Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:39:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ministar Ilić: B92 za psihijatriju  (Pročitano 7509 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
5. oktobra bila sam na mitingu... i kad je on izasao na binu i poceo sa svojim glupostima... ljudi su se samo pogledali... on je bio i ostao seljacina... ali tada je bio samo vodja jedne male beznacajne partije, a sada je ministara... sa istim mozgom i manirima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Ministar za kapitalne investicije osvojio ekstremiste

Ilić zamena za Šešelja


- Paradoksalno je, ali ministar će najverovatnije profitirati i kod svojih pristalica i kod nekih radikala koji vole takav način obraćanja, a koji im pomalo i nedostaje - ocenjuje sociolog politike Jovo Bakić




ovo je apsolutno tacno,jer evo kako je reagovao Toma Grobar:
Tomislav Nikolić: "Razumevanje" za B92

Osim novinarskih udruženja, i zamenik predsednika SRS Tomislav Nikolić pokazao je prilično razumevanje za novinare B92. On je za Blic rekao da bi, da je na mestu premijera Koštunice, smenio Velimira Ilića, jer ne bi mogao da trpi takvog ministra koji bruka i Vladu i Srbiju.

Nikolić međutim ne vidi nikakvu sličnost između rečnika koji koristi ministar Ilić i njegov stranački šef Vojislav Šešelj. Pošto je izgleda Nikolić zaboravio, podsećamo šta je sve Šešelj rekao za B92 samo tri dana nakon ubistva tadašnjeg saveznog minsitra odbrane Pavla Bulatovića.

“Ne mislite valjda da ćemo mi dozvoliti da nas ubijate kao zečeve, a da ćemo mi vas da tetošimo ovde i uzgajamo u saksijama, vodite računa o tome. Vas sa B92 i ostalih izdajničkih ekspozitura. Sada više nema u rukavicama ništa. Ko radi za Amerikance moraće da snosi posledice. Kakve? Najgore moguće, radite protiv svoje države, plaćeni ste američkim parama da uništavate svoju državu. Vi ste izdajnici, vi ste najgori. Nema više ništa gore od vas. Vi ste gori od bilo kakvih kriminalaca”.




Velja Ilic je pre petog oktobra bio kao bubica. Bas se secam jednog duela gde je bio on, Batic i Canak, sa jedne i Seselj sa druge strane i secam se da su ova dvojica, Canak i Batic, pricali kao ludi, a Velja je kao neka devojcica sedeo, gledao u sto, kao da se stideo da pogleda nekoga u oci i na kraju kada su se svi sazalili i dali mu rec, onda je on nesto pricao, o nekoj devojcici i tome kako kfor nije dao da predje granicu, nesto sto nema veze sa time o cemu su pricali i to je pricao tako da se jedva cuo, kao lt. Heeks iz policijske akademije. Sta se desilo sa covekom posle to samo on zna. Mozda je on takav bio i ranije, ali ko je to mogao da zna?

secam se ove emisije,
naravno da je u toj emisiji izabrao da bude "normalan" kad je imao jaku konkurenciju:Batic Gargamel,Canak,Seselj.
A,druga stvar je on je ipak sada ministar,a vlast ljude menja,evo vidite sta je vlast ucinila Dinkicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
5. oktobra bila sam na mitingu... i kad je on izasao na binu i poceo sa svojim glupostima... ljudi su se samo pogledali... on je bio i ostao seljacina... ali tada je bio samo vodja jedne male beznacajne partije, a sada je ministara... sa istim mozgom i manirima...

Peti oktobar je bio kao posledica nepriznavanja rezultata izbora. To znaci da su se izbori vec desili i da su ljudi glasali za koga su mislili. Znaci niko nije mogao da zna ko je tu ko i kako ce se ponasati nakon izbora. Znas i sama koliko su bili mediji slobodni i koliko su bili opsirno poredstavljani po medijima. Naravno oni rekti koji su pokusavali da nesto promene, poput radija b92, su prvo unistili po vucicevom demokratskim zakonu o infomrisanju, a onda kada su oni osnovali b292 onda su poceli spontano da im se desavaju razni pehovi, poput ulaksa vode u koakijalni kabl, taj mi je bio omiljeni, pa onda su poceli da ih ometaju, bas njih, a vajni ministar informisanja Ivan, Goran Matic, kako se vec zvao onaj smrad iz jula je izjavio, gledajuci u kameru i ni trepnuvsi kako to ometaju amerikanci i da oni pokusavaju da im udju u trag, ali da ne znaju odakle ih ometaju.

