Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Minijaturne bezicne slusalice(bubice)  (Pročitano 8745 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
ne znam kako je kod koga ali su kod mene ljudi od ove stvarcice napravili dobar biznis.nadje se lik koji negdje kupi recimo 5 bubica i onda ih iznajmljuje za 25-50 eura po ispitu.nekome to mozda izgleda mnogo u prvi momenat ali ne biste vjerovali koliko ih studenata iznajmljuje.kada neko zablokira na nekom ispitu prije ce dati taj kes nego obnavljati godinu.a zamislite zaradu iznajmljivaca koji za recimo samo januarski rok iznajmi svaku od bubica po 4-5 puta.mnogo kesa brate
Smile Smile Smile
Mamaaa, ... šta ja sve ne pročitah u ovoj temi?!?
Gde odoše oni stari dobri dani kada smo visili po ceo dan ispred biblioteka po gradu ili na faksu očekujući svaki čas da neko vrati knjigu potrebnu za spremanje ispita?!?

Zar je moguće da će ovakvi "stručnjaci" zasesti na nekim odgovornim mestima u ovoj državi?!?
Zlo nam se piše!!!
Citat
kada neko zablokira na nekom ispitu prije ce dati taj kes nego obnavljati godinu
Pa da ... kada "zablokira" na radnom mestu onda nikom ništa - osim što preduzeće izgubi par miliona?!? Ali koga boli za tako nešto - državna služba je tu u opticaju. Baš me interesuje da li će neko sebi dozvoliti takav luksuz da "zablokira"(nema pojma/nezna) prilikom operacije pacijenta ili davanja terapije u lekovima?!? I to može da prodje - "dešava se" rekao bi neko .... nije čovek mašina ... ili neka nebuloza od opravdanja .....

Svaka čast legendama koji ovo primenjuju. Nije ni čudo što u pojedinim slučajevima i srednjoškolci bolje znaju posao od  "akademika"!!!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5237
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia 6680

Pa da ... kada "zablokira" na radnom mestu onda nikom ništa - osim što preduzeće izgubi par miliona?!? Ali koga boli za tako nešto - državna služba je tu u opticaju. Baš me interesuje da li će neko sebi dozvoliti takav luksuz da "zablokira"(nema pojma/nezna) prilikom operacije pacijenta ili davanja terapije u lekovima?!? I to može da prodje - "dešava se" rekao bi neko .... nije čovek mašina ... ili neka nebuloza od opravdanja .....


zato svaki dan u novinama ima neki slucaj "operacija uspjela - pacijent umro"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung Galaxy S
ne znam kako je kod koga ali su kod mene ljudi od ove stvarcice napravili dobar biznis.nadje se lik koji negdje kupi recimo 5 bubica i onda ih iznajmljuje za 25-50 eura po ispitu.nekome to mozda izgleda mnogo u prvi momenat ali ne biste vjerovali koliko ih studenata iznajmljuje.kada neko zablokira na nekom ispitu prije ce dati taj kes nego obnavljati godinu.a zamislite zaradu iznajmljivaca koji za recimo samo januarski rok iznajmi svaku od bubica po 4-5 puta.mnogo kesa brate
Smile Smile Smile
Mamaaa, ... šta ja sve ne pročitah u ovoj temi?!?
Gde odoše oni stari dobri dani kada smo visili po ceo dan ispred biblioteka po gradu ili na faksu očekujući svaki čas da neko vrati knjigu potrebnu za spremanje ispita?!?

Zar je moguće da će ovakvi "stručnjaci" zasesti na nekim odgovornim mestima u ovoj državi?!?
Zlo nam se piše!!!
Citat
kada neko zablokira na nekom ispitu prije ce dati taj kes nego obnavljati godinu
Pa da ... kada "zablokira" na radnom mestu onda nikom ništa - osim što preduzeće izgubi par miliona?!? Ali koga boli za tako nešto - državna služba je tu u opticaju. Baš me interesuje da li će neko sebi dozvoliti takav luksuz da "zablokira"(nema pojma/nezna) prilikom operacije pacijenta ili davanja terapije u lekovima?!? I to može da prodje - "dešava se" rekao bi neko .... nije čovek mašina ... ili neka nebuloza od opravdanja .....

