Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:34:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milovan Đorić napadnut u Hrvatskoj  (Pročitano 4557 puta)
13. Okt 2009, 20:44:31
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
   


Blic -

Grupa huligana u Varaždinu fizički je danas napala funkcionera Fudbalskog saveza Srbije pre početka utakmice mladih reprezentacija.

Policija nije saopštila identitet napadnute osobe, a radio B92 objavio je da je to Milovan Đorić. Veći incident sprečen je intervencijom policije, koja se nalazila u blizini. Napadači su uhapšeni i prevezeni u prostorije Policijske uprave Varaždin.

Tokom utakmice kvalifikacija za EP za mlade u kojoj je selekcija Srbije poražena sa 3:1 sa tribina se čulo skandiranje "Ubi, ubi, Srbina..."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Најебо Ђора Smile Магарац се шета ко да је у Фиренци.. Вараждин бато, усташија, а он лади јаја у дуксу Србије. Коњ!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Pevali su oni i ,, Srbe na vrbe,, ,  i slicne stvari ,  ali to nije sustina jer nama treba pomirenje i sa takvim navijacima , kao i sa svim nasim susedima Hrvatima .  

Sigurno ih je nesto provocirao , on je Cacanin .  

Mozda je nosio i dres Srbije sa cetiri S .  
« Poslednja izmena: 13. Okt 2009, 21:31:29 od Alex 011 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Који ће нам то? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kakvi su bolesnici te ujke,pa to nije zdravo.
I nije meni krivo zbog njih(oni su takvi,kakvi su),nego zbog nas, sto im mi podilazimo,idemo niz dlaku,,gledam ove upitnike na rts-u,doveli nekog matorog ustasoida koji u sred Beograda bukvalno pljuje po Srbima i izmedju ostalog kaze:" Ja sam znate ovde dosao sa svoje tri kcerke da oni vide nas Beli Dvor koji je zidan kamenom sa naseg ostrva Braca". Smile .da ironija bude veca,matori je jos predstavnik rvatskog Helsinskog odbora sto bi valjda trebalo da znaci da je ultra-liberalan i sl.Kakvi li su samo  oni radikalniji?
Majke mi,coveku postane lose od tih pokatolicenih retarda..

a ti Srbine idi i dalje u neke "Idea-e",njihova preduzeca,kupuj njihove proizvode,posluj sa njima..
tuga
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0
mob
SonyEricsson k850i
Ljubuški: Pretučen državljanin Srbije Smile
13. 10. 2009. • 12:39 A. B.


24SI - Dva maskirana napadača pretukla su u Ljubuškom četrdesetosmogodišnjeg Jugoslava Stefanovića.

Prema nezvaničnim informacijama, Stefanović je državljanin Srbije sa prebivalištem u Ljubuškom. Stefanović je pretučen bejzbol palicama u noći između nedjelje i ponedjeljka u Ulici Maka Dizdara.

On je nakon pružene prve pomoći u ljubuškom Domu zdravlja prevezen u Sveučilišnu kliničku bolnicu u Mostaru.

U mostarskoj bolnici su rekli da je pacijent dovezen sa teškim povredama, ali da se ne nalazi u životnoj opasnosti i da se oporavlja.

Portparol MUP-a Zapadno-hercegovačkog kantona Damir Čutura nije želio da komentariše ovaj slučaj, istakavši da je u toku istraga.

Prema nezvaničnim informacijama, pretučeni Stefanović ispričao je policiji u ljubuškom Domu zdravlja, odakle je u nedjelju oko 23.15 sati dojavljeno da je dovezen povrijeđen muškarac, da su ga napala dva maskirana napadača.

Stefanović je rekao da mu tom prilikom ništa nije ukradeno.

Nezvanično se saznaje da su napadači udarali Stefanovića palicama po glavi i licu i da je ostao bez nekoliko zuba.

(srna)
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14


Sigurno ih je nesto provocirao , on je Cacanin . 

jok, on ti je kremanac Smile a od njih ludje sorte nema Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Covek je istog ranga kao i nasa , srbijanska , predsednica helsinskog odbora gospodjica Biserko . Oni su najvisi autoriteti u borbi za demokratiju kako u Hrvatskog , tako u  Srbiji , u ime te najpoznatije svetske humanitarne organizacije .

Jedina drzava  u Evropi  koja ima tri ogranke Helsinskog komiteta je Srbija , jer ima i Odbor za Sandzak i Vojvodinu .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ja sam iskreno zabrinut za nas dok imamo ovakve stvorove,ljudske-bezlicne nakaze u svojim redovima..
Orfanelin
,pogledaj samo ovu yebenu slihtaru i reci mi da li ti se povraca?

srpski smrad

« Poslednja izmena: 13. Okt 2009, 21:48:25 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
najvisi autoriteti u borbi za demokratiju
Веће фашисте свет није видео.  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 01:34:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.