Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:09:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milka Canic  (Pročitano 30668 puta)
Zvezda u usponu


Sto se grbo rodi, vrijeme ne ispravi!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1427
Zastava ~/Belgrade\Serbia\Europe\Earth
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
mob
Apple 
jeeedna je millka, aaa jedna je milka... jeeeedna jeeee miiillka, ooo jedna je milka!
IP sačuvana
social share
.: nema granica ljudskoj gluposti :.
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson HGPORI
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Milka protiv nesvestice
Takmičaru Kosti Željskom, kome je pozlilo tokom snimanja emisije „TV slagalica“, u pomoć pritekla supervizorka kviza
 

Da nadmetanje u kvizu može da bude vrlo stresno, najbolje je na svojoj koži osetio takmičar Kosta Željski, magistar ekonomije iz Perleza, koji je na kraju snimanja četvrtfinalne emisije drugog ciklusa superfinala „TV slagalice“ doživeo kolaps. Naime, pošto se završio duel u kojem je izgubio, on je ustao da se pozdravi s protivnikom, ali mu je iznenada pozlilo. U pomoć su mu priskočili članovi ekipe, među kojima i slavna Milka Canić, koja mu je odmah ukazala prvu pomoć, saznaje Kurir iz dobro obaveštenog izvora.

- Svi koji su se zatekli na snimanju emisije odmah su Kosti pritekli u pomoć, ali je Milka bila najvisprenija i najsabranija, pa je sve držala pod kontrolom - kaže naš sagovornik i dodaje:

- Organizator je odmah pozvao Hitnu pomoć, koja je stigla u rekordnom roku, a u međuvremenu je Canićeva Kostu osvežila hladnom vodom i koliko-toliko mu pomogla.
U želji da proverimo ovu informaciju, pozvali smo supervizorku najdugovečnijeg srpskog kviza, koja nam je rekla:

- Ne volim da pričam o dešavanjima na snimanju niti o bilo kakvim senzacijama. Svakome može da pozli, a ja sam osoba koja bi svakome uvek priskočila u pomoć. Kosta je divna osoba i sve se završilo kako treba.

Inače, nakon ukazane lekarske pomoći Željski se brzo oporavio i sada se oseća dobro, te je smogao snage i nastavio snimanje poslednjeg dela emisije.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung S8 Plus
Највећа тајница Наплатне телевизије Србије. Мозак целе операције зване Музичка слагалица. O њој се зна врло мало. Заправо - ништа. О њој сме само да се мисли, евентуално и шапуће... Наша истраживачка екипа је успела да сакупи пар хипотеза о овој особи које се могу чути у народу:
то је онo што, кад водитељка каже „морамо да консултујемо нашег супервизора“, значајно климне главом...
мислим да је Милка Цанић мртва већ 5 година и да је два лика само придржавају у тих пар секунди програма.
Особа која се већ 10 година појављује на ТВ без изговорене речи. То је успех!
градом је кренула урбана легенда да је проговорила у једној емисији. Легенда је истинита, Милка Цанић је недавно поново проговорила!
чини нам се као фина нека тета...
она ће сигурно, пре него да умре, да тражи да је сахране у Музичкој слагалици
жена са тајанственим осмехом Мона Лизе
то је све од забавног програма за који дајемо харач Наплатној телевизији Србије
посматрач је на изборима.
особа која је на бесмисленији начин чак и од Парис Хилтон, постала позната.
Како је то Милка Цанић убила петог црног телетабиса - сазнајте овде
Да и у репризи она изговара „Добро Вече“ иако је јутро!
Најбоље плаћена особа у целој држави. За једно „добро вече“ добија пуну плату НТС-а.
Милка Цанић је покемон врсте добро вече.
Милка Цанић је помогла Војиславу Шешељу, заједно са Иваном Клајном у писању рецензија за његове две књижаре књиге - Римокатолички злочиначки пројекат вештачке хрватске нације и Афера Хртковци и усташка курва Наташа Кандић.


Према неким,за сада непотврђеним,информацијама Милка Цанић је заправо отелотворење више силе која је приказала кроз безгрешну заједницу Милке Форцан и Милана Панића. Како незваницно сазнајемо, Милка је недавно докторирала Општу лингвистику са докторским радом "Варијације на тему Добро вече" Западне обавештајне службе тврде да је Милка Цанић саветник Bојислава Коштунице за уставно право и рано узбуњивање и обавештавање.

