Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milorad Dodik: U Sarajevu ima više Kineza nego Srba i Hrvata zajedno  (Pročitano 13034 puta)
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Koja laz Smiley Meni tata (ja sam iz mjesovitog braka) radi u jednoj drzavnoj instituciji, a da pritom nije ni kvalifikovan za to Smiley (nije poenta da kazem gdje radi...)

U Sarajevu sve manjine imaju posao, tako da nema potrebe da se lazemo..

Objektivnost je maajka ocam moga Smiley


Које мањине мајсторе? Smile Smile Smile
Hrvati i Srbi, kakva provokacija Smiley

Па то вам је и био циљ.
Мало смо вас зајебали,јалде јаране. Smile

oj jesi naporan.. manjine su bili i prije rata... razmisljaj malo Smiley

Ма забоље ме за мањине од прије рата.
Тема је:Milorad Dodik: U Sarajevu ima više Kineza nego Srba i Hrvata zajedno. Smile


Ja sam rekao da je to laz Smiley al' eto ti zivis u Sarajevu i ti bolje znas od mene...  Smile

Не ја не живим у Сарајеву али они који нису били у "Славној православној" живе код
мене па ми свашта шапну. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Svaka cast.. okreni na zaebanciju kad nemas sta reci... pfff , k'o sto rekoh ne mozes ti meda Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Svaka cast.. okreni na zaebanciju kad nemas sta reci... pfff , k'o sto rekoh ne mozes ti meda Smiley

Никаква то није зајебанција.Ја ти износим став.
Додуше има доста зајебанције у "славној православној". Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Jos jedan u nizu inzkovih nickova na forumu Smile Ne primaj se djaba yetyou Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Jos jedan u nizu inzkovih nickova na forumu Smile Ne primaj se djaba yetyou Smile

Ма није Инзко (граматички немогуће)ал јесте сигурно неки "паметњаковић".
Такви су ми најдражи па све ове године (изгубљене) истресем по њима. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
LG Nexus 5
[off obrisan]

@podstanarj

Jos jedan slican post i ides na hladjenje...


[Edit:] Zahtev uvazen, odmori se malo.

« Poslednja izmena: 09. Jan 2010, 17:16:21 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3140
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k850i
Додик: Источно Сарајево због манипулација мора промијенити име

Политика 13.01.2010 13:05 9

БАЊА ЛУКА - Премијер Републике Српске Милорад Додик сматра да би требало промијенити назив града Источно Сарајево, како би се елиминисале спекулације бошњачких политичара о броју Срба који живе у федерланом Сарајеву.

Додик је данас у Бањој Луци рекао да је крајње вријеме да се престане са манипулацијама о броју Срба који живе у Сарајеву.

"Те манипулације су нам познате и у разговорима са представницима међународне заједнице објашњавамо да у федералном Сарајеву живи 95 одсто Бошњака и да тамо не живи 150 000 Срба, како је то јуче изјавио Бакир Изетбеговић", рекао је Додик новинарима.

Он је истакао да управо назив града Источно Сарајево "даје могућност Бакиру Изетбеговићу да манипулише са причом да је све Сарајево, јер странци то не разумију".

Према Додиковим ријечима, о промјени назива Источно Сарајево треба разговарати са Србима из тог града, без обзира на њихове емоције, јер је углавном ријеч људима протјеранима из Сарајева током рата.

Он је додао да то није његова одлука, али да ће покушати са људима на том простору разговарати да Источно Сарајево добије неки други назив и да се на тај начин елиминишу спекулације.

"Мислим да не треба у имену да стоји Сарајево", поручио је Додик.

Посланик СДА у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Бакир Изетбеговић изјавио је јуче да у Сарајеву живи 100 000 или 150 000 Срба.

"У Сарајеву живи 100 000 или 150 000 Срба. Дијели нас нека невидљива линија тамо код Лукавице и Крупца, према Палама", рекао је Изетбеговић


http://www.frontal.rs/cyrl/?page=3&kat=2&vijest=36548

Referendum - pa da vidimo: Dodikovo ili Istočni Laktaši  Smile
IP sačuvana
social share
Sarajevo je jedan od najvećih gradova svijeta, gdje se susreću istok i zapad, staro i novo. Posljednjih nekoliko godina grad je već postojećoj mješavini povijesnih i kulturnih znamenitosti pridodao butik-hotele, uber-trendy barove i gurmanske restorane. Već je jasno da ovaj grad postaje Europska prijestolnica kulture u 2010.


Leonardo je mrtav, Mikelandjela vise nema, Ajnstajn nije vise medju nama... a ni ja se ne osjecam bas najbolje.

"Spasi me bože i secesionista i unitarista...isti mentalni sklop, ista vjersko - ideološka osnova, isti kriminalni nagon...secesionista je unitarista, samo na manjem komadu tla..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
HTC One
Inzko, opet cu ti reci isto...

Inzko, jel ti imas psihickih problema?

Ovo je Srpski nacionalisticki forum, sto znaci da se ovde okupljaju ljudi koji se tako osecaju (ili oni koji se pojave iziritirani pojavama kao sto si ti) i ti ovde nemas pravo glasa cak i da sje sve sto se ovde prica cista fantastika, laz i izmisljotina, a nikako nije.

Razumes - zato i postoji ovaj deo, da ljude koji dele zajednocko misljenje ne davi gomila naprornih mrsomuda.

Dovoljno je sto si prihvacen jednako kao i svi drugi na Politici i forumu uopste, sto imas isti tretman kao i svi i sto mozes da pricas o cemu god hoces, sto ni jednom od nas ne bi bilo dozvoljeno ni na jednom BiH forumu!!!

Ajde za promenu budi normalan i ljubazan i prekini da svracas na ovaj PDF i drzi se svih ostalih delova foruma.

P.S. Ne teraj me da budem drukara i zovem Nika koji ti je sve ovo sto ja sad napisah rekao mnogo krace, u jednoj recenici... pa ce posle biti "a zasto sam ja "nepravedno" banovan".


 Smile


Na Politici pisi iste ovakve stvari, ja cu diskutovati ali necu zamerati. Na ovom PDF cu te licno ja uvek prijavljivati, zato sto je jasno sta je, zasta i za koga ovaj PDF.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Како су ти Изетбеговићи паметни људи.
Само нека не видљива линија дијели Smile.
Коначно су открили на основу чега "тврде"(лажу) да у
Сарајеву живе срби у броју који помињу стално. Smile
Цинизам какав се може и очекивати од Изметбеговића,глуп
да глупљи не може бити.
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.