Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministar policije (Dragan Jocic - DSS) obio kiosk  (Pročitano 9695 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
He he he he ... JOSKA FISHER nekog tukao? Smiley Smiley Smiley pa to je tesko i zamisliti Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
@ SF,
Juce ovo cudo uopste nije htelo da mi otvori stranicu, a te je i javljao da mi poruka nije primljena, danas otvorih ovo cudo te videh odjednom pedeset upisa, lele, daj molim te brisi sve do ovog poslednjeg.
Sto se tice Joske gadan bre neki patuljak, ajd sto bije, nego bre jos i 'ebe. Covek nezna ni sam koliko se do sada puta zvanicno i nezvanicno zenio jer brakove i ziveti sa nekim zajedno ispod par meseci nepriznaje za vezu, a sto je najcudnije u zadnje vreme su to devojke koje su tacno tri puta mladje od njega.
Mrzim tu crveno / zelenu bandu ovde i radujem se sto ce izgubiti izbore, jer propaganda koju su napravili u vreme nato agresije na Srbiju moze da se poredi samo sa danima najcrnjre nemacke isstorije, cak mnogo vise nego sto je Genser pomagao, pripremao i podrzavao odcepljenje Hrvatske.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sredih te poruke...
Joska... mislim.. pogledaj ga... jebes ti svet u kom je on jebac i huligan Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Citat
jebes ti svet u kom je on jebac i huligan


U pravu si. Mi smo Sloveni, najlepsa nacija na svetu. Pogledaj Ruskinje, Poljakinje, Cehinje, vidi bre nase Srpkinje, to je lepota direkto Bogom dana, jebes ove silikonsko-hormonski napunpane barbike ovde na zapadu. A kada nasa zena skuva, bre covek moze i serpu da pojede a da to neprimeti, dok ovde se takmice ko ce vise konzervi da otvori.
Anegdota je kada mi je ovde dosao surak te isli onako u lov na zenske, trazismo pola dana a kada videsmo konacno nesto, onako boli glava, ispade da se zove Slavica i da je iz Leskovca.
u vezi teme na ovom forumu:
Uvek su Srbi bili veliki domacini, dobri muzevi i roditelji, ali nam je politika bila uvek slaba strana.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
Brate Radikalu, svidja mi se sto ostajes veran svojim stavovima, da ih branis po svaku cenu a da pritom nespominjes nekom blizu zensku familiju i da pretis da ces da ga bijes. Mogu ti reci da mi je jedan od boljih prijatelja clan SPS-a ali covek je uvek bio crven, crven je i ostao, pa svaka mu cast, neokrece se kako vetar duva. Po meni si ti radikal po Nikoli Pasicu, te se trudi da takav i ostanes. Dok je ljudi bice i razlicitih misljenja i polemika, ali sacuvajmo svoje dostojanstvo i nebrukajmo nase Sveto Pravoslavlje. Ja licno nikad nisam bio clan neke partije, mozda sam malo monarhista, ali dok sam ratovao i krvario gace po rovovima Knina nikad nisam pomisljao ni na jednu partiju nego sam se molio Bogu Pravde i bio spreman da dam zivot za ovu nasu jadnu, napacenu Srbiju. Nevolim neke moderne politicare jer covek koji me je osudio na robiju je sada predsednik jedne nazovi "narodne demokratske" stranke. Moj greh je bio sto sam prosvercovao celokupnu liniju za proizvodnju stancanog keksa iz Austrije rasklopljenu u najmanje delove, jer mi stoka nije dala da u Srbiju uvezem tu masinu i zaposlim 100 ljudi, dok su u isto vreme Hrvati i Slovenci bili cak za to oslobodjeni i carine. E sada taj meni prodaje muda za bubrege.
Sto se tice teme koju smo zapoceli znas i sam da zivimo u vremenu informacija i dezinformacija. Dezinformacije su mocno oruzje, sto je i primer Vuka Draskovica koji propade na prvim izborima jer mu podmetnuse pricu o zagrebackoj novinarki.
Zbog toga mnoge vesti koje kruze covek mora da primi sa rezervom. Napisao si da je priznao da je obio trafiku. Ako je odgovarao za svoje delo i ako je svoju kaznu odlezao, zasto bi ponovo odgovarao po istom pitanju. Ako nije tako onda neka sada odgovara. Dosta nam je bre lopova i lezilebovica koji su nas vodili.
Pises da nezelis da ti bude ministar covek koji obija trafike, a bio ti je predsednik covek koji se izdavao za najveceg sina i Vodju, covek koji je napravio Goli otok i koji je pobio pola srpske generacije sto na sremskom frontu, sto posle rata. Bio nam je i predsednik njegova kopija, doduse jako pametan covek, ali koji od svoje zene u politici nije smeo ni da pisne, covek koji nas opljacka preko raznih dafina i gazda jezdi, covek koji je umesto protivavionskih raketa kupovao duvan i naftu i svercovao, te nas posle jebase nato avioni, a sto je najgore proda nam pricu kako smo i taj rat pobedili. Ma sta je ovaj obijac trafika prema svim rim maherima.  
Pitam se nesto kako cemo da izaberemo vladu od petnaest i vise ljudi kada godinama nismo u stanju da izaberemo jednog jedinog predsednika. Neka kletva se nadvila nad ovim napacenim narodom. Ne stoji nama za dzabe i na grbu i na zastavi cetri slova CCCC da nas podseti na nesto sto smo davno zaboravili.  Braco sve jedno koje ste partije, nezaboravite da ste na prvom mestu Srbi i gradjani Srbije, nezaboravite da su nam ovu zemlju dali nasi unuci na cuvanje i da treba da im je ostavimo onaku kakvu su nam je ostavili nasi dedovi - Gordu Ponosnu i Jaku. Nazalost Nasi ocevi a sada i braca pljackaju ovu zemlju i njene blagodeti odnose kod sebe kuci ili raznose po svetu.
Nekako mi neda mira ta kletva koja nam neda da se smirimo, da se slozimo. Prolaze mi kroz glavu slike bezanije iz Knina, slike pobratima kome je granata odnela obe noge i ruku, a RTS pici li pici narodnjake. Opet nas izdase i pritusnuse nas u Bosni kod Jajca, opet smo morali da se povlacimo, a na RTS sviraju i dalje narodnjaci. Nikad necu da zaboravim sliku deteta koje vozi traktor, na prikolici polu mrtvi ostatak familije dok je drugu polovinu poklala banda, a nasli se nasi majmuni koji mu nude - prodaju flasu vode, jedno cebe i kanister sa deset litra nafte za 50 maraka.
Stize nas kletva, gde ce nam dusa?__________
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Драги господине Радоване, по природи сам стидљив и не волим кад ме хвале  Smile . Шалим се, наравно драго ми је ако сам оставио позитиван утисак, и такође ми је драго да разменим мишљења са тобом јер видим да се са тобом може аргументовано и пристојно дискутовати. Такође ми је драго што се из овога што пишеш овде може закључити да искрено волиш свој народ.

