Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:50:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milioner na pinku  (Pročitano 2095 puta)
14. Nov 2006, 12:37:53
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
 MILIONER NA PINKU

Željko Mitrović pobedio u borbi za otkup licence najpopularnijeg kviza na svetu - "Želite li da postanete milioner"


Interesovanje za "Milionera" ogromno, "pinkovci" imaju najjače i najkonkretnije argumente

Još uvek nisu poznati ime voditelja i termin emitovanja, iako se nagađa da će "ružičasti" subotom od 20 časova gađati "Milionerom" konkurente "direktno u meso"

Zeka: Bio sam kod Mitrovića na sastanku, ali nije bilo razgovora o mom transferu na Pink!!!

Jedan od najpopularnijih kvizova na svetu "Želite li da postanete milioner" uskoro će početi da se emituje na Televiziji Pink. Kako saznaje Press iz dobro obaveštenih izvora, gotovo je izvesno da će "Milioner" biti jedno od najjačih oružja "ružičastih" u sve žešćoj borbi za gledanost.
- "Milioner" će se uskoro naći u programskoj šemi Pinka. Još uvek nije tačno određeno kojim će se danima emitovati, ali je za očekivati da će Željko Mitrović ovim kvizom konkurenciju udariti "direktno u meso" - tvrdi sagovornik Pressa, koji je insistirao na anonimnosti, i dodaje: - Jedna od prvih opcija je subota u 20 časova, u terminu u kome se na B92 emituje izbacivanje iz kuće "Velikog brata".
Pink je najbliži da licencu, koja je Karićima istekla pre izvesnog vremena, otkupi od vlasnika - producentske kuće "Selador". Interesovanje za "Milionera" je ogromno, ali, čini se, Mitrović ima najjače i najkonkretnije argumente, zaključuje naš izvor.
U "Selador grupi" nisu želeli da komentarišu da li će Srbi i ove godine moći da gledaju popularni kviz.
- Naši razgovori sa potencijalnim korisnicima licence i emiterima uvek su poverljivi. Sadržaj naših pregovora nikada ne komentarišemo sve do potpunog okončanja i potpisivanja ugovora, uz dozvolu svih uključenih strana - rekla je za Press Ivet Dor, PR "Selador grupe".
Iako je ova informacija čuvana u strogoj tajnosti, u Pinku se već uveliko razmišlja o projektu "Milioner", a u igri je nekoliko poznatih javnih ličnosti, koje će se naći u užoj konkurenciji za voditelja kviza.
Bivši voditelj "Milionera" Ivan Zeljković, koji je nedavno viđen kako u zgradi Pinka strpljivo čeka na sastanak "u četiri oka" sa Željkom Mitrovićem, demantuje da će obući "ružičasti" dres:
- Tačno je, bio sam kod Željka Mitrovića na sastanku, ali nije bilo razgovora o mom transferu na Pink - objašnjava Zeka za Press, i nastavlja: - Povod je bilo nekoliko novih televizijskih formata koje će realizovati moja agencija "Adventaž", i neki od njih su idealni za Pink televiziju. Još sam zaposlen na BK i tu nameravam da ostanem. Neizmerno sam zahvalan porodici Karić zbog svega što je učinila za mene - kaže Ivan Zeljković, koji je nedavno odbio i ponudu Saše Popovića da bude jedan od voditelja emisije "Grand šou".
S. Jovanović

BK izdaje studio Milionera kao magacin

Kako Press nezvanično saznaje, ljudi sa Pinka su se nedavno interesovali za mogućnost korišćenja studija u kome se do sada snimao kviz "Milioner".
- Još uvek se ne zna da li će se praviti novi objekat, s obzirom na to da je ovaj studio građen prema svim standardima vlasnika licence. Problem je što su neki čelni ljudi sa BK televizije halu u Makišu u kojoj se do sada radio "Milioner" izdali kao magacinski prostor - kaže izvor Pressa.


Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
milioner je smor kviz...ona slagalica sa rts-a je mnogo zanimljivija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple Iphone 5s
nikad nisam volio tu emisiju kod nas

kod htv je bolja 10 puta jer je i voditelj bolji
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Milioner na pinku...da vidimo i to cudo  Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Veliku ulogu u tom kvizu igra voditelj. Bas me zanima ko ce voditi.
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
verovatno onaj kreten boško  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko rano rani, zajeb'o je pevca

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7005
Zastava Krusevac/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6630
Samo ne on!!! Smile Onda ode sve u ...........
IP sačuvana
social share

    �

"San sam proziveo na "Marakani". Nisam kao klinac sanjao dres Mancestera ili Reala vec dres Zvezde, kapitensku traku na ruci i gol Partizanu! I sve sam to ostvario..." - Nemanja Vidic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Sta god da PINK preuzme to ne valja. Bilo prenos utakmica, prenos formule, kvizovi, ma sve. Dnevnik im je ocajan emisije ocajne.....
Prava seljacka televizija. PINK je idealan za emisije kao sto je GRAND i ostalo. Nijedan kviz im do sada nije opstao.
Moje misljenje da ce milioner biti smesan i jadan. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 276
Zastava ns
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
potpuno si upravu, smece televizija! uzme kao kuce sve da proba i da ispovraca! crkli bi da nisu pobedili a u principu im netreba jer ce ga unistiti! takava kviz je mozda za rts i eventualno za fox, a ove ostale pogotovo pink udri po grandu u 6 termina nedeljno + razne varijacije na temu granda!
a sto se tice boska pa to bi bilo savrseno, taman da i pink malo propagira gay lobi! na kraju ljudi su upravu, pa meni su ova slagalica i pitanja za sampione ok kvizovi, i vise ih ne bi trebalo!
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung S4
Meni je milioner u pocetku bio zanimljiv ali me je kasnije smorio Zeka sa njegovim odugovlacenjem i kao nekom napetom atmosferom. U nasem milioneru  jedva dva ucesnika stignu na red dok u nemackom njih nekoliko se izmenja u toku jedne emisije.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:50:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.