Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Милан Недић добио улицу у Аранђеловцу пре пар година  (Pročitano 13277 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nedicevci su ubijali srbe i dovodili ih nemcima na masovna streljanja.

IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
...
Nedić je bio za to da se sačuva živa glava za bolja vremena.

Ostalo su fantazmagorije sa kurseva komunoustaške logotomije popularno nazvanih - Tito  -Revolucija - Mir.

Bas kao i ante pavelic i njegove ustase.

I sam si potvrdio.
« Poslednja izmena: 11. Dec 2017, 13:58:31 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Bas kao i ante pavelic i njegove ustase.

I sam si potvrdio.

Besmislica i još besmislenija interpretacija.

Pavelić se još dok je bio poslanik u Parlamentu Jugoslavije obećao Hitleru i Musoliniju koji su mu bili logistika još od vremena atentata na Kralja Aleksandra pa i ranije.

Genocidom definisana NDH je bila volja rvata i njihovog ustaškog rukovodstva još pre no što su ih otpustili iz AU monarhije i nametnuli Srbiji

Tako da je nivelacija Nedića i Pavelića najobičnija tendenciozna glupost.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa nije ih moguce nivelisati ali zbog jasenovca. Ostalo je isto
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Одбаци слонових пар тона и он и миш су исти онда.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
naravno. isti organi  itd.. obojica sisari
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Машио си читав фудбал.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ok
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 389
Zastava
mob
Palm 

Ne bih taj broj nazvao značajnim ali jesu pobili nekolicinu no tek nakon što su ih saveznici zarobili. Čisto da ne ispadne da ubijaju samo Srbe bez suđenja no ta kompenzacija nije bila niti izbliza proporcionalna.

Kako ni komunoustaški divljaci nisu ubili niti jednog Njemaca u Beogradu tokom DSR ne vidim zašto neubijanje ustaša čini Nedića većim izdajnikom od komunoustaša. Divljih.

Uostalom. što komunoustaše nisu digle u vazduh NDH konzulat? A i što bi da udaraju na svoje? Zloglasni komunoustaški UDBA-š i otac Golog otoka Stevo Krajačić je bio njemački doušnik koji je potkazao brojne prave predratne komuniste između ostalog i heroja SSSR Mustafu Golubića.

Nedić se zalagao da se komunoustaški provokatori spreče u napadima njemačku okupatorsku vojsku kako bi se izbeglo streljanje stotinu Srba za jednog Njemca.

Pljujete po njemu bez pravih argumenata.

Da je imao mogućnost nekog drugačijeg izbora pa da razumem ove tirade o njegovom izdajstvu.

No kako nije imao, zaključiću da serendate zaključno sa dobro poznatom doktrinom koju su komunoustaše zagovarale u Srbiji a ona glasi - otrpor neprijatelju do poslednjeg Srbina.

Čudi me kako vi SKOJ-evci niste u toj meri spočitavali držanje tokom okupacije Zagrebu i Ljubljani, slobodarskim gradovima koji su skinuli gaće tri dana pre ulaska nacističkih trupa.

Nedić je bio za to da se sačuva živa glava za bolja vremena.

Ostalo su fantazmagorije sa kurseva komunoustaške logotomije popularno nazvanih - Tito  -Revolucija - Mir.

Старе приче, сироти Недић је "чувао српске главе" у Србији  док су Хитлерови и Недићеви савезници масовно убијали и протеривали Србе по Бачкој, Срему, Косову, југоисточном делу Србије итд.Изгледа да некима  није јасно да су Бачка, Срем, Пирот и Косово такође били Србија.

Постоји и лаж да је Недић био присиљен да буде сарадник окупатора због "претње" да ће део Србије  под Недићевом управом бити подељен између Бугарске, Албаније,  тзв."НДХ" и Мађарске.

Већи део Недићеве Србије је до средине 1944 године стављен под бугарску окупацију, бугарска окупациона зона је проширена до Дрине и Колубаре.Ово проширење бугарске окупационе зоне се десило у периоду када у Недићевој Србији није било великих устаничких активности, није било потребе да се и даље ангажују немачке трупе, па је већи део Недићеве Србије препуштен бугарској окупацији, и касније припајању Бугарској.

То су била та Недићева "боља времена" са Бугарима у Ваљеву, Јагодини и Крагујевцу.

 

« Poslednja izmena: 12. Dec 2017, 21:05:01 od milanb2014 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
masovno su ubijali srbe i po uzoj srbiji
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.