Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Milan Beko - Neka se članovi DS odreknu bogatstva  (Pročitano 11522 puta)
22. Nov 2010, 10:40:00
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Kupovina Luke Beograd bila je u potpunosti u skladu sa zakonom, a sve priče o nepravilnostima u tom procesu su kampanja Saveta za borbu protiv korupcije, izjavio je biznismen Milan Beko, gostujući na TV B92 u emisiji „Između redova“.
Beko obelodanio da je i vlasnik „Večernjih novosti“

On je takođe priznao da je vlasnik lista „Večernje novosti“, ali je demantovao tvrdnje da je tu kompaniju kupio novcem pozajmljenim od Stanka Subotića i odbacuje optužbe da je zahvaljujući podršci pojedinaca iz države na povlašćen način privatizovao „Večernje novosti“ ili Luku Beograd.

Beko je rekao da činjenica da su se neki od svojevremeno važnih ljudi za privatizaciju Luke Beograd, koji su radili u Agenciji za privatizaciju, neposredno po kupovini Luke zaposlili u njegovim firmama, za njega - ništa ne dokazuje. On tvrdi da nije poznavao Gorana Mrđu u trenutku kada je, kao izvršni direktor Agencije za privatizaciju (do kraja 2005. godine), dao nalog Akcijskom fondu da proda akcije Luke Beograd Bekovom „Vorldfinu“. Mrđa je, nakon toga, postao član Upravnog odbora Luke Beograd, a sada je direktor, opet Bekove, „Laderne“.


- U momentu kada je on bio u Agenciji, mi se nismo ni poznavali. Kada se sve završilo, dao sam mu ponudu da pređe u moju firmu. Sviđalo mi se kako radi - rekao je Beko gostujući na B92.


Sa Miškovićem dogovor
On kaže da nije poznavao ni Vuka Delibašića, takođe svojevremeno zaposlenog u Agenciji za privatizaciju, koji je potom takođe prešao u njegovu firmu. Milan Beko je u emisiji „Između redova“ rekao da je u kupovinu dnevnog lista „Večernje novosti“ ušao pošto je medijski koncern VAC tražio domaćeg partnera zbog prethodnih negativnih iskustava u Srbiji. Međutim, dnevnik „Novosti“ kasnije nisu prešle u ruke VAC-a, iako Beko priznaje da su njegove kompanije dobile 24 miliona evra za tu kupovinu i objašnjava da prelazak u ruke VAC-a nije bio predviđen ugovorom. Na pitanje da li je u taj posao uključen Miroslav Mišković, Beko je rekao da između njih postoji ekonomski dogovor, ali je negirao da su pozajmili novac od Stanka Subotića Caneta. On je odbacio Subotićeve optužbe da zajedno s Miroslavom Miškovićem vodi kampanju protiv Subotićevog povratka u Srbiju, za kojim, inače, u Srbiji postoji poternica zbog optužbi da je umešan u šverc cigareta.


Povodom poruka predsednika Srbije Borisa Tadića neimenovanim tajkunima da je vreme da Srbiji vrate deo bogatstva koje su stekli poslednjih decenija, Milan Beko, kaže da neko od uspešnih ljudi iz DS treba da pokaže kako sprovesti tu ideju. Beko je objasnio da ovakav poziv, „može da deluje kao znak jednog novog oblika“ oporezivanja ekstraprofita.


Nismo Amerika


- Pomenuo je u jednom trenutku Bila Gejtsa, davanje jedne polovine u humanitarni fond i Sjedinjene Američke Države kao mesto odakle je to poteklo, pa bi se moglo smatrati da je Amerika to mesto inspiracije i sam Bil Gejts. Koliko je Srbija Amerika, toliko smo i mi „Bil Gejtsovi“ - kazao je Milan Beko.


Beko je dalje dodao da je Tadiću inspiracija, možda, Rusija i čuveni gest Putina, kada je dao nalivpero Deripaski i javno demonstrirao i odnos snaga i svoja očekivanja od Deripaske da demonstrira socijalnu odgovornost. On, međutim, objašnjava Beko, navodi da je ono što bi trebalo da usledi kao nastavak „da neko od uspešnih, bogatih ljudi iz Demokratske stranke da konkretan primer, pa da vidimo kako to treba da izgleda - koliko treba da damo, šta treba da damo, kome da se s tim u vezi obratimo“.