Ali dobro da se vratim temi. Znaci ja licno i ako sam se trudio da pratim koliko god je moguce sta se stvarno desava iza te medijske zavese, vecinu ljudi iz dosa nisam poznavao uopste. Medju njima recimo i Velju. Velja je tek neposredno pred izbore poceo da se na par mesta pojavljuje i to u tako nekim ulogama totalno nezapazenim, tako da niko nije ni mogao da pocne da razmislja ozbiljnije o njemu. A i u tim trneucima kada se pojavljivao izgledao je kao devojcica, a ne kao danas. Veoma je bitno da se zna da dos nije pravljen zato sto je bilo ko to zeleo, vec zato sto je to bio jedini nacin da se skine milosevic i radikali sa vlasti. Na tim izborima nije se biralo za, nego protiv, a naravno da je svako zdravorazumske mentalne orijentacije glasao protiv milosevica i radikala.

Iz te koalicije jedini covek koga sam neizmerno cenio i voleo, koji mi je bio bukvalno idol, je bio Zoran Djindjic. Jedino sam njega spreman da branim i da kazem da sam saglasan sa svakim njegovim potezom. Svi ostali, pocev od kilavog Kostunice, pa do Velje su smradovi i prostaci koji u normalnoj  zemlji ne bi smeli da budu ni predsednici mesne zajednice, a ne da se bave tako odgovornim stvarima. Ali kao sto neko rece, politicari su predstavnici naroda, pa kakav narod, takvi i politicari. Verovatno da je devedesete Zoran Djinjdjic pobedio, umesto Slobe, to bi znacilo da je nas narod emancipovan, kulturan, spreman da postane normalan i danas bi siguran sam u to, bili daleko ispred Slovenije. Ovako, narod je birao Slobu i to velikom vecinom, zato sto je takav kakav je, a onda je za deset godina nakon svih mogucih gresaka koje napravio, sa ucinkom od preko 100%, jer je pravio greske na sovju stetu i kada niko to nije ni trazio, evoluirao do tog stupnja da sada vise ne glasa za Slobu nego za Seselja, a oni koji su jos vise evoulirali, glasaju za Velju i Karica. To, glasanje za radikale i Karica, posle smao pet godina, opsije nas srpski narod bolje nego hiljadu reci. Jednostavno mi smo narod kratke pameti i ocigledno nosimo u svojim genima neku tendenciju ka unistenju nas kao naroda, a prito ocigledno imamo i i sadistickih sklonosti, tako da mislim da nama tesko ko moze pomoci, kada mi sami pravimo takve poteze, kao sto su ovi. Isti slucaj je i sa Veljom. On je covek prmitivac, seljacina, neotesan, psuje, pije rakiju, vezuje zeni za sporet i tako dalje i on je ljudima idol, ljudi ga vole. Ne glasaju oni za njega iz neke zablude ili zbog nekog pritiska. Ne, oni glasaju za njega zato sto je on jihov idol i zato sto svaki njego ispad oni burno pozdravljaju i sto se on nize spusti i pokaze se u njihovim ocima kao veci primitivac, oni ce ga vise voleti i glasati za njega. Pa samasi rekla, on je u vreme dosa bio anonimus, a sada je ministar i to sa ovlasnjenjima najvecima u vladi, a kada imas predsednika vlade kao sto je kostunica, koji se ponasa kao engleska kraljica, to onda znaci da je Velja neka vrsta vladara iz senke ove nase drzave.

Vidis, meni je interesantno i to koji je bio Veljin razvojni put. Zanimljivo mi je to kako se on ponasao dok je istinski vodja Srbije bio Zoran Djinjdjic. Secate li se koliko je on bio tada obuzdaniji, koliko je manje ispada imao? Secate li se da je on i tada hteo da udje u vladu, a hteo je da bude cak i predsednik Srbije i to onako tek ako ne moze da vodi pola vlade. Pa sta je bio dok je Zoran Djinjdjic bio predsednik vlade? Bio je niko i nista. Bio je gradonacelnik Cacka. Onda kada su ubili Zorana DJinjdjica, svi ti misevi su poceli da izlaze iz raznih rupa i da se povampiruju, pa tako danas imas radikale kao najvecu stranku, pa imas Karica kao trecu stranku, pa imas razne Vucelice i ostale koji se ne skidaju sa televiziji i koji se ponasaju kao da su bezgresni i kao da nikada nisu napravili nista lose u zivotu, a ruke su im krvave do ramena i na kraju krajeva imas i Velju kao posledicu svega toga.

