Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mile Dragić izbacio đ... ovaj Dinkića iz hotela ''Moskva''  (Pročitano 6899 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
ma tolko ga je zajebo da drzi hotel u centru,bagra su obojica,zajebali su oni nas nikako njih
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
4-ta strana, na njoj TEK se neko od diskutanata setio da ispise ovo gore  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Citat
Dragić: Ćutaću, slava mi je

 Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
Nokia 6300
Реално Драгић нешто производи, извози и запошљава људе. У свим нормалним земљама је нормално да успешан привредник може да купи хотел. Друга ставр је што је тада Динкић зајебао и Мила и војску у намештеној афери панцир.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.95
ZNA SE KO JE GLAVNI Dinkić ćuti, a žena ga brani
Zorica Lazarević   | 22. 01. 2015. - 17:38h | Foto: Z. Ilić   | Komentara: 29

Nakon izbacivanja Mlađana Dinkića iz Hotela „Moskva“, ulogu njegovog advokata u javnosti preuzela je supruga Tanja.


Nerazdvojni: Tatjana i Mlađan Dinkić

Da bi odbranila čast svog supruga koga je biznismen Mile Dragić izbacio iz svog hotela „Moskva“, Tatjana Dinkić se pojačano aktivirala na svom profilu na Tviteru, gde krije svoj identitet. Ona je njegov najvatreniji tviter bot i po ovoj društvenoj mreži lovi sve koji ga pominju i u dobru i u zlu, a naročito njegove bivše političke neprijatelje. Među uticajnim tviterašima se odavno šuška da se Tatjana Dinkić krije iza profila „Pcelica66““, a za sebe kaže da je „radilica, brbljivica, zvocalica i nekima dobra drugarica“.

- Kako vas nije sramota da me zovete. Ja nisam javna ličnost i neistina je da imam profil na Tviteru! Nemojte me uznemiravati. M‘rš - bila je izrazito neprijatna Tatjana Dinkić kada smo je pozvali.

Međutim, upućeni u URS-u tvrde za „Blic“ da je to „1.000 odsto njen profil“, ali da je to otkrila samo Suzani Grubješić. Pozvali smo i Grubješićevu, ali je ona rekla da „ne zna ništa o tome“. Kada se pogleda nalog „Pcelica66“, više je nego jasno da se radi o tviter botu.
- Sve vam je Dinkić kriv, i što je raskrinkao Dragića i sprečio nabavku pancira, i što je Bubalo privatizovao „Moskvu“ - jedan je od tvitova koje je Tatjana postavila na temu incidenta u Hotelu „Moskva“.

Mlađan Dinkić ni juče nije odgovarao na naše pozive, ali je i on na Tviteru aktivan. Posle pisanja da treba biti „jak kao stena“ juče je tvitovao da je dobio spor protiv Dragića za klevetu u iznosu od 200.000 dinara.



Drugi akter incidenta Mile Dragić ne odustaje od namere da nakon 10 godina ponovo aktuelizuje aferu „pancir“ i ističe da nije platio odštetu jer ta presuda i dalje nije pravosnažna.
- Slobodno neka me tuži opet. Ne osećam satisfakciju zbog događaja u Hotelu “Moskva”, jer znam da je Dinkić toliko oguglao na ovakve situacije, da ga nijednim slovom nisam dotakao. Jedina bi mi satisfakcija bila da odgovara pred zakonom za ono što je uradio pre svega građanima Srbije, pa onda i meni i svim ljudima koje sam morao da otpustim. On mi je namestio aferu „pancir”- priča Mile Dragić, vlasnik Hotela „Moskva“.

Kako on tvrdi, bio je lažno optužen i zbog toga je izgubio brojne ugovore.
- Jedan je i onaj s Alžirom, potom i s Irakom vredan 150 miliona dolara i tu ne samo da je firma bila na velikom gubitku, već i država. Verujem da se Dinkić oseća da je jak kao stena, jer on i ljudi sa kojima je upropašćavao Srbiju sada nesmetano troše pare i ne odgovaraju za svoja zlodela koja su učinili. Setimo se samo 4,5 milijardi dolara koje su pronađene na Kipru, a nestale posle njegove posete tom ostrvu - kaže Mile Dragić.

Njih dvojica su se prvi put srela nakon više od decenije, što je Dragić iskoristio da Dinkića upozori da aferu „pancir“ nije zaboravio. Dinkić je nakon incidenta platio račun i napustio Hotel „Moskva“.

