Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mi smo ovde samo zbog para - Najava izbora na svim nivoima za mart 2016.  (Pročitano 7324 puta)
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2502.0
mob
Motorola 
кадашњи су снимци?

  Za disk-džokejisanje znam već izvesno vreme,a na ovom "etno" se zagrcnuh jutros rano dok ispijah kafu.Hvala mu što mi zoru započe smehom.
  Oba su pretpremijerska i veoma poučna - iz njih se da naučiti par novih stvari o čoveku  :

     - čovek je operisan od osećaja za ritam (nikako da proprati nogom ritam-sekciju)
     - manjak osećaja za ritam prati odsustvo sluha (znate li nekoga ko je muzikalan,a ne oseća ritam ?)
     - odsustvo sluha veoma često biva praćeno nenadarenošću za matematiku (pogledati neurološke studije)
     - nenadarenost za matematiku znači postojanje problema sa apstraktnim razmišljanjem ...
            ( mog´o bi ovako još i-hi da teram )

                 Smile Smile Smile

 
     
« Poslednja izmena: 06. Sep 2015, 14:15:27 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung 111111
Citat
A ako ne izadjes na izbore i ovde na netu glasno viknes da nisi izasao, tada si bas zajebao te nesposobne indijance, koji eto tako nesposobni uticu na zivote drugih? Cudno.

Kakve veze ima to sa pasusom koji si citirao  Smile
Ne razumem sta si ti izvukao iz mog pasusa da zakljucke koje si naveo iznad  Smile

Citat
Bas si ih potresao kako si ih silno namagarcio tako sto nisi izasao na izbore. Iskreno, znam da dosta inteligentnih ljudi razmislja kao ti i ne mogu da verujem koliko nisu svesni da time nista ne postizu i da time nista ne doprinose, niti sebi niti drugima.

Pa meni nije ni cilj da ih potresem Smiley
Ja sam SAM u SV0JE ime odlucio da necu biti saucesnik u pljacki,partijskim zaposljavanjima i sl Smiley
A da li sam ih time zajebo.
Pa nisam sigurno,na izbore ce i tako izaci drugi ljudi.Koji ce da dovedu na vlast nove retarde.

E sad ima razlike.
Pa oni koji to rade jer im je obecan posao,pare ili sto grama kafe ..opet imaju nesto od toga sto su glasali dok su ovi drugi to dzaba uradili Smiley

Kod:
Znaci, po ovoj logici su ljudi koji uzimaju sudbinu u svoje ruke, pa makar i pogresnu, degenerici, a oni koji se prave pametni time i samo time sto nazivaju druge debilima su prave pcelice? E pa, imam novost za tebe druze, malo si u zabludi, i ovo sto sam ti rekao sam bio veoma blag.

Da se zabavimo malo ovim posto je ovo u vise nivoa zabluda.
Prvo .. bas lepo zvuci ovaj deo o preuzimanju sudbine u svoje ruke Smiley
Koje bre preuzimanje sudbine  XD

Zaokruzivanje imena partije , na osnovu laganja od mesec dana na javnom servisu nije nikakvo preuzimanje sudbine Smiley Ja mislim da bi slicno preuzimanje sudbine moglo da bude kao da uzmes 100 evra i odes u najblizu kladionicu da odigras na Inter jer je Mancini reko da ce da pregazi Milan Smiley

Drugi deo bi se odnosio na te sto preuzimaju sudbinu vec cirka 30 godina...Ja mislim da su se ti likovi nauzimali sudbine do jaja Smiley Jel su mrdnuli dalje od periodicnog preuzimanja sudbine u svoje ruke.

Citat
Ali, ti samo nastavi sa svojim pokretom. Ko zna, mozda preraste u neki kult blago agresivnih pljuvac i internet ratnika pa i ostavite neki trag na ovom svetu.
Salim se, necete

Pa ja nemam pokret ne znam dal si ozbiljan ili se zajebavas  Smile
Ja pozivam ljude da ne glasaju.
Pa sam opet iskreniji..jer ja nemam nista od toga sto ih pozivam da ne glasaju..dok ti sa druge strane verovatno imas nesto od toga Smiley Bila to funkcija , ili sto grama kafe.

Da rezimiram,deo gde ja kazem da su ljudi budale jer glasaju..se poklapa sa mojim misljenjem da je samo glasanje za neku stranku u najmanju ruku kocka.I cak sta vise kocka sa unapred odredjenim ishodom.
Kladis se i znas da nemas nikakve sanse Smiley
 Ako svi znamo , ili bar svi zdravoumni ljudi znaