Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miki Đuričić opet na televiiziji  (Pročitano 6925 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1202
Zastava Sirbistan
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 3310
imam osecaj da ce to biti TV Kosava.

 Smile

ух сад ми паде на памет идеја о фузији дебелог и ћелавог сексомана Нолета.... на то бих већ и бацио поглед  Smile
IP sačuvana
social share
like.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
kakav lik... c c c ... a rekao je da se javno vise nece pojavljivati.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pre tri godine, kada je postao popularan zahvaljujuci "Velikom bratu", pojavljivao se u skoro svakoj emisiji, toliko da je svima dosadio, tako da ni nemam neku zelju da ga ponovo gledam na televiziji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Posalti ga u Argentinu... ali.. jbg.. ni tamo ga nece...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 2681
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Mene to podseća na emisiju Mirjane Bobić Mojsilović, ona nešto kuva i ćaska sa nekim gostom. Onog kog zanima kuvanje biće mu zanimljivo da gleda, koga zanima kako se pravi " chili con carne" ili će gledati emisiju zbog gosta.Što ste tako strogi? Pa šta ako je reko da više neće da se pojavljuje. Ko da ne sme da promeni mišljenje. Biće to zanimljiva emisija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Душа од човека

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung L700
Ја сам чуо да он добија пензију од Великог брата  Smile
IP sačuvana
social share
Што мање знам мање заборављам, а што мање заборављам више знам !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1202
Zastava Sirbistan
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 3310
Добро могу се сложити са наведеним да ће се гледати емисија због госта...али зар мислите да је свако у стању да води ток-шоу  Smile поред неке личне умишљатости  Smile треба имати и образовања али и добар фонд речи како би концепт приближили гледаоцима и госту....

Но,живи били па видели....  Smile
IP sačuvana
social share
like.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung XYZ1004
Miki protiv „Velikog brata"


Miki Đuričić: Nije mi isplaćena cela nagrada od „Velikog brata", tužiću organizatore ovog šoua. „Emoušn": Miki duguje nama, dali smo mu novac da vrati kockarske dugove



Miki Đuričić, pobednik poslednjeg serijala „VIP Veliki brat", optužio je juče organizatore ovog šoua da ga ucenjuju i da ne žele da mu isplate deo nagrade koju je osvojio. Kontroverzni pčelar i kuvar iz Kupinova u direktnom programu na TV B92 naveo je da ljudi iz „Emoušna" nisu ispoštovali zakonske rokove za isplatu dela nagrade od 50.000 evra i da planira da podnese tužbu protiv „Emoušna":

- Rekli su mi da donesem 6.100 evra koje sam privatno pozajmljivao i da kad taj dug vratim, mogu da dobijem ostatak svoje nagrade. Angažovaću advokata, jer neću da me iko ucenjuje - rekao je Miki.

Iz „Emoušna" tvrde da će oni pomoći Mikiju da reše problem tako što će oni angažovati advokata da reši naplatu pozajmica koje je njihov „ekskluzivac" Miki napravio:

- Mikiju je do sad uplaćeno 34.440 evra, i ostalo je da mu bude uplaćeno još 7.560 evra i to je cela suma od nagrade kad se odbije porez, navode iz „Emoušna", i dodaju: - Dugovi koje je on napravio, a za koje su angažovani advokati su: Pinku 1.500 evra, Pressu 2.500, Emoušnu 3.000, zaposlenima u Emoušnu 1.600. Sve su te pare davane da bi se vraćali njegovi kockarski dugovi i za sve postoje potpisane priznanice. Pošto nikome nije vraćen dug, bili smo primorani da sudskim putem tražimo poravnanje. Niko Mikija ne ucenjuje, jer je dug prema njemu manji nego što on duguje drugima, a nikome nije ni dinar vratio, iako je obećao da će to da uradi - navodi „Emoušn".           

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Hahaha... papak...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Nije ni lud da im vraca pare. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.