Ево да прокоментаришем неке твоје ставове које си изнео.

Што се тиче Јосипа Амброза алиас Тита, о њему све најгоре, он је највећи преварант кога је историја запамтила, готово генијалан преварант, који је на жалост свих нас био велики антисрбин и који нас је задужио само лошим. Ја за Слобу не бих рекао да је његова копија, има неких ствари које их везују (комунистичка схватања) али Слоба је ипак био Србин и имао је одређену количину свести о националним интересима, мада та количина често није била довољна. Наравно, што се тиче унутрашње политике, ту се потпуно слажемо да је направио лоповску партијску државу, да је формирао олигархију која је била уз власт и која се богатила док је већина ставовништва скоро гладовала. Такође и ту треба бити реалан и сагледати колико је томе допринео `демократски ` запад својим санкцијама и притисцима, треба размислити да ли је било другог начина сем шверца да се дође де неких неопходних ствари, да ли је Слоба уопште имао дргог излаза него да на тај начин купује послушност својих сарадника дозвољавајући им да се богате. Међутим не може се оправдати што је тај `шверц` био резервисан само за појединце блиске власти.

Даље, што се ратова тиче то је оно што му ја и највише замерам. Јесте да сам био клинац и да нисам имао прилике да се лично уверим, али је на ратиштима било право расуло, ми једноставно нисмо имали постављен циљ, државни врх једноставно није био дорастао историјском тренутку да постави јасне смернице и јасан циљ за који се боримо. Све је то било по принципу крени-стани, мало помажемо Србе преко Дрине, мало их не помажемо и уводим им санкције, да би се на крају завршило најобичнијом трговином и издајом. Сви ми знамо како је пала Крајина и да је Шешељ са још доста челника радикалне странке стрпан у затвор, да су хиљаде добровољаца радикала биле спречене да оду на фронт и да им нису хтели дати оружје. Тада су одрасли људи, мушкарци, плакали у градском одбору странке, чврсти и јаки људи којима то ни најмање не приличи плачу због немоћи и туге гледајући како се усташе иживљавају над немоћним народом. Што се овог задњег рата тиче није тачно да нисмо баш ништа одбранили, како што сам ко зна колико пута већ рекако, од нас се тражило да прихватимо трупе на читавој територији државе, да се практично одрекнемо суверенитета. Ако се то гледа са тачке гчедишта НАТО-а, где су они у почетку мислили да ће нас за недељу дана бацити на колена, ако се погледају циљеви које су у почетку зацртали онда то и јесте победа, сачували смо суверенитет државе. Са друге стране наравно да се губитак територије не може називати победом, чак многи аналитичари тврде да је требало да издржимо још десетак дана и да би смо можда и спасли Косово. Међутим оно у шта сам ја потпуно уверен је да политика наше државе није могла битније да утиче на све то, једноставно се налазимо на путу остваривања нечијих интереса. Очигледан наставак дезинтеграционаих порцеса на Балкану, југ Србије, Македонија, Црна Гора, ево сада покушавају и са Војводином, све то нам говори у прилог тога да постоји смишљен план који спроводе центри моћи, јер се такве ствари једноставно не дешавају саме од себе и без подршке са стране. Значи нама остаје да бирамо да ли да прихватимо да од Србије остане београдски пашалук или да једном кажемо доста, више не дамо без обзира на цену! Што касније то учинимо то су шансе за успех далеко мање, а ми слабији и слабији. Да смо још 91-92 договорили национални интерес и сви јединствено, безрезервно бранили територију која нам припада данас вероватно небисмо били у оваквој ситуацији.

