Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:14:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Misko Lopove  (Pročitano 27617 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
LG Frizider
То је поента, не би било ни Мишка ни Бека ни Јанкамарка да их политичари не држе као интересну групу у својим деловањима. Тутни паре кад треба и коме треба и широко ти поље......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
То је поента, не би било ни Мишка ни Бека ни Јанкамарка да их политичари не држе као интересну групу у својим деловањима. Тутни паре кад треба и коме треба и широко ти поље......
Misko je mikimaus. Servirani Uskovoc, sa pljackom 20 stanova, da bi se zastitili ostalih 100  drugih Uskokovica.
Na kraju krajeva Misko uposljava 25.000 ljudi. Pet Zelezara Smederevo.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Мање-више поента је да се не треба борити против Мишка, и да нема сврхе бојкотоати његове супермакете и тако то... већ се треба борити политичара и система уопште, јер тај систем фактички одређује како се политичари понашају.

Е сад проблем је у нама што смо пасива и летаргија, а ја видим само један начин да се нешто деси а то је да догори до ноката. Тад ће поново бити неко петооктобарско срање, а мислим да то није далеко. Једини је проблем што немамо алтернативо на политичкој сцени, што додатно успорава цео процес.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
kako nema ..  Smile  cela mlada postava LDP-a na celu sa Cedom i gospodjom dramaturg .. ona se toliko smorila u pustinji u Azerbejdzanu da bi doletela ovamo prvim avionom da joj daju i hoklicu u vladi, a kamoli fotelju. Eto njih dvoje bi recimo mogli da budu homecoming king i queen  Smile  samo onda bi ja spakovala sve svoje cipele i zapalila put granice .. neke granice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mnogo se krade, bre .... baš mnogo ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Мање-више поента је да се не треба борити против Мишка, и да нема сврхе бојкотоати његове супермакете и тако то... већ се треба борити политичара и система уопште, јер тај систем фактички одређује како се политичари понашају.

Е сад проблем је у нама што смо пасива и летаргија, а ја видим само један начин да се нешто деси а то је да догори до ноката. Тад ће поново бити неко петооктобарско срање, а мислим да то није далеко. Једини је проблем што немамо алтернативо на политичкој сцени, што додатно успорава цео процес.
Poenta je da se sistem treba pod hitno menjati. Ona vika oko decentralizacije kao raspada Srbije, je totalna odbrana ljudi bez ikakog zivotnog umeca da dovode svoje na polozaje, zive od ostalog dela Srbije i zajmova itd.
Ljudi su isprobali raznorazne varijante, pa sada eto stiglo se da jedna Kina, pazi Kina ide u decentralizaciju. Zbog fukara, ona to radi kontrolisano sa odgovornim komunistima na celu.
Ne daje stihiju. Jedini komunisti koji su shvatili svoje greske, odgovorni prema sopstvenom narodu, su kinezi.
Danas su stigli do toga da kineski seljak moze svoje proizvode da prodaje kome hoce bez ogranicenja.
Polako uvode lokalnu samoupravu i u stvari dolaze do jednog americkog sitema na kineski nacin.
Radi bato sta god hoces, ali ako prekrsis pravila ulazi FBI, u ovom slucaju komunusticka policija, vojska itd.
Placaj porez i zivi svoj zivot.

U Srbiji se za vreme kraljevine razvilo 56 gradova. Znaci da su imali na umu istu stvar. Neki centri koji ce se razvijati u 56 punktova zemlje.
Mi sada radimo jednu beogradizaciju a najnovije i novosadizaciju drzave.
nema leba od toga. Uz to mentalni sklop 50% stanovnistva je lopovski i neradan.
Oni ce uvek kociti  za malo sise bilo kakve promene.
Stvar mentola je da mu je lepse da zivi negde u Beogradu, pa makar i u surovim uslovima gde se kupa u soptsvena g*na, nego da izgradi sebi nesto za sebe i sledece generacije.

hajde da analiziramo malo mentalni sklop roditelj deca. U Srbijis e zacas i za nista zarati.
Boli ga dupe sto ce mu dete poginuti. Njemu da bude lepo. Sve se to pakuje nekim nazovi patriotizmom.
Spomenik, kuknjava, optuzbe padanje u trans sve je to neka lazna nirvana bola i pacenistva.
Ili hajde da uzmemo kada se imalo. Od zajmova, kada je Tito delio, mazalo se dupe medom
Bolelo je njih dupe za nerodjenu decu (danasnje mlade). vazno je bilo da se lako iskenja i loce.
Dakle taj je odnos skroz neodgovoran, pa se reflektuje time sto nas ima najmanje od kada postojimo.
Za vreme Kosovskog boja nas je bilo koliko i engleza.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Sam problem je u tome sto ljudi kod nas nemaju meru...

