Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milutinović oslobođen, ostalima zatvorske kazne  (Pročitano 27892 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Majmune Vehabijski tucacu ti ja tvoju bulu i njenu drugaricu! Smile

Upozorenje pred ban...
Moralesa ne vredi upozoravati...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Majmune Vehabijski tucacu ti ja tvoju bulu i njenu drugaricu! Smile

Upozorenje pred ban...
Moralesa ne vredi upozoravati...  Smile

jel ovo meni namjenjeno ili njemu???sjećaš se ti mala kad sam ja ovdje birao šta pisati,pa sam bio banovan i tada...al sad mi je svejedno, registrovaću se opet pa ti banuj, ali znaj da ste za ovakvu moju radikalizaciju krivi i vi i   svi ti salonski četnici koji vise na ovom dijelu foruma Wink


Nekome je produzetak muskosti auto, a nekome... izgleda pisanje na forumu...
Budi ljubazan, pa prestani da nas smaras... jer... banovanje nije jedini nacin resavanja problema... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
Ericsson T28
 Smile

morales ti si jedinstven i nepopravljiv.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Моралес јесте досадан и има потпуно погрешно поимање историје (и давне и недавне), али се, барем труди да аргументује своје ставове. Иако ми његово мишљење не прија јер се заснива на његовом, необичном и неодрживом тумачењу историјских чињеница, сматрам да често избацивање Моралеса са форума није решење, па чак и није праведно. Човек има право да изрази своје мишљење.
« Poslednja izmena: 28. Feb 2009, 13:24:22 od panini »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
Ericsson T28
morales se uvijek vraća, to je ono što je zanimljivo. A banuje se jer djeluje u suprotnosti sa pravilnikom, nema tu neke velike mudrosti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
A, ovo nije tema o moralesu i ostalim problematicnim korisnicima...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Meni ne ide u glavu: ubijem coveka i dobijem 40 godina, naredim (kao fol) da se ubiju 250 njih, pa dobijem 15 godina. Smile

Pa ako si naredio onda nije u pitanju komandna odgovornost, nego si saučesnik tj. podstrekač ili neki drugi oblik saučesništva

Клићо,
Спомиње се око 700.000 Шиптара. Добро. Ти људи су напрасно почели да беже када је почело бомбардовање. То су чињенице.
А суд узима у обзир њихове исказе, по којима су их Срби терали. То је сулудо, јер њихов исказ не може бити веродостојан, пошто им је у интересу да се испостави да су их Срби терали.
Око командне одговорности смо се сложили. Ако неко не зна за злочин, није одговоран.

Pa ne kaže Haški sud da je svih 700 000 bilo deportovano, ali se navode konkretni primeri u kojima je toga bilo, aplus je bilo i proterivanja, e sada, verovatno je sve to detaljnije napisano u dužoj presudi za koju sam čuo da ima preko hiljadu strana ali je nisam video još uvek

Проблем је био што је ова гарнитура власти била сувише хумана према шиптарима,пазили су да се не замере западу,па су допустили и неке мисије да дођу доле итд. Е ту је била главна грешка,ваљда је неко могао да предвиди да су нам непријатељски настројени и да се овакав развој догађаја може предвидети.
Зато је Косово и Метохија требало бити очишћено још у јесен 1998. па да нас обавесте како их је прихватила њихова матица Албанија .

Pa recimo istražiteljku Luiz Harbur nisu pustili da udje na Kosovo pa je tamo visila danima na Makedonskoj granici.
I nije njima Albanija matica - njima je matica Kosovo, Srbija ili Jugoslavija sad kako kome

Ali ne zaboravite jednu stvar - treba da počne i sudjenje Vlastimiru Djordjeviću kojem nije sudjeno zajedno sa njima jer je uhapšen kasnije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
dužoj presudi za koju sam čuo da ima preko hiljadu strana
Kao da je Šešelj pisao.  Smile
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Naši politicari se ponašaju kao da se to ne dešavama nama , kao da u Hagu nisu naši ljudi , bitno je da je njima dobro a šta ce biti sa našima u Hagu i kako ce se to reflektovati na Srbiju , šta njih briga , oni umesto da lobiraju , pomažu odbranu itd cak idu dotle da apeluju koga zvati da bi se sklonio sa politicke scene i utrkuju se ko ce se više dodvoriti , mi Srbi smo cudan narod , možemo mnogo da trpimo , samo kada nama pukne film onda lete glave na sve strane ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 385
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Predsednik Srpskog pokreta obnove Vuk Drašković ocenio je da današnja presuda Haškog tribunala bivšim visokim zvaničnima Srbije "nije presuda Srbiji i srpskom narodu".

On je agenciji Beta rekao da će "oni koji su podržavali (bivšeg predsednika SRJ Slobodana) Miloševića i njegovu politiku za današnju presudu sigurno reći da je antisrpska".

"Smatram, međutim, da su antisrpsku politiku vodili upravo Milošević i njegov režim, i da današnja presuda Haškog tribunala nije presuda Srbiji i srpskom narodu", rekao je Drašković.

Izvor: Mts Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17 19 20 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.