Да се вратим на тему, као што сам већ рекао ово је потпуно сигурно да није дезинформација, то може да ти потврди свако ко је дгедао неку информативну емисију или читао новине задња два дана. Што се вука тиче и те дефинформације коју си навео, не делим мишљење да је то нешто пресудно утицало на његово пропадање на политичкој сцени, пре бих ту навео неке друге разлоге као што је носање страних застава Београдом, љубљење руке Мадлен Олбрајт (колико год то у суштини било небитно, велика већина српског народа то никада неће заборавити) и као трнутак дефинитивног почетка пропасти СПО-а било је онај срамни пакт са социјалистима пред изборе у јесен `97, који су га искористили за најпрљавију кампању против радикала, где је он у оном познатом дуелу читаву емисију веома неукусно покушавао да докаже како је Шешељ Хрват. да не спомињем да је управо јуче изјавио за хаг да је реч `сарадња` погрешна и да је прикладније користити термин `обавеза`, што значи да практично најављује наставак испоручивања наших грађана.

И коначно да се вратим на Јочића, не кажем ја да је то сад нешто толико страшно да му треба не знам шта радити и постављати га на неки стуб срама, наравно да има и много горих ствари и прекршаја и да су нам на власти били свакакви људи. Али свидело се то неком или не та чињеница њега у доброј мери дискредитује да буде министар полиције, добро се зна шта је кривични прекршај и пошто је са 21. годином у то време вођен како старији пунолетник потпуно је све једно да ли је то урадио неко његових година или неко са нпр. 60 година. По кривичном законику сви старији од 20 год. немау никакво олакшање пред органима реда јер се сматра да је у том узрасту личност већ формирана и да се свако старији од 20. може сматрати потпуно одраслом и одговорном особом. Такође су ту индикативне и још неке ствари, он је при том делу био у пратњи само једног саучесника, значи да се може закључити да то није дело групе пијаних младића која су из обести полупали трафику него да је мотив кривичног дела било прибављање материјалне користи. Терба још узети у обзир да је то још било време каквог-таквог комунистичког `благостања`, да су такве појаве биле далеко ређе него што смо ми данас навикли и да су се у то време тиме бавили само људи који су данас по затворима или под зељом. Додамо ли на то још неке шпекулације да је пре пар година исти овај Јочич оптужен за криволов, тј. да је бесправно одстрелио капиталца вредног неколико хиљада евра, стиче се утисак да се ради о прилично мутном типу. У сваком случају оно што расправу о свему овом чини беспредметном је то да је срамота да у Србији не може да се нађе 17 министара који имају чисту прошлост. Замислите како то делује људима састране, погле ове Србе то све хоштаплер до хоштаплера када ни за министре не могу да поставе поштене људе. То што је признао релативно брзо, после само два дана, што није покушао да то заташка, то је позитивна ствар, да су идаље на влати ови ДС-овци они би сада једно 3-4 месеца лагали народ како је то измишљотина. Све у свему сматрам да је требало да како морални чин понуди оставку и тиме скине бреме читавој влади.

Уфф, баш сам претерао у писању  

Ајд` уздравље!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Ако сам ја то добро чуо, он је то признао?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja bih da skratim pricu, ako je ikako moguce. Kada bi se gledali mladalacki nestasluci svih clanova i poslanika Srpske radikalne stranke, sve i svasta bi se tu otkrilo. Prema tome, umesto bacanja magle u oci drugima i napada na druge, treba prvo gledati na sebe.

Cenim makar to da se covek nije izvlacio, rekao je javno da jeste to tacno i da ce on da odstupi sa funkcije ako to zatrazi od njega Predsednik Vlade.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Слажем се. Ако је то једина мрља на овој влади коју су успели да изчачкају (а богами су дубоко чачкали), онда је она једна од чистијих у историји
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Ау што волим да видим када је неко оран да напада радикале а нема ништа конкретно, све нешто кад би било шта би било. Да је против радикала имало шта да се ископа верујте ми да би то већ одавно било ископано, многи су се упињали из петиних жила, и социјалисти раније, и досманлије ове три године, па ништа. Оно што вам ја тврдим је да Радикална странка никада не би поставила неког ко је осуђиван за кривично дело да буде министар. Стварно ми није јасно како неко може да буде толико пристрасан па да то подржава. Да је у питању радикал ја бих први то осудио колико год био загрижени радикал не бих бранио нешто што очигледно није уреду. Срамота је да у Србији не може да се нађе 17 поштених министара. Какав смо онда ми то народ?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.