledala na svet s „Deltinim“ ružičastim naočarima.

A kad ste ih skinuli, šta ste videli?
- Kasno sam uvidela razmere problema u čijem sam se epicentru nalazila godinama. Ne amnestiram sebe, ali dosta toga sam saznala nedavno.

Da li pomislite: „Šta mi je sve ovo trebalo, bolje da sam ostala tamo“?
- Sve ovo bi me čekalo kad-tad. Trenutno otkupljujem svoju slobodu. Skupo je plaćam, ali sloboda ionako nema cenu, zar ne?

Jeste li naučili nešto dobro od njega?
- Naučila sam mnogo toga, nosim veliki kapital iz „Delte“...

Zlobnici bi rekli, i bukvalno?
- (Smeh)... Mislim na iskustvo i znanje.

A šta ste negativno naučili od Miškovića?
- Ne treba biti ekstreman u životu.

Idealan naslov: „Mišković ekstremista“!
- Mišković je čovek koji sve, ali bukvalno sve u životu posmatra crno i belo! Evo mog primera: ili sam najbliži saradnik, ili najljući neprijatelj. Tako se ponaša u svemu. U realnom životu 98 odsto stvari su nijanse sive, postoji tri miliona nijansi. Nije baš sve kako on misli da jeste - saslušaj drugu stranu, probaj da shvatiš s kog aspekta ti se neko obraća, šta pokušava da ti poruči, zbog čega je došlo do nečeg...

Tu kod Miškovića postoji apsolutno odsustvo sluha za komunikaciju, da se sasluša neko drugi. Rezultat toga je ekstremno ponašanje. S nekim ste bili 20 godina maltene najbliži saradnik, a sada šaljete sve svoje resurse i logistiku na njega!

Koja je najekstremnija nepravda s kojom ste se susreli pored Miškovića?
- Verovatno ova kroz koju prolazim.

Da to ne zvuči malo sebično?
- Učinjena je nepravda prema mnogim ljudima pre mene, kadrovima i menadžerima.

A zašto ste ćutali sve vreme?
- Otkud vi znate da sam ćutala?! Uopšte nisam! Naše rasprave i neslaganja su sada prvi put postali javni, ali verujte, jedna od stvari koju nisam radila jeste ćutanje.

Da li je pozeleneo od muke kad ste mu saopštili da napuštate „Deltu“?
- Nije bilo tako teatralno. Bio je smiren.

Ali je rekao onu čuvenu rečenicu: „Videćeš s kim se kačiš, sada ćeš ostati bez ‘Jugohemije’“?
- Jeste.

Saša M. Stajić

Plakala sam dok je trajala „Oluja“

Pošto ste poreklom iz Like, kako ste doživeli akciju „Oluja“, koju Hrvati i danas proslavljaju kao svoju veliku pobedu?
- To je bio jedan od najtužnijih dana u mom životu. Sećam se kao da je bilo juče: radila sam kad su mi javili, plakala sam nekoliko sati.

Da li vam je nešto ostalo tamo?
- Ne, sve je spaljeno. Sad je delimično obnovljeno, ali nikada neće biti kao što je bilo.

Da li je u tim izbegličkim kolonama bio neko vaše porodice?
- Nije, ali bilo je mnogo naših prijatelja.

Jeste li o tome pričali nedavno s hrvatskim predsednikom Ivom Josipovićem?
- Ta stvar će biti veoma teško prevaziđena u srpsko-hrvatskim odnosima. Naravno da sam sa gospodinom Josipovićem pričala i o tome.

A jeste li pomenuli Miškovića?
- Samo usput (smeh).


Moj otac i Mišković više ne komuniciraju

Koliko za svoj uspeh dugujete ocu Jovanu Mileusniću?
- Dugujem roditeljima za vaspitanje, obrazovanje i mogućnost da se odškolujem. Tačno je da su se moj otac i Mišković poznavali dok sam još bila dete.

Kad sam se zaposlila u „Delti“, koja je počela kao mala privatna firma s 12 radnika, njih dvojica su sarađivali - Mišković kao direktor „Župe“, otac kao direktor „Jugohemije“. Naravno da je Mišković znao iz čije sam porodice, ali otac ni tada, ni kasnije nije učestvovao u mom poslovnom razvoju.

Svesni ste da se priča: „Lako je njima kad im je tata ostavio ‘Jugohemiju’“?
- Svesna sam, i jednom za sva vremena hoću da demantujem te zlonamerne budalaštine! Istina je da je on bio direktor koji je godinama uspešno rukovodio ovom firmom, istina je da je otišao u junu 2000. u penziju s jedan odsto akcija.

