Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:14:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministar Ilić: B92 za psihijatriju  (Pročitano 7507 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Niti sam ja na b92 forum isao da se sa nekim svadjam, niti me pogadja sto mi nalog nikad nije odobren jer sam koristio cirilcu za nick prvi, a drugi put email adresu sa nacionalnim predznakom.. to uopste nije bitno, mada je to fakat sramota za njih, dakle ja nisam ni slova na forumu napisao a nije mi odobren nalog..
B92 je danas prerasla u nesto sto definitivno treba sankcionisati. Dovoljno je da gledas i slusas njihov program i da ti bude jasno zasto. Cim vidis insajder, i slicne emisije u kojima ti ceda i beba seru o postenju, sve ti bude jasno.
Apsolutno sam podrzavao ono sto su nekad radili, i oni i studiob, i glas, blic i sl.. i i dan danas citam i gledam te medije, mada je studiob propao al sta je tu je.
U slobino vreme si imao kontrolisanu drzavnu televiziju, ali si uvek imao i novine i radio i tv na kojima si mogao naci objektivno izvestavanje, a gde to imas danas?
Tada si imao novine koje su bile citane a bile su direktno za opoziciju i preko granice ukusa.. Sta imas danas?
Nikad nisam rekao da je Bastilja tada bila objektivna, daleko od toga, ali kad sve sagledas, tada si imao sve sto ti je trebalo. Danas... danas najjaca stranka u zemlji se u medijima pojavljuje u tragovima.. druga najjaca posto nije u vlasti, da nema predsednika i razne afere ni toliko se ne bi pojavljivala, imas pss koji ne silazi sa bktv, dss oko koga ti se vrti ceo svet, sps se apsolutno ni na jednom mediju ne pojavljuje. U slobino vreme si ih imao sve.. mozda ne sve na rts, ali bilo je dovoljno televizija da svi imaju svoje trenutke slave...
U ostalom.. glas se (a smatram ga bez konkurencije najobjektivnijim novinama kod nas) svakodnevno zali na to kako mu prete, otimaju opremu, gase stampariju i sl.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Great wisdoms by Velja Ilic.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Desktop.rar (233 KB)
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


car

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 54
Zastava zagreb
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
SonyEricsson 
 sloboda medija! (recimo da to postoji i da je moguće)
sloboda čovjeka! (u glavi)
pravo pojedinca! (da ga zrokaju)
sloboda mišljenja! (mog mišljenja)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:14:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.128 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.