Blic

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 39.0.2171.99
mob
HTC One


 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Реално Драгић нешто производи, извози и запошљава људе. У свим нормалним земљама је нормално да успешан привредник може да купи хотел. Друга ставр је што је тада Динкић зајебао и Мила и војску у намештеној афери панцир.
Nije Dinkic taj koji je pokrenuo krivicni proces protiv Dragica nego javni tuzilac koji je procenio da ima dovoljno osnove za pokretanje takvog procesa. Tesko inace drzavi u kojoj neko mora da ispasta zbog toga sto se "drznuo" tuzilastvu predati dokazni materijal vezano za potencijalne malverzacije. Inace, lepo je sto je ovaj Dragic uspesan biznismen ali ovde se radilo o sumnjivom poslu sa drzavnom institucijom u vrednosti od blizu 200 miliona evra i mislim da se tako nesto mora ispitati bez obzira na nelagode kojima je Dragic pri tom bio podvrgnut. Vezano za Dragicevo postenje, deluje mi po manirima i po karakteru isti kao i vecina onih koji su svoj prvi milion zaradali za vreme sankcija. Vidim da je od ranije veliki zaljubljenik borilackih vestina, ne znam da li je za vreme '90:tih kao vecina takvih likova kljukao steroide i radio kao izbacivac u nocnim klubovima ali tu je on negde po profilu. Dinkic je za njega ipak gospodin. A to sto ovaj Dragic "nesto proizvodi", pa lepo od njega ali kao privatni preduzetnik radi prvenstveno za svoj dzep a ne za opste dobro. Ako cemo o opstem dobru, valja spomenuti da je Dinkic opljackanom narodu vratio staru deviznu stednju, da je mladim bracnim parovima omogucio povoljne stambene kredite, da je vlasnicima starih krntija omogucio kupovinu Fijata Punto na kredit i da je doveo Fiat i nekoliko velikih investicija koji su sada vodeci izvoznici ove drzave. A pritom Dinkic koliko god povremeno bio nametljiv ipak se drzi nekih osnovnih manira i ne psuje ko kocijas kao ovaj Dragic...
« Poslednja izmena: 30. Jan 2015, 15:39:59 od rade_ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.91
Nije Dinkic taj koji je pokrenuo krivicni proces protiv Dragica nego javni tuzilac koji je procenio da ima dovoljno osnove za pokretanje takvog procesa. Tesko inace drzavi u kojoj neko mora da ispasta zbog toga sto se "drznuo" tuzilastvu predati dokazni materijal vezano za potencijalne malverzacije. Inace, lepo je sto je ovaj Dragic uspesan biznismen ali ovde se radilo o sumnjivom poslu sa drzavnom institucijom u vrednosti od blizu 200 miliona evra i mislim da se tako nesto mora ispitati bez obzira na nelagode kojima je Dragic pri tom bio podvrgnut. Vezano za Dragicevo postenje, deluje mi po manirima i po karakteru isti kao i vecina onih koji su svoj prvi milion zaradali za vreme sankcija. Vidim da je od ranije veliki zaljubljenik borilackih vestina, ne znam da li je za vreme '90:tih kao vecina takvih likova kljukao steroide i radio kao izbacivac u nocnim klubovima ali tu je on negde po profilu. Dinkic je za njega ipak gospodin. A to sto ovaj Dragic "nesto proizvodi", pa lepo od njega ali kao privatni preduzetnik radi prvenstveno za svoj dzep a ne za opste dobro. Ako cemo o opstem dobru, valja spomenuti da je Dinkic opljackanom narodu vratio staru deviznu stednju, da je mladim bracnim parovima omogucio povoljne stambene kredite, da je vlasnicima starih krntija omogucio kupovinu Fijata Punto na kredit i da je doveo Fiat i nekoliko velikih investicija koji su sada vodeci izvoznici ove drzave. A pritom Dinkic koliko god povremeno bio nametljiv ipak se drzi nekih osnovnih manira i ne psuje ko kocijas kao ovaj Dragic...


Kako je tebi dobro...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 684
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Nije Dinkic taj koji je pokrenuo krivicni proces protiv Dragica nego javni tuzilac koji je procenio da ima dovoljno osnove za pokretanje takvog procesa. Tesko inace drzavi u kojoj neko mora da ispasta zbog toga sto se "drznuo" tuzilastvu predati dokazni materijal vezano za potencijalne malverzacije. Inace, lepo je sto je ovaj Dragic uspesan biznismen ali ovde se radilo o sumnjivom poslu sa drzavnom institucijom u vrednosti od blizu 200 miliona evra i mislim da se tako nesto mora ispitati bez obzira na nelagode kojima je Dragic pri tom bio podvrgnut. Vezano za Dragicevo postenje, deluje mi po manirima i po karakteru isti kao i vecina onih koji su svoj prvi milion zaradali za vreme sankcija. Vidim da je od ranije veliki zaljubljenik borilackih vestina, ne znam da li je za vreme '90:tih kao vecina takvih likova kljukao steroide i radio kao izbacivac u nocnim klubovima ali tu je on negde po profilu. Dinkic je za njega ipak gospodin. A to sto ovaj Dragic "nesto proizvodi", pa lepo od njega ali kao privatni preduzetnik radi prvenstveno za svoj dzep a ne za opste dobro. Ako cemo o opstem dobru, valja spomenuti da je Dinkic opljackanom narodu vratio staru deviznu stednju, da je mladim bracnim parovima omogucio povoljne stambene kredite, da je vlasnicima starih krntija omogucio kupovinu Fijata Punto na kredit i da je doveo Fiat i nekoliko velikih investicija koji su sada vodeci izvoznici ove drzave. A pritom Dinkic koliko god povremeno bio nametljiv ipak se drzi nekih osnovnih manira i ne psuje ko kocijas kao ovaj Dragic...


Kako je tebi dobro...
Meni je dobro zato sto ne citam Kurir i ostalu zutu stampu. Nijednom coveku ne moze biti dobro ako mozak "hrani" takvim bljuvotinama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.91
Da, ti verovatno čitaš stranačke pamflete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.