Zato ja verujem u nesto sto ce nekima zvucati mozda nebulozno, ali ja zaista iskreno verujem u tako nesto. Ja mislim da nas znaci Srbiju moze da izvuce samo jedna prosvecena diktatura. Znaci neki autokratski predsednik, koji ce imati apolutnu vlast i koji ce biti posten, pametan i veliki patriota. Samo tako nesto moze nas da napravi normlanom zemljom, nista drugo. Nije za nas demokratija, a to valjda svi vide. Demokratija je za drustva koja imaju visevekovnu stabilnu drzavau, drzavu koja funkcionise i koja je takva da svi postuju njena pravila i zakone cak i ako to ne moraju. To je jednom izjavio, ne znam da li je Djelic ili ko. Ispricao je jednu pricu koja se meni jako svidela. Kaze, posadio je neki nas covek englesku travu i ona nikla, ali nista narocito i daleko od one koju je video u engleskoj. Onda on pita nekog engleza zasto je to tako, a on mu kaze, e pa sada to zalivaj, neguj 200 godina pa ces dobiti ovakvu travu. Znaci ne mozemo mi iz komunizma i diktature da postanemo odjednom demokratsko drustvo i da sve funkcionise kako treba. Jednostavno mnogo sloznijim drustvima, mnogo manje konflikntim drustvima, drustvima gde su svi do jednog iz sve snage vukli u jednom pravcu, trebalo je 15-20 godina da postanu pravo demokratsko drustvo. Nama, koji ni sada posle samo pet godina, nemamo ni pribliznu vecinu i cvrstu odluku gde hocemo da idemo i kako, mislim da nemamo nikakve sanse da negde i stignemo i zato mislim da nama moze pomoci samo jedna prosvecena diktatura, gde ce vladar reci to je tako i nikako drugacije, pa ti se sada cesi ako ti se ne svidja.

a vlast ljude menja,evo vidite sta je vlast ucinila Dinkicu


Dinkic je jedan covek koga se ja bas trudim da procenim i nikako mi ne ide. Mislim da je on mozda i jedini politicar na danasnkjoj politickoj sceni, koji zaista onako iskreno, iz srca zeli, potpuno besebicno da zaista uvede neki red u ovu zemlju i napravi od nje koliko je to moguce normalnu zemlju. Kazem da ne znam sta da mislim o njemu zato sto zaista pricaju sve i svasta o njemu i onda nije lako da sve to slusas i pravis se lud. Pretpostavljam da je skoro sve to sto se prica netacno, jer znam mentalitet nasih ljudi, znam na kakve ljude koji su do sada vedrili i oblacili se on namerio i zato nije ni cudo da mu oni rade o glavi. Svidja mi se to sto tera svoju pricu i ne rpavi kompromise. Eto, posvadjao se sa Djelicem, i ako ja Jelica dosta cenim takodje, pa sada sa ovim Davinicem, koji bas deluje kao neki strani placenik i domaci izdajnik i koji za pare rastura vojsku nerazmisljajuci da je to njegova vojska i njegova zemlja.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Peti oktobar je bio kao posledica nepriznavanja rezultata izbora. To znaci da su se izbori vec desili i da su ljudi glasali za koga su mislili. Znaci niko nije mogao da zna ko je tu ko i kako ce se ponasati nakon izbora. Znas i sama koliko su bili mediji slobodni i koliko su bili opsirno poredstavljani po medijima. Naravno oni rekti koji su pokusavali da nesto promene, poput radija b92, su prvo unistili po vucicevom demokratskim zakonu o infomrisanju, a onda kada su oni osnovali b292 onda su poceli spontano da im se desavaju razni pehovi, poput ulaksa vode u koakijalni kabl, taj mi je bio omiljeni, pa onda su poceli da ih ometaju, bas njih, a vajni ministar informisanja Ivan, Goran Matic, kako se vec zvao onaj smrad iz jula je izjavio, gledajuci u kameru i ni trepnuvsi kako to ometaju amerikanci i da oni pokusavaju da im udju u trag, ali da ne znaju odakle ih ometaju.
Informisanje je tada bilo i daleko kvalitetnije i daleko objektivnije, a b92 je trebalo zabraniti na vreme pa danas ne bi imali ovo sto imamo.

IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ok, o b92 mozes misliti sta hoces, ali reci da je informisanje u to vreme bilo daleko kvalitetnije i daleko objektivnije, ne znam, mogu samo da kazem da mislim da to nije tacno. A b92 je tada bio jedini medij, bar koji je bio sire rasporstranjen, a ne samo u nekom selu odakle se emituje, na kome si mogao da cujes i drugu stranu. Opet sama cinjenica da su se toliko plasili i toliko borili da ih zabrane i ukinu, najbolje govori da su im stali na zulj, a onaj ko skipi na celu sa Milosevicem i Seseljom, stane na zulj, sigurno zavredjuje moje postovanje.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mozes ti da mislis sta god hoces, tada je definitivno bilo daleko objektivnije nego danas.
Kada se cela slika sagleda daleko daleko daleko objektivnije.
Rts svakako nije bio objektivniji, ali si imao slobodu da neometano (ma sta ko pricao) gledas sve opcije i sam izaberes kome ces verovati, dok danas svi pisu isto.
Covek moze da voli ili ne voli neku politicku opciju, ali to apsolutno nikakve veze nema sa njenom zastupljenoscu u medijima. Ona treba da bude odraz podrske u narodu, a to svakako nije vec jako jako dugo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
 Smile ovako doživljavam Gospodina Ilića, ali ne podržavam ni B92, odavno sam prestala s
njima da se slažem.  Smile U njihovoj uređivačkoj politici treba nešto da se promeni, nisu oni Bogodom dani niti su posebni kao što misle. O tome da su intelektualna elita nema ni govora  Smile.
IP sačuvana
social share
Slava Bogu na visini
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Sta je bilo objektivnije, ustvari sta je bilo uopste objektivno tada? Smile Mislim stvarno, ne zelim nikoga da vredjam, ali tako nesto reci, je stvarno vredjanje njegove inteligencije. Pa da ne pricam nista drugo vec samo to da posle svakog mitinga koji je opozicija drzala i na kome je bilo minimum 30000 ljudi, oni su svaki put snimali par desetina ljudi kada se miting vec zavrsavao i onda pustali prilog u drugom dnevniku kako je "sacica demonstranata" protestvovala na Trgu republike. Pa setimo se samo svih onih prica o nepobedivosti nase armije, pa o tome kako je ceo svet protiv nas, pa na kraju sa cuvenim izjavama o tome kako smo pobedili nato i slicnih njima. Ovo je samo vrh ledenog brega, a svako ko je rodjen i ziveo u to vreme moze ovo veoma dobro da razume bez ikakve potrebe da se muci. Pa neces valjda reci da je neko ko nije glavom bio zavucen u dupe Milosevicu do zeludca mogao da prodje Takovskom, a ne da udje u rts ili jos bude u programu? Secam se cak i kada su ono pred izbore morali da predstavlajju sve ucesnike pa su morali i dos da predstave, kako je voditeljka pricala sa njima, a mrznja, ocigledna patoloska netrpeljivost joj je izbijala iz ociju. Opet tada je jedini medij koji je pokusavao da pusti neku drugu pricu u etar, bio upravo b92 i to pod nazivom b292 jer je Vucic tamo poslao specijalce i postavio neke radikale da ga vode, pa su oni morali da osnuju svoju novu stanicu. Znaci jedino ljudi koji su imali internet, a znas koliki je i danas procenat ljudi koji to imaju, a kamoli tada, ili koji su mogli da slusaju b292 ako ga nisu ometali, mogli su da cuju nesto osim te propagande koju je rts sirio, a koju su kao eho ponavljali i svi ostali mediji, elektronski i stampani. Bilo je pokusaja da se napravi i neki stampani medij koji ce biti opozicioni, ali znas i sam kako su ih proganjali, ubijali i tako dalje, pa su bili blic, pa glas javnosti, pa ne znam ni kako se sve to zvalo kako bi opstalo, ali svi vu oni zatvarani po Vucicevom zakonu o informisanju. I kakva je to onda objektivnost bila? To je bilo najvece ispiranje mzoga ljudima.

