Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:03:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milovan Đorić napadnut u Hrvatskoj  (Pročitano 4560 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
@smook
kakve veze ima milojko pantic sa djoricem?
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Varvarizam u svom cistom izvornom obliku. Od koga je, i nije cudno. Ali to govori puno o njima. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ajmo, droga, petarde, ulosci na komad!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3545
Zastava Dry Valley Nis Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson K510i
Ne znam jeste li primetili ali postoji jedno 41254 tema o 'rvatima. A to nikako nije dobro.
IP sačuvana
social share
Najzad sam pobedio u fantaziji!!!

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
pa nije tema o hrvatima nego o Srbinu koji je prebijen u Hrvatskoj
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ima veze sto i Milojko i Djora ocigledno teze nekom ponovnom Bratstvu u Jedinstvu.
Za prvog je to vise nego ocigledno dok ovaj drugi ocigledno kao da je sisao sa Marsa pa se seta ustasijom u srpskoj jakni.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Evo sad cujem Djorica kako demantuje da je napadnut.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
Nije to teznja ka ,, nekom  novom bratstvu i jedinstvu ,, , nego njihova privrzenost i posvecenost demokratskim integracijama i gradjenju novog poverenja u regionu , kao prvom i osnovnom koraku ka ulasku u voljenu EU .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mos`ti meni da verujes,ali ja tebi necu nikad Smile
a pomiricu se sa tobom kad vratite imovinu i status 250.000 Srba sa prostora ustasije koje ste proterali..
degenericima ppoput vas je mesto u ludnici,ne u nekoj evropskoj uniji
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Frizider
Citat
Jedina drzava  u Evropi  koja ima tri ogranke Helsinskog komiteta je Srbija

E usrecili smo se sa njima, pozatvarati ta sranja ili ih dovesti u normalan broj od 0, ako bas mora jedna u vrh glave. Ispadosmo veci humanisti i borci za prava od celog sveta jebote, svako selo svoj helsinski odbor  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Bata Đora: Niko me nije tukao!

Šta se dogodilo u utorak malo pre 16 časova u Varaždinu? Da li je neko (i ako jeste), ko je tukao Milovana Đorića?

Posle serije oprečnih i kontradiktornih informacija o incidentu koji se (nije) dogodio pre meča Hrvatska - Srbija (3:1), a naročito konfuznih izjava samog Đorića, onome ko nije bio svedok eventualnog napada navijača nikako ne može da bude jasno šta se zaista dogodilo.

Najveću konfuziju uneo je Đorić, koji je prvobitno izjavio da ga je napala grupa od sedam, osam momaka, potom zatražio da novinari povuku tu izjav, a na kraju poručio da ga niko nije tukao!?

Prvobitna informacija glasila je da je Đorić obučen u sportsku opremu sa jasnim obeležjima Srbije šetao ulicama Varaždina i da je napadnut. Tu su se pojavile prve "varijacije", a zavisile su od toga da li je vest hrvatskih ili srpskih medija.

Hrvatski internet portal Index.hr objavio je šturu vest da su na popularnog Bata Đoru nasrnula trojica napadača, a da bi incident bio ozbiljniji da se u blizini nije nalazila interventna brigada hrvatske policije koja je zaštitila Đorića, a da je on prošao bez povreda.

Radio B92, pozivajući se na Đorićevu izjavu, objavio je da je Đorića (66) "napala grupa od sedam, osam huligana, koji su ga oborili na zemlju i šutirali, kao i da su mu tom prilikom naneli lakše povrede lica, zbog čega je Đorić kasnije prebačen u bolnicu".

Đorić je za B92 dodao i da ga je "spasio meštanin, koji ga je odvukao u obližnju prodavnicu, odakle je pozvana policija, koja je došla posle nekoliko minuta".

Malo pre početka utakmice, na kojoj se Đorić pojavio, stigao je prvi demanti. B92 preneo je da je Đorić zamolio novinare da "povuku njegovu prvu izjavu" i dodao:

"Oni su me napali, ali me nisu šutirali", stajalo je u osveženoj informaciji.

Kasnije te večeri, popularni Bata Đora je za RTS izjavio:

"Niti me je iko tukao, niti sam prebijen. Evo me u kolima, vraćam se u Beograd".

U međuvremenu, SOS kanal javio je da je "Đorić doživeo dosta neprijatnosti u Varaždinu, gde ga je policija spasila".

Index je preneo da su Đorićevi napadači odmah uhapšeni, a B92 da se za njima traga. Varaždinska policija nije se oglasila...

Mladi fudbaleri Srbije poraženi su potom od Hrvatske sa 3:1 u meču Grupe 7 kvalifikacija za EP u Danskoj 2011. godine.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:03:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.