U tom trenutku je bilo zaposlenih koji su imali i veći procenat od njega! Firma je nastavila da radi, a tek 2004. je privatizovana od „Delta stara“, Miškovićeve i moje firme. Da je mojoj sestri i meni otac ostavio „Jugohemiju“, zar bi se sada povlačili po sudu zbog toga?!

U kakvim su sada odnosima Mišković i vaš otac?
- Nisu u kontaktu.

Od kada?
- Odavno. Otišao je u penziju i više nije održavao kontakte s Miškovićem. To je dovoljno.



Intervju Milka Forcan 2. deo

MILKA FORCAN: MIŠKOVIĆ JE HTEO DA NAS ELIMINIŠE

Subota, 14. Avgust, 2010.| Autor: Saša M. Stajić

Milka Forcan za Kurir priča o ružnijoj strani „razvoda“ od vlasnika „Delte“, o vezama tajkuna, političara i medija, pretnjama koje su stizale, ali i dalje dolaze na njenu adresu


BEOGRAD - „Razvod“ s Miroslavom Miškovićem nije prošao bezbolno bilo je tu i ružnih poruka.

Tako bar tvrdi Milka Forcan u drugom delu intervjua za Kurir, u kome priča o vezama medija i političara i uticaju Miškovića i na jedne i na druge.

Kakve pretnje Mišković šalje na vašu adresu?
- I krivična prijava je zastrašivanje. Obraćanje tužilaštvu je jasna aluzija na hapšenje! Kada sve to dolazi od čoveka za koga su se vezivale takve metode obračuna s neistomišljenicima, jasno je da morate biti zabrinuti.

Da li ste zabrinuti za bezbednost?
- Ima ljudi, naših zajedničkih poznanika, koji su mi prenosili uvredljive poruke.

Može li Mišković da vam naudi, da vas uceni nečim?
- Ne može. Ovo je više plašenje i slanje poruka da se povučem.

Spavate li mirno?
- Da!

A ako vam za šest meseci neko zakuca na vrata s nalogom za hapšenje?
- Mišković u ovoj zemlji ne može sam da uhapsi nikoga! Za to su potrebni policija i tužilaštvo, a ja hoću da verujem da su ta vremena naručenih progona iza nas.

Mislite li da u Srbiji ima još ljudi koji mogu da rade onako kako neko naruči?
- Još uvek nisam opuštena. S velikom količinom para možete dosta da učinite u svim sferama društva, ali neke stvari nisu iste kao što su bile pre nekoliko godina.

Da li to što Mišković danas kritikuje vlast ima veze s tim o čemu pričate?
- Vlast nije ista, bez obzira na to što se neki provlače sve ove godine. Ne možete da tvrdite da niste imali veze s političarima dok kompaniji ide dobro i dok ostvaruje neverovatne rezultate, a da vam onda kad više ne cvetaju ruže i kad kola krenu nizbrdo za sve budu krivi političari.

U vreme čije vlasti je „Delta“ bila najmoćnija - Miloševićeve, Đinđićeve, Koštuničine ili Tadićeve?
- U vreme Miloševića i Koštunice.

Ima li Mišković podršku vlasti?
- „Delta“ je velika kompanija koja ima ogroman uticaj. Političari sigurno razmišljaju šta će biti s njom i s te strane je opravdano da vlast razmatra njenu sudbinu. Kriza je uticala na sve, ali nije samo ona doprinela smanjenju njegovog uticaja.

Kakav je odnos tajkuna i medija?
- Moje iskustvo govori da velike kompanije i veliki „igrači“ imaju ozbiljne fondove koje troše na medije. Uticaj postoji, ali to ne znači da ste amnestirani od svega. Današnja slika u medijima jasno govori ko koju vest sme da prenese, a ko ne.

Koliki je godišnji budžet „Delte“ za medije i oglašavanje?
- Milionski, u evrima.

A kako je sa strankama?
- Te veze postoje, ali se menjaju. Nije kao što je bilo nekad. Ne mogu procesi više da se drže potpuno blokirani, ne možete sve rupe da zatvorite. Nekad je moglo.

Da li vlast, kroz vaš obračun, pokušava da mu smanji manevarski prostor?
- Naš spor je konkretan i nisu ga mogli osmisliti političari. To su besmislice.

Imate li leđa u srpskoj politici?
- Imam podršku porodice i prijatelja.

Mnogi „Deltu“ u poslednje vreme porede s mehurom od sapunice?
- Vreme će pokazati. „Delta“ ima realne poslove i značajnu poziciju na tržištu. Da li će biti na nivou na kom je danas zavisi od regulisanja dugova.