Da ne bdem pogresno shvacen, ni danas situacija nije ruzicasta, mozda jedino u pinku. Smile Medjutim, mislim da je napravljen jedan veliki korak napred posle petog oktobra, a onda posle ubistva Djinjdjica sve je opet pocelo da se vraca, polako ali sigurno u stanje pre petog oktobra. To jednostavno moze svako da oseti, ko je malo pasioniraniji pratilac politickih desavanja. Evo recimo pre neko vece hteo sam da vidim sta se desava povodom slucaja Velje Ilica. U 19:15h su vesti na b92, a u 19:30h na rts-u. I sada razmisljam, znam ko je direktor rts-a, znam da je on mali, ili bolje receno veliki Dragoljub Milanovic i imam taj osecaj u zelducu da rts nece spomenuti ni rec o tome. Ali rekoh, ajde da ne budem pun predsrasuda, ajde da im dam sansu. I ukljucim b92, oni 5 minuta o Ilicu, sto je takodje mislim preterano, ali ja bih isto radio da je neko mene napao, kao sto je on njih, a onda u 19:30h ukljucim rts i tako ni reci od Vleji Ilicu. Znaci rts, koliko sam ja pratio ovih dana, a pratio sam ja mislim svaki dan, bar jedan dnevnik, nije ni jednom recju spomenuo taj incident, nakon onog famoznog izivnjenja, koje je tako vestacni upuceno, sto je svima bilo jasno, a koje je on sam demantovao samo apr sati kasniej kada je na nekoj kragujevackoj televiziji ponovo pljuvao i napadao b92 i njhove novinare. Rts o tome nije spomenula ni rec. Indikativno da se potpuno vracamo periodu iz devedesetih i starog dobrog rts-a je i to sto je ova traka, kao i prethodna od samo par dana ranije u kojoj je on psovao i vredjao, pukla. To me je neodoljivo podestilo, skoro da mogu da kazem da sam doziveo izvestan deja vu, kao kada je b292 prestao sa emitovanjem programa zato sto im je voda usla u koaksijalni kabl. Smile Da dalje ne duzim, hocu samo da kazem da mislim da je objektivnost bila najgora moguca za vreme Milosevica i da je se ni sam Gebels ne bi postideo, a onda je jedan period krenulo sve u boljem pravcu i postalo bolje, ne dobro, a onda nakon ubistva Djindjica, sve se ponovo vraca na staro. I jos da kazem kako me ne bi proglasili za izdajnika koji brani b92, hocu da kazem da su se i oni dosta promenili u negativnom smislu od tog perioda Milosevica. Ranije su oni bili oaza istine, a sada su poceli da okupljaju oko sebe stvarno neke neverovatne freak-ove, poput onih baba Biserko i ostalih i poceli su bas da budu suvise blagonakloni prema svima drugima, a za sve optuzju Srbe.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Kojadinović smenjuje Boru Đorđevića
22. avgust 2005. | 10:34 | Izvor: B92, "Glas javnosti"
Beograd -- Ministar za kulturu kaže da će njegov savetnik Bora Đorđević biti smenjen jer je novinare B92 nazvao izdajničkom stokom.
Podsetimo, Đorđević je takvu izjavu dao komentarišući spor između republičkog ministra za kapitalne investicije Velimira Ilića i B92, nastao kada su savetnik ministra za kapitalne investicije i sam Ilić vređali i pretili novinarima B92.

Republički ministar za kulturu Dragan Kojadinović potvrdio je za "Glas javnosti" da će njegov savetnik Bora Đorđević biti smenjen. "Nažalost, to je neminovno, jer Bora bez obzira što ima pravo na lični stav, ne može sa te funkcije tako da govori. Može on da ocenjuje rad medija, ali to je neka druga tema. Ipak, posle ovakve izjave Bore Đorđevića mislim da njemu više nema mesta u Vladi", rekao je Kojadinović.

Đorđević kaže da je upoznat s tim da se već razgovaralo o njegovoj smeni sa mesta savetnika ministra za kulturu. "I nije me briga. Stojim iza svake reči koju sam rekao i mislim da je Velja bio suviše blag. Da sam bio na njegovom mestu sigurno bih bio još oštriji", prokomentarisao je Đorđević navode o mogućoj smeni.



Pozdravljam ovu odluku Kojadinovica i mislim da je Kostunica trebalo isto da ucini sa Veljom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Informisanje je tada bilo i daleko kvalitetnije i daleko objektivnije, a b92 je trebalo zabraniti na vreme pa danas ne bi imali ovo sto imamo.

Da,naravno,ceo zivot nam je bio daleko kvalitetniji(Svedski standard).
A to sto si ti banovan sa b92 foruma,nije razlog da da se zalases za njihovo zatvaranje.
Dakle ne treba zabranjivati b92 isto kao sto ne treba zabranjivati SRS.
Studio B je bio zabranjen zbog pozivanja na rusenje ustavnog poretka-sto bi naravno bila smajurija da policija nije onako brutalno prebila one demonstrante.
U to vreme 90-tih 92-ka je meni licno puno znacila,na neki nacin mi je pomogla da ostanem normalan.
To je bio definitivno radio sa najboljom muzickom redakcijom.
Danas ga redje slusam i to samo zato sto me nerviraju reklame koje cine 90% programa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 12:39:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.