Milan Beko je zaključio da bi tada inicijativa svima bila jasnija i „demagogija bi u takvom trenutku bila potpuno isključena“.

Beko nije završio dogovoreni razgovor
Kraj gostovanja biznismena Milana Beka u emisiji „Između redova“ obeležilo je Bekovo nezadovoljstvo načinom na koji je intervju vođen. Televizija B92 postigla je sa Bekom načelni dogovor da intervju bude realizovan i emitovan u dve faze, ukoliko, zbog vremenskog ograničenja, za to bude potrebe. Nezadovoljan načinom na koji je intervju vođen, Beko je odbio da nastavi razgovor sa novinarom TV B92 Jugoslavom Ćosićem.

Barać: Tadić da odgovori na prozivke

Predsednica Saveta za borbu protiv korupcije Verica Barać izjavila je danas da je predsednik Srbije Boris Tadić dužan da odgovori građanima kako je moguće da
biznismen Milan Beko može da mu govori šta je on dužan da uradi.

"Predsednik, kao i svi drugi koje smo birali, dužni su da nam odgovore kako je moguće da Beko moža da ih proziva i govori šta je Tadić dužan da uradi", kazala je Baraćeva na Radiotelevizji B92.


Izvor: Blic 22/11/2010-e
« Poslednja izmena: 22. Nov 2010, 10:41:58 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Citat
Barać: Tadić da odgovori na prozivke

Predsednica Saveta za borbu protiv korupcije Verica Barać izjavila je danas da je predsednik Srbije Boris Tadić dužan da odgovori građanima kako je moguće da
biznismen Milan Beko može da mu govori šta je on dužan da uradi.

"Predsednik, kao i svi drugi koje smo birali, dužni su da nam odgovore kako je moguće da Beko moža da ih proziva i govori šta je Tadić dužan da uradi", kazala je Baraćeva na Radiotelevizji B92.

 Smile  ова верица је пролупала Smile Smile Smile
па ваљда је слобода говора па друг беко може да каже шта хоће Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Гледао сам јуче емисију... Беко се Ћосићу усрао у живот. Јако паметан човек.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
Pa da nije pametan ne bi bio tu gde jeste Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Gledao sam zaednjih 15 minuta, Jugoslav je bio kao dete.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
Bez obzira dali laze ili ne laze, jasno je sta kaze Verica da je bio povlascen, ali da neko tako ispreskace Cosica, jos nisam video.
A jos one samare sto je delio Tadicu i ostalima iz DS-a da ne pricam.
Meni je najsmesnija bila situacija kad citira zakon i propise, pa kaze: ja sam samo dobro procitao sta su napisali. Smile Smile Smile
A tek ono: pa ne vidim ni jednog bogatasa is DS-a da je poceo da gradi most. Smile Smile Smile
A tek ono: dobar si mali, ako osnujem neku TV bices mi kadar. Smile Smile Smile
I na kraju: ne vredi drugi deo da mlatimo praznu slamu, kad ne znate da vodite jedan intervju.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
U zadnje vreme odbijaju razgovore na B92 mnogi....nisu pristojni prema gostima, ili ce b92 da se menja ili ostaje bez gostiju.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia 6230
U zadnje vreme odbijaju razgovore na B92 mnogi....nisu pristojni prema gostima, ili ce b92 da se menja ili ostaje bez gostiju.
Bila je Verica jutros na Kaziprstu, ali dzaba ona, ga optuzuje da je stvorio preduslove da se akcije jeftino kupuju.
To ne spada u krivicno gonjenje. Luka nije redovno dobijala plate od 90-ih, ali kada je Beko ponudio cenu, lepo je pitao: jel sam ja nekog silovao da proda akcije?
Pa kad je ova pitala Vericu: recite nekog imenom i prezimenom iz drzave koji su mu prodali 40% akcija. E tu je stala.
A Beko je juce rekao: stavili ste jednog clana komisije da mase papirima. Pa dajte da i ja masem mojim papirima.

 Smile Smile Smile

Sto volim mangupe koji znaju da odgovore i da te naprave krivim.
Beko Srbine glasam za tebe. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.44
A likom mnogo vise lici na svabu nego na Srbina  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Citat
Beko Srbine glasam za tebe.

Saradjivao je on sa svima koji su na vlasti, bio je uz sps, uz ds i sve ove mangupe cinimi se.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.