Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:37:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milica Stojanovic  (Pročitano 27701 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Zavrsava posao itekako Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple Iphone 8+
Pa za nacionaliste i ostali sljam sigurno nije najbolja za one koje ne interesuju te gluposti jeste.
Vi gledajte Pink. To je vas nivo.


Milica je prelepa devojka i ako bude jos njenih slika samo napred, kacite. Smile
pa ako ti nemas nacionalne pripadnosti i ne volis svoj narod pa nisi nacionalista onda nemam komentara...
a ne mesaj nacionalizam sa sovinizmom! a ko prica o pinku?al aj nek vam bude! necu vise o ovome jer politika nije za ovu temu ovde!
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ma mani me tih ulepsavanja nacionalizma. Videli smo da je ta ideologija ubila 100 000 ljudi sirom SFRJ.

Uostalom ovo nije tema za to i necu o tome ovde da pricam, ali mi je drago da B92 svrbi nacionaliste, ako ako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ziveo sam 3god. u USA. I ziveo sam 3 meseca u Italiji. Vecih nacionalista nigde nisam video. Ne vidim sto bi bilo lose biti nacionalista. U nasoj zemlji nema mnogo nacionalista, to i jeste nas problem. 100000 ljudi je poginulo ne zato sto je bilo puno nacionalista, vec zato sto ih je bilo nedovoljno. Vecina su ubijali i isli u rat radi licne koristi. U mom drustvu ovde u SCG ne mogu da nadjem ni dva lika za koje mogu da kazem da vole svoju zemlju, ili jos gore da bi uradili nesto u korist svoje zemlje i naroda. Svi su nadrogirani "zapadom" koji ni na zapadu ne postoji.  Smile Smile Smile Smile


Nego da se vratimo mi na temu. Sto mislis da joj je trebala proteza. Bas je slatka sa ovim zeka zubicima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple Iphone 8+
v3marko svaka cast, imam isto misljenje,i ja sam ziveo 9god u nemackoj i vratio sam se samovoljno, i idu mi na onu stvar svi koji se 3puju da je "van" bolje,umesto da razmisljaju kako da poboljsaju svoj zivot,drustveni i ekonomski,al ajd... vratimo se temi jebao bi milicu Smile
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja sam imao priliku da odem vani.. cak cesto i odem ali jedva cekam da se vratim, ipak je ovo Srbija, moj dom

Milica? nije losa, ali necu skupljati njene slike
a protivnicima pinka samo pitanje, pa odakle bi videli sve ove divne slike i filmice da ga nema (ili da je drugaciji)?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


GoNe WiTh ThE WiNd

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11180
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
HTC Desire HD
dobra cica nema sta
IP sačuvana
social share

Enjoy life today, yesterday is gone, and tomorrow may never come!!!!

Život je kratak, umetnost duga, prilika brza, pokušaj opasan, odluka teška.     Hipokrat, grčki lekar, otac medicine (460–377. p. n. e.)
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ziveo sam 3god. u USA. I ziveo sam 3 meseca u Italiji. Vecih nacionalista nigde nisam video. Ne vidim sto bi bilo lose biti nacionalista. U nasoj zemlji nema mnogo nacionalista, to i jeste nas problem. 100000 ljudi je poginulo ne zato sto je bilo puno nacionalista, vec zato sto ih je bilo nedovoljno. Vecina su ubijali i isli u rat radi licne koristi. U mom drustvu ovde u SCG ne mogu da nadjem ni dva lika za koje mogu da kazem da vole svoju zemlju, ili jos gore da bi uradili nesto u korist svoje zemlje i naroda. Svi su nadrogirani "zapadom" koji ni na zapadu ne postoji. Smile Smile Smile Smile



I ja sam ziveo na zapadu i nikakve nacionaliste nisam video.

Zapravo tamo rec nacionalista koriste u pogrdnom znacenju koje ta rec i ima.
Jedino se kod nas hvale onim sto je na drugim mestima odbaceno.
Ratove su poceli nacionalisti.

Nacionalizam je, pre svega, paranoja. Kolektivna i pojedinačna paranoja. Kao kolektivna paranoja, ona je posledica zavisti i straha, a iznad svega posledica gubljenja individualne svesti; te, prema tome, kolektivna paranoja i nije ništa drugo do zbir individualnih paranoja doveden do paroksizma.
Danilo Kis
« Poslednja izmena: 17. Apr 2006, 17:27:13 od Alan Smithee »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Der Babo

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36416
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple Iphone 8+
umesto sto tu citiras nesto malo sagledaj realnost, i u americi mozes da budes i kinez i crnac i jeverj al si amerikanac,to nije kao nacionalna svest?! ubijaju u svim zemljama nacionalnu svest samo je kod sebe jacaju,a kod tebe vidim da je bilo plodno!
kakvi su to nacionalisti poceli ratove?! daj ba ne baljezgaj!
IP sačuvana
social share
Ako sam ja ja, zato sto sam ja ja i ako si ti ti zato sto si ti ti, onda sam ja ja a ti si ti. Ako sam naprotiv ja ja zato sto si ti ti, a ti ti zato sto sam ja ja onda ja nisam ja a ti nisi ti.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Ajte Vi lepo momcoi pravilnik foruma u sake,pa onda postujte.Zar svaku temu morate da userete???


Zbog Vase j....e politike ispastace ljudi koju ovu devojku simpatisu.
Kakve ima veze Milica i politika?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:37:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.