Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:11:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 305 306 308 309 ... 321
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Misao dana  (Pročitano 722813 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
"Kada posadis seme cicka, ne ocekuj da izrastu karanfili".

Кратко. Јебитачно. Духовито.

Hvala Lazo. I vrlo primenjivo.

* Ne zaludjujte se da cete zdravom ishranom sacuvati svoje duhovno zdravlje.

IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
kupite cvijece voljenoj zeni, ali ne zaboravite ni na vlastitu...   Smile

grupa tnt  Smile  Smile Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
"U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi hteli da budu, a u malima onakvima kakvi jesu." - Chamfort Nicolas Sébastien Roch.

"Moja bol moze biti razlog za neciji smeh. Ali moj smeh nikad nece biti uzrok necije boli." - Carli Caplin.

"Kad se zatvore jedna vrata prema sreci, druga se otvore, ali mi cesto toliko dugo gledamo u zatvorena vrata, da ne vidimo ona koja su se otvorila." - Helen Keller.
« Poslednja izmena: 28. Apr 2015, 19:09:35 od Alreadydead »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
"Siromastvo je majka kriminala, a blagostanje majka nemorala." - Aristotel.

"Malo je onih koji vide sopstvenim ocima i osecaju sopstvenim srcem." - Albert Ajnstajn.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.135
"Ne znaci da je pas dobar ako glasno laje. Isto tako ne znaci da je covek dobar ako je vest s recima." - Cuang Ce.

"Ako zelis da saznas kakav je neko, dobro pogledaj kako se ophodi prema slabijima od sebe, a ne prema onima koji su mu jednaki." - J.K Rowling.

"Postoji jedna sila koja je jaca od svih vojski na ovom svetu, a to je ideja cije je vreme doslo." - Viktor Igo.

"Ni cuda nisu objasnjiva, ali se desavaju onima koji u njih veruju." - Paulo Koeljo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
"Nemoj da ti je svejedno. Od toga se covek nikad ne oporavi." - Sergej Jesenjin.

"Budimo zahvalni ljudima koji nas cine srecnim; oni su sarmantni bastovani koji omogucuju da nase duse procvetaju." - Marcel Prust.

"Svemu ima granica koju je opasno prekoraciti, jer kad je prekoracis, ne mozes vise nazad." - Fjodor Dostojevski.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
"U sahu, kao i u zivotu, primecujemo svoje greske tek onda kada se drugi na njima koriste." - Lav Nikolajevic Tolstoj.

"Nista na svetu nije teze od iskrenosti, i nema nista lakse od laskanja." - Dostojevski.

"Neke se bitke moraju voditi vise puta da bi se dobile." - Margaret Thatcher.

"Strpljivost je kljuc za vrata zeljenog blaga." - Leopold Sven.

"Nemoj da se osecas usamljeno, ceo univerzum je u tebi." - Rumi.

"Ako juris dva zeca, neces uhvatiti nijednog." - Ruska poslovica.

"Prijatelj je neko ko ti daje potpunu slobodu da budes ono sto jesi." - Jim Morrison.

"Mi mislimo previse i osecamo premalo." - Carli Caplin.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
"Sve bitke u životu služe da nas nečemu nauče- uključujući i one koje gubimo. Kad porasteš, otkrit ćeš da si često branio laž, obmanjivao sebe ili patio zbog gluposti. Ako budeš dobar ratnik, nećeš sebe optuživati zbog toga- ali nipošto ne dozvoli da se tvoje greške ponove." - Paulo Koeljo.

"Ne gunđam i ne žalim se (ne znam zašto bih), a ljudi se čude i kao da im je krivo što sam ja miran i veseo. A ja se njima čudim što gube vrijeme na nerazumnosti, bolje bi bilo da žive. Ali im to ne kažem, ljudi ne vole kad im se govori istina. I žalim ih što se opterećuju nevoljama bez kojih bi mogli da budu. Dosta nam je nevolja bez kojih se ne može." - Meša Selimović.

"Na jednoj strani su nam zelje na drugoj uspomene. Mi smo negde na sredini daleko i od jednih i od drugih." - Duško Radović.

"Prvo će ti se smejati, potom će te ignorisati, onda će se boriti protiv tebe, zatim ćeš pobediti". - Mahatma Gandi.

"Život je 10% onoga što nam se zaista dešava i 90% onog kako reagujemo na to." - Čarls Svindel.

"Dve su greske sto ih mozemo napraviti na putu do istine - ne ici do kraja, i ne krenuti." - Buda.

"Nasmej se ako ti kazu da si mali covek. Nema male srece i male bolesti. Nema male kradje i male smrti. Nema malog rata i malog postenja. Nema malog prijatelja i male tajne. Nema malog coveka i male ljubavi." - Mika Antic.

"Zatvori neka vrata. Ne zbog ponosa, nesposobnosti ili arogancije, nego jednostavno zato sto vise ne vode nigde." - Paulo Koeljo.

"Ne voliš da budeš na smetnji, ne voliš da te ko krivo pogleda,
ne voliš da ti iko ružnu riječ kaže. Kako onda misliš da živiš?" - Meša Selimović.

"You don't always need a plan. Sometimes you just need to breathe, trust, let go, and see what happens." - Mandy Hale.

"Care about what other people think and you will always be their prisoner." - Lao Tzu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
"Oni koji ne veruju u magiju nikada je nece pronaci." - Roald Dahl.

"Cuvajte se ugrozenih ljudi i ljudi koji misle da su ugrozeni. Oni osecaju potrebu da se stite i brane, i zbog toga cesto i neocekivano i podmuklo napadaju." - Ivo Andric.

"Upamti jednom za uvek: uvek prvo budi dobar prema sebi." - Carls Bukovski.

"Poznavati druge je inteligencija; poznavati sebe je prava mudrost. Kontrola drugih je snaga; kontrola sebe samog je prava moc." - Lao Ce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
"Ljudi vole ono što je dobro ili ono što im se čini da je dobro, ali obično pogreše u proceni šta je dobro." - Žan Žak Ruso.

"Budi gospodar svoje volje i sluga svoje savesti." - Aristotel.

"Jadan je onaj u kome nije ostalo ništa od deteta." - Fjodor Dostojevski.

"Ništa u životu ne razveseljava tako kao kad nas gađaju, pa promaše." - Vinston Čerčil.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 305 306 308 309 ... 321
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:11:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.