Svaka čast legendama koji ovo primenjuju. Nije ni čudo što u pojedinim slučajevima i srednjoškolci bolje znaju posao od  "akademika"!!!! Smile Smile Smile


Sve si ti to lepo napisao i objasnio, ali objasni ti meni pojavu da profesor drka studenta po 10 puta i na kraju mu da seminarski da pise i dobije sesticu ... pokazao ti je da je moc a da si ti samo jos jedan smesni studentcic koji je tu za driblanje. Pored toga, na sve strane gledas kako desetine njih prolazi na mufte, a ti treba da imas volju i da sedis kuci i ucis kao mazga ... malo je sve to konfuzno. Sazem se ja sa tobom, ali mnoooogo treba da se promeni kompletna svest   ljudi u majci Srbiji ... mnogo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy S
Ugasila se ova tema lagano ... Ima li onih koji imaju iskustva sa ovim stvarcicama?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Citat
Sve si ti to lepo napisao i objasnio, ali objasni ti meni pojavu da profesor drka studenta po 10 puta i na kraju mu da seminarski da pise i dobije sesticu ... pokazao ti je da je moc a da si ti samo jos jedan smesni studentcic koji je tu za driblanje. Pored toga, na sve strane gledas kako desetine njih prolazi na mufte, a ti treba da imas volju i da sedis kuci i ucis kao mazga ... malo je sve to konfuzno. Sazem se ja sa tobom, ali mnoooogo treba da se promeni kompletna svest   ljudi u majci Srbiji ... mnogo
Veruj mi da sam se nasitio ovih što prolaze na "mufte"! Vreme studiranja koje sam ja imao je bilo vreme provlačenja raznih rodoljuba(SPS članova), i izbjeglica(koji nisi znali lepo ni da pišu - još kukali kako neznaju ćirilične natpise na vratima pojedinih kabineta) po fakultetima i oni su polagali i prijemne ispite i same ispite - ladno, dok mnogo bistriji studenti iz unutrašnjosti Srbije nisu mogli ni da pridju na takav način, već su morali troduplo više da uče pored inteligencije koja je bila za svetlosni godinu viša od mnogih "mamuta" i "muftija" i pored normalno stanarine koju su morali plaćati za razliku od beogradjana, izbjeglica i svih mamuta jer je gomila crnogoraca zaposelo studentske domove i tu nije bilo mesta za nas Srbe iz Srbije.
Ništa novo ni danas pored normalno razdvajanja od istih ... dobijaju dvojna državljanstva i opet nam ga zavlače sa oproštenjem ....Smile

Ma idila jedna koliko su tu krivi bili profesori. Kriva je bolesna vlast i "bratstvo i jedinstvo" koga se nikada nećemo otarasiti!

Eh, sada ako ćemo da pozavršavamo fakultete na "Resavski način" onda jebote nemojmo ni tražiti Jevropu već svinjac jer tu i pripadamO!
Za nas Srbe iz Srbije je bilo mesta samo onda kada je trebalo da se ide u rat i obavlja mobilizacija na silu - e onda smo bili prvi!
« Poslednja izmena: 11. Okt 2006, 16:36:54 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Galaxy S
Sve ima svoje zasto-zato ... i svako ima svoje mishljenje .... slazem se za prethodnim postom u vecini primera

btw. termin troduplo u srpskom jeziku ne postoji, vec trostruko
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kakvi su ponegde predmeti, Boze me sacuvaj svega toga, pa nije ni cudo sto ljudi prepisuju, a i nije moguce da se toliko puno studenata dodvorava ovim varijantama, greska je i u celom sistemu i svi to znaju samo cute, jer je njima dobro. Dosta off topica. Moj drugar je polozio bar 3 ispita na bubicu, a drugi drugar, koji studiraju jedan od najtezih fakulteta (masinsvo), prolaze najteze ispite glatko, a sve to uz pomoc bubice. Sta reci za profesora kad se apsolventi dogovaraju ko ce da prijavi ispit u roku, da bude jedini prijavljeni, jer po statutu ne moze da obori sve studente.
« Poslednja izmena: 15. Okt 2006, 21:25:23 od dragvorl »
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Sve ima svoje zasto-zato ... i svako ima svoje mishljenje .... slazem se za prethodnim postom u vecini primera

btw. termin troduplo u srpskom jeziku ne postoji, vec trostruko
Ako ja budem počeo da ispravljam vaše gramatičke greške, onda ... Smile
Recimo u ovom tvom citatu: od kada se to "gramatički" piše: mishljenje?!? Od kada u srpskom jeziku postoji termin - M i s h lj e nj e?!? Zar ne bi bilo ispravno "mišljenje"?!?

Prvo pogledaj svoj "pravopis" pa onda ispravljaj druge! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Live free or die like a rabbit!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 13279
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 6681-7710
OFF TOPIC  Smile Smile
IP sačuvana
social share
They shouldn't have put me in the water,if they didn't want me to make waves!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
OFF TOPIC  Smile Smile
Jest, u pravu si. Uzimajući u obzir da su dotični studenti koji uglavnom borave u ovoj temi apsolvirali celu materiju onda nema nikakvog razloga da se ista zaključa, zar ne?!?
Razmenjivanje iskustava o tome da li ova metoda nekome uspešno pomaže da prebrodi ispit i samog profesora načini magarcem nije baš u samom domenu naziva ove teme, samim tim radi daljeg neodlaženja u off-topic ->
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.063 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.