Иако изгледа као да је госпођа Цанић положила завет ћутања и не намерава да проговори, постоје посбне прилике када она отвара уста и каже више од 2 речи. Када је Пун Месец, Венера у Коњугацији, а Марс у Менструацији, а Шешељи се паре
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung S8 Plus
Mилки Винки

Mилки Винки је пети телетабис који је био највиспренији од свих 5 телетабиса. Због свог имена и интелигенције, навукао је на себе гнев Милкe Цанић која је пожелела да му отме речник страних речи и израза Ивана Клајна, међутим није успела (иако неки неименовани извори тврде како је он желео да украде наведени corpus delicti њoj). На крају га је госпођа Цанић убила својим сталоженим погледом, после интимне Bечере коју је приредила Милка.Сумња се да је храна била затрована... Речник је од тада код ње, тамо је остао до дана данашњег, а тамо ће и остати! Постоји и верзија злочина по којој је Милка првобитно поставила загонетно питање Милки Винкију које је гласило:

"Из емисије Cлагалица ,циклус 25ти ,сезона 8 ,254 емисија: „Некада сам се на почетку емисије "Слагалица" само смешила ,а данас већ изговарам познату реченицу“...,коју?“

Телетабис наравно није знао одговор и док је Милка искусно ћутала и тврдила Пазар он је од немоћи и Милкиног сконцентрисаног и разумног погледа на лицу мeстa испустио душу.


[уреди]
Злочин и казна - Изјаве очевидаца

Лажи, лажи, све саме гнусне лажи! Ово је пример како једна одмерена, фина, смерна дама (!) може клеветама и лажима да се представи овом јадном, напаћеном, ничим изазваном народу као убојица и мучитељица, а опште је позната чињеница да она ни мрава згазила не би. Чак да то није ни позната чињеница, само погледавши тај њен осмех који плени и чувши те смирујуће речи које се просто откидају са тих усташаца морамо схватити да она није способна ни за шта! Мислим, није способна ни за какво зло дело. И лаж је да та дама има икакав речник или било какву другу књигу. Људи, па она је речник, њен мозак је речник, као и њено лице, руке, ноге и сви други удови, труп, стомак, све је то речник... И то неисцрпан. Неисцрпан речник - то је Цанић Милка. Зато ускликнимо у славу ове дивне жене, даме, неисцрпног речника модерног доба! - добро вече!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.39
mob
Tel.Me Your.Number
Hahaha odlično je Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Zaštitno lice „Slagalice“ ide stopama Lepe Brene
Barbi Milka Canić

Osim što svake večeri Srbiji poželi „dobro veče“ u popularnom kvizu „TV slagalica“, Milka Canić (65) bi mogla da uskoro bude prisutna u brojnim domovima kao dečja igračka.

Naime, neko se dosetio da iskoristi ogromnu popularnost najpoznatije lektorke u državi i napravi lutku s njenim likom po uzoru na legendarnu Barbiku. Da je ova informacija tačna potvrdila nam je i sama gospođa Canić.
- Zamislite, lutke s mojim likom su, kako sam čula, naručene u Kini i treba da se prodaju po kioscima. Ako se to desi, sigurno ću da podnesem tužbu - kaže za „Alo!“ popularno TV lice. Kontrolor popularnog kviza je, inače, već mesecima na udaru pirata. Naime, u Srbiji je već odavno moguće kupiti ili naručiti majice, bedževe, olovke i brojne druge suvenire s njenim likom, koji je, kako kaže, zloupotrebljen jer nikome nije dala dozvolu da ga koristi. Zbog toga je sve pokušala da bi saznala ko stoji iza toga, ali nije bilo rezultata.
- Nemate pojma šta sam sve saznala kada sam krenula u privatnu istragu. Saznala sam da se neke stvari rade u Svilajncu, a konkretno majice s mojim likom štampaju se u Americi, gde se prodaju po ceni od 10 dolara, dok kod nas koštaju 670 dinara. Hoću da naglasim da ja od toga nemam ništa. Htela sam da nađem te ljude da im predložim da, kada me već koriste da bi zaradili, deo od tog prihoda ide u humanitarne svrhe - objašnjava Canićeva i kaže da joj je želja da svemu stane na put, ali ne zna kako.
- Moram da nađem način da sve to prestane jer ljudi misle da se ja bogatim od tih stvari, a ja stvarno s tim nemam ništa - zaključuje Milka.

Пренето са...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2941
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Dobro veče  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:09:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.