Javna je tajna da Mišković duguje ogromne svote? Priča se o 600 miliona evra duga dobavljačima, odnosno milijardu bankama?
- To spada u domen poslovne tajne. Dugovi prema bankama se servisiraju, prema dobavljačima ne baš kako bi trebalo.

Mislite li da će Mišković prodati sve poslove u Srbiji i povući se?
- Ne mislim.

Kad bi vas neka kompanija pitala da li da kupi „Deltu“, šta biste joj savetovali?
- Morate imati u vidu da sam 20 godina ostavila u toj kompaniji, bila sam u stanju da dam litar krvi za „Deltu“ i Miškovića! Prijatelji su se šalili na moj račun pitanjem: „Jesi ti u nekoj sekti?“.

Hrvatska „Atlantik grupa“ se širi u regionu. Iza nje stoji Emil Tedeski, kao i mnoge banke. Da li je greška što „Delta“ ne posluje tako?
- Jeste. Pogledajte vlasničku strukturu „Atlantika“, Tedeski ima 51 odsto, sve ostalo su uglavnom investicioni fondovi i banke. To vam olakšava posao sutra kad budete tražili kredite. Ne možete kukati na državu što vam ne pomaže, a držati 100 odsto vlasništva.

Koliko je u parama „težak“ Mišković?
- Zvanična procena čitave kompanije ne postoji, trenutno se priča samo o prodaji „Delta Maksija“. Promet je blizu tri milijarde evra, pa bi tu negde trebalo tražiti vrednost kompanije. Veliki procenat čine nekretnine u okviru „Delta ril estejta“. Pošto je usled krize došlo do njihovog pada, postavlja se pitanje vrednosti kompanije, na koje nije moguće dati precizan odgovor. Krediti su povučeni, kamate idu, a vrednost nekretnina dramatično pada.

A koliko ste vi „teški“?
- Cifre kojima se u javnosti barata poslednjih dana su prilično besmislene.

Dobro, ako je vrednost „Jugohemije“ 100 miliona evra, a vi imate 40 procenata, jednačina je jednostavna.
- Zaista mislite da imam te pare?

Ne znam, zato i pitam.
- Mišković i ja trenutno imamo spor u „Jugohemiji“. To što on misli da ima i to što ja mislim da imam nema niko od nas dvoje. To će se utvrditi na sudu.

Da li vam je Mišković ponudio tri odsto cele „Delte“?
- Bilo je usmenih dogovora koje je prekršio.

Saša M. Stajić


Tadić pre Tome, Dačić pre Dinkića

Tadić ili Toma?
- Glasam za Tadića, upoznala sam i Nikolića, veoma pristojan čovek.

Dačić ili Dinkić?
- Moj izbor je Dačić.

Čeda ili Šešelj?
- U tom izboru, Čeda.

Partizan ili Zvezda?
- Partizan.

Omiljeni restoran u Beogradu?
- „Pablik“, zbog ambijenta, „Trpeza“ i „Zaplet“ zbog hrane, „Franš„ zbog bašte.

Omiljena knjiga?
- „Kaluđer koji je prodao svoj ‘ferari’“ Robina Šarme.

Muzika?
- Dejvid Geta.

Omiljeno letovanje?
- Prvo s drugaricama u Crnoj Gori, davno je to bilo (smeh).


Mišković hteo da nas eliminiše!

Šta je suština spora u „Jugohemiji“?
- To što je Mišković nasilnim putem krenuo da smenjuje Upravni odbor i generalnog direktora bez obrazloženja, iako firma dobro posluje. Hteo je da nas eliminiše i preuzme posao!

Koliko vrede dve zgrade „Jugohemije“ u Resavskoj, 11 ili četiri miliona evra? Da li je došlo do obaranja vrednosti?
- Nije uopšte reč o prodaji zgrada. Obe su pod hipotekom i to im umanjuje vrednost. Zgrade nisu otuđene, nisu nikom prodate, one su i dalje u sistemu „Jugohemije“. Priča o obaranju vrednosti je farsa, sud će odlučiti koliko šta vredi. Osnovana je nova firma upravo da bi se sprečilo da Miškovićev „Hemslejd“ preuzme „Jugohemiju“ i njene zgrade.

Kiparski sud uskoro o „Delta Maksiju“

Da li je tačno da belgijski „Delez“ ima pravo preče kupovine „Delta Maksija“ i da Mišković traži milijardu evra za njega?
- Više za to nisam zadužena.

Vaš suprug je praktično stopirao prodaju „Delta Maksija“ potražujući svoj deo koji mu Mišković ne priznaje?
- Reč je o devet procenata „Delta Maksija“, o čemu će uskoro svoju reč dati kiparski sud.
« Poslednja izmena: 15. Avg 2010, 02:16:54 od Achelles183 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:00:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.