Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mirjana Bobić-Mojsilović promoviše svoju TV emisiju  (Pročitano 3880 puta)
17. Dec 2004, 14:11:14
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mirjana Bobić-Mojsilović promoviše svoju TV emisiju na neobičan način
Intervjuisala samu sebe

Večerašnjom televizijskom emisijom "Ovo vas još nisam pitala", (B92, 20 sati) posle deset godina, tri romana, dve knjige drama, jedne zbirke priča, tri izvedena pozorišna komada..., Mirjana Bobić-Mojsilović vraća se na televiziju. Reditelj njene emisije je Janko Baljak.

Budući da već 20 godina važi za jednu od najboljih domaćih novinarki, Mirjana je, promovišući svoju emisiju, došla na originalnu ideju da sebi i kolegama uštedi vreme i olakša posao - i to tako što je predvidela gotovo sva moguća novinarska pitanja, sama unapred odgovorila na njih i razaslala ih imejlom!?

U svetu nije retkost da se autor neke emisije kolegama predstavi kraćim rezimeom i pošalje im poneku sliku, ali autointervju...

Da u tome nema ničeg lošeg, Glasu je potvrdila i sama Bobić-Mojsilović rekavši da zbog emisije ima mnogo posla i da neće imati vremena da razgovara sa svakim novinarom koji to bude želeo, a nije želela da ih ostavi bez informacija... U to ime, evo i nekoliko Mirjaninih pitanja samoj sebi...

Špica je neobična. Vidite se i bez šminke?
Da, pošto će emisija ličiti na mene, Janko i ja smo mislili da je dobro da i špica liči na mene, da bude neka vrsta malog dokumentarca od desetak sekundi - tu sam i bez šminke, i nasmejana, i sama sebi šišam šiške i nameštam hulahopke. To sam stvarno ja. Bez imalo foliranja i "šminkanja".

Zanimljiva je i muzika za špicu?
Da, Janko i ja smo se odlučili za čuvenu pesmu "Odiseja" Lea Martina. Prvo, hteli smo da to bude domaća stvar, drugo da bude poznata i generaciji naših roditelja, i nama, i malo mlađima od nas, a treće, to je stvar koju pevamo na žurkama i na karaoka-partijima. Uostalom, ta pesma ima fenomenalan tekst - "život to je staza trnja ili staza orhideja, život je samo jedna odiseja, i niko ne zna šta ga čeka."

Šta očekujete od emisije?
Očekujem da bude gledana, naravno. Ako je budu gledali moji čitaoci, i ljudi s kojima sam se sretala uživo u mnogim gradovima Srbije u kojima sam gostovala u protekle dve godine, onda ćemo moći da budemo zadovoljni. I, ako je budu gledali svi oni koji čitaju moje kolumne u TV Novostima, Blicu i Sofiji, onda smo dosta dobro startovali. A nadam se da će je gledati i oni koji su me gledali pre deset, petnaest godina u emisijama "Priča 0", "Umijeće življenja", "Tri puta dva" i "Bliski susret".

Da li je istinita anegdota da ste na početku rada na emisiji slučajno bacili tri para cipela u kontejner?
Da, to je potpuna istina i to je priča o Pepeljuzi. Dakle, možda je to bio znak da ću naći svoga princa. A možda je to bio znak da sam suviše dugo bila Pepeljuga. Što znači, moje vreme je ponovo došlo.

Voditeljke na drugim televizijama su mlađe od vas?
Da, pa? Osim toga, ja nisam voditeljka niti sam to ikada bila. Treće, ja sam živi dokaz da žena od četrdeset godina nije osuđena na smrt. Između ostalog, poslužiću kao odličan primer svim mojim ispisnicama, onima koje samo što nisu razmenile četvrtu banku, i onim starijima - kojima je savremena kultura dosudila smrtnu presudu - dakle, žive smo! I življe smo nego ikada!

Možda petak uveče u osam sati i nije najbolje vreme za emisiju. Ljudi se tada spremaju da izađu?
Mislim da je termin odličan - dok vezuju kravate ili stavljaju maskare, ljudi će gledati emisiju, i onda će izaći, u boljem raspoloženju. Uostalom, imaće o čemu da pričaju.
O. S.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
dobra je, stvarno je dobra.

to veceras pocinje?
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bila prva...
Ima odlicnu ideju, i gosti su jako dobri, ima odlican uvod.. ali ne ume da vodi... kad krenu da apludiraju ona se dere da se cuje, cesto ponavlja sta kaze i u nekim stvarima malo preteruje.
Opet... emisija je iznad proseka sto se ove zemlje tice i praticu je i dalje, prva je, ima mesta popravkama, ali verujem da ce ona to regulisati u sledecim.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Slazem se... Emisija je OK, koncepcija je dobra, ali onaj ko joj je rekao da moze da bude dobra voditeljka se prilicno surovo nasalio sa njom... Pa pola emisije sam bila u fazonu "Ej, cero, ovde je kamera!"
Moguce da je bila isuvise nervozna zbog prve emisije... (ako ne, onda je definitivno tako izgledala)... Ne snalazi se pred kamerom pa to ti je... Mislim da bi njena sestra mnogo bolje to odradila, ali nije svako MBM...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cuti... do 12. godine sam se stalno pitao zasto nju cas potpisuju kao Mirjanu Bobic Mojsilovic cas kao Zoricu Tomic Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
nisam gledala.... Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Gledala sam, ali mislim da je Timofejev mnogo, mnogo bolji  
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Timofejev? Iskreno, emisija mi deluje kao klon emisije koja ide na HRT, mislim da se zove "Vecer sa Joskom Lohasom" ili tako nesto... Ista koncepcija...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Josko je kralj Smiley
A i on kopira bbc maga sa emisijom "Later With Jools Holland" Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
"Original falsifikata"  Smiley
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.