Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:57:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MiG-29  (Pročitano 10867 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 275
Ameri imaju kintu jer imaju debile koji rade kao roboti ali nemaju pamet,nauku,kao sto ima istoki.Ne pricam samo za Rusiju tu je i Kina Japan...ljudi, namate pojma kakav naucni potencijal imaju zemlje starog kontinenta i aziju u poredjenju sa Amerikancima koji misle da mogu i pamet da kupe i to parama koje su zaradili prodajuci oruzje po svetu zaracenim stranama u Somaliji... i pitaj boga gde sve...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
Sto se tice Rusa oni stvarno jesu mnogo toga osmislili pre svih ali im je industrijalizacija malo zeznuta. Mada ruku na srce, da bi pravio Su-37 ne treba visokostrucna radna snaga i u slucaju potrebe migu da dovedu malte ne coveka iz pecine i on ce to ladno da radi dok zapadna tehnologija je mnogo zahtevna.

Ne slazem se sa tvojim stavom da ruska aero kosmicka tehnologija tj. industrija zaostaje za zapadnom.  Barem sto se toga tice Rusi su na samom vrhu. Zar zaista mislis da najbolji avion na svetu moze da se napravi losom i nesavrsenom tehnologijom sa nekomplikovanom izradom? Odakle ti ta ideja?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Sine Aleksa- nije ideja nego podatak dobijen u neposrednom razgovoru sa inzinjerima i osobama koje su neposredno ucestvovale u gradji istih. I na kraju krajeva zvanicne izjave komisija gde sami kazi da je nesto pervise slozeno i nije pogodno za masovnu upotrebu.

Nemam ja potrebe da nista izmisljam!!!!!
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
dobro ali kakve to veze ima sa onim sto sam ja napisao i tekstom koji sam citirao??? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
Hajmo ovako... ti tvrdis da je tehnologija izrade Su-27 manje zahtevna i komplikovana od zapadne, podrazumevam da tu mislis na recimo F-16 ili F-18 koji su odprilike generacija sa Su-27.  Daj mi primer izrade jednog jedinog dela koji je komplikovaniji i zahtevniji za izradu na zapadnom avionu nego na ruskom.  Jedan jedini... F-18 nema nista sto nema na Su-27...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Um caruje dok snaga nepopizdi .

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20
Zastava Beograd
Rusi kada prave nesto , gledaju da u tom proizvodu ima sto manje elektronike , a sto vise mehanike .
To bi znacilo da ce pre da stave volan na hidrauliku nego na elektromotor . Time je i dosta jeftinija stvar koju naprave .
Zato Amerikanci stave pun F-117-A elektronike , uredjaja za navodjenje , i jos sto kuraca , pa ga mi oborimo sa starim ruskim radarom iz sedamdesetih . Avion koji niko na svetu nije mogao da obori . Ovi u pentagonu popadali u nesvest , nisu ni poceli da nas bombarduju a mi oborili cudo tehnologije . Pukli ljudi 1000000000 dolara za F-117 , a mi 100 dinara za raketu .

Sve u svemu Rusija je dosta bolja po oruziju , od Amerike , samo Ruse jebe sto su siromasna zemlja .
IP sačuvana
social share

TheRKON_SAJ
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
mob
Samsung S7
Hajmo ovako... ti tvrdis da je tehnologija izrade Su-27 manje zahtevna i komplikovana od zapadne, podrazumevam da tu mislis na recimo F-16 ili F-18 koji su odprilike generacija sa Su-27. Daj mi primer izrade jednog jedinog dela koji je komplikovaniji i zahtevniji za izradu na zapadnom avionu nego na ruskom. Jedan jedini... F-18 nema nista sto nema na Su-27...
Radarski sistem(Navodjenje na ometanje sa nisanjenjem vise meta)
SU-27 TWS -HOJ-mod (Track wile scan on Home on Jam) .....SU-27-33-37  nemaju uopste tako da eto jedan primer
Citat
F-18 nema nista sto nema na Su-27
Ima Real Strike Angle (realni napadni ugao rakete pri manevru....odnosno uredjaj u kokpitu 18ce to omogucava)

Poz



IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
El Radisa ispricaj nam malo vise o tvom rodjaku ,naravno bez imena i prezimena da se sladimo kako je koknuo te majmune.E da Bod da, da nam ziveo vise od sto ljeta!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 243
mob
BlackBerry 
El Radisa ispricaj nam malo vise o tvom rodjaku ,naravno bez imena i prezimena da se sladimo kako je koknuo te majmune.E da Bod da, da nam ziveo vise od sto ljeta!!!
I mene zanima ta prica jer vrlo retko neki vojni pilot u svojoj karijeri ima prilike da pokaze i dokaze za sta se tolike godine skolovao i obucavao. Uzgred evo malog filmica koji sam uploadovao i koji mozete skinuti OVDE. Ako ste kojim slucajem zainteresovani za jos avakvih filmica slobodno recite. Uzgred, stvarno nisam znao da postoji podforum sa ovom tematikom. Pozdrav svima. Smile

P.S.Ovo je moj prvi post.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
Pa gerila... ovo je Burek- ima sta oces! Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:57:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.