Dacu primer... mozda nije ok pominjati, ali cisto nesto o cemu sam dosta puta razmisljao...

Svojevremeno je bila hajka na Vucica i Nikolica jer su dobili stanove u Beogradu... jedan je valjda dobio ceo stan, drugi je dobio novac da uz prodaju nekog strana kupi veci...

Samo u Srbiji je nenormalno da neko ko je predstavnik ogromnog broja gradjana u parlamentu nakon 15 godina rada dobije stan...

Na stranu sve ostalo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Sam problem je u tome sto ljudi kod nas nemaju meru...

Dacu primer... mozda nije ok pominjati, ali cisto nesto o cemu sam dosta puta razmisljao...

Svojevremeno je bila hajka na Vucica i Nikolica jer su dobili stanove u Beogradu... jedan je valjda dobio ceo stan, drugi je dobio novac da uz prodaju nekog strana kupi veci...

Samo u Srbiji je nenormalno da neko ko je predstavnik ogromnog broja gradjana u parlamentu nakon 15 godina rada dobije stan...

Na stranu sve ostalo...
Ja sam najveci problem video u politicarima koji vode naciju i koji su pozvani da vide prave poteze.
Ja mogu da imam naknadnu pamet, ali on ne sme.
Hajde da idemo redom:
Atentat u Sarajevu dodje nam sa oko 2 miliona zrtava odnosno negde 25% stanovnistva.
Taj svetski rat bi ionako poceo bez nas. Zar je morao kod nas?

Drugi rat. Mart 1941-e, neodgovorni ljudi traze rat i grob.
Rezultat isti uz tesku kataklizmu cele nacije koja je bukvalno bioloski skoro nestala.
Ja sam sklon da kzem da ljudi koji su te demonstracije izveli, su svi preziveli a glavni pobegli glavom bez obzira.

Da li neko pitao tog gedzu ili lalu dal bi on da ratuje sa tavom silom gde ce mu sigrno potomstvo nestati.

Godina 1991-a kad je vrag odneo salu sa pljackama stare stednje i preduzeca, kada smo svi bili euforicni da mozemo sami bez svih, nude nam priznavanje po granicama i kontinuitet svih sest republika. Dakle kontinuitet Srbije sa Vojvodinom i Kosovom.
Nase sunce Sloba odgovara i to na medjunarodnoj konferenciji: ne znamo da radimo, ali znamo da se bijemo. Malo morgen. Rezultat je dislokacija ogromnog broja srba sa vekovnih teritorija, smrt i jos gore gubitak Kosova.

Dakle sve su tu primeri koji su se mogli izbeci.Pa nismo mi, obicni ljudi da to unapred mislimo.

Hajde da uporedimo sa komsijama rumunima. Oni su 1914-e rekli da su suvise mali da se opredele, pa bi da budu neutralni. No 1916-e kad su videli ko ce biti pobednik, usli su u rat, iako su imali za kralja Hohenzolerna, protiv svojih Hohenzolerna. Dakle dobili su Transilvaniju i nesto sto nisu ni imali u vidu a to je severni banat, tradicionalno nastanjeen srbima i svabama. Zato sto smo se mi onda povukli iz Temisvara i otisli da oslobadjamo Ljubljanu.

U drugom ratu su usli kao saveznici osovine, da oslobode Moldaviju, ali su pre dolaska rusa, okrenuli curak i presli na sovjetsku stranu. Postreljali sve koji su bili uz sile osovine, stavili druge ljude i rekli: sorry!!!!
Presli na komunizam da udovolje novim gazdama i ostali citavi. Imaju teritoriju cetiri puta vecu od nase i 22 miliona stanovnika. Sa Moldavijom, koja ce kad tad biti njihova jos 4 miliona.

Dakle mi smo spremni da uludo ginemo, bez ikakve odgovornosti. Naravno da onaj koji je poginuo a nije ni zensku povalio, on se ne pita dal mu je lepo.
Stavove imamo samo mi zivi.I to cujes stavove da je bas lepo sto su oni 'heroji' tamo pocrkali. Da nije malo sebicno?

E sada dolazi ono sto je tema: u takvim, veoma frekventnim uslovima se radjaju Miskovici, Beko i ostali profiteri.
Nestabilnost je uvek izvor toga sto mi zovemo lopovi.
Oni su najugledniji ljudi naseg drustva.
« Poslednja izmena: 08. Dec 2009, 20:58:43 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Uzeo si moj post i pisao o necem potpuno desetom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Citat
Na stranu sve ostalo...

Надовезао се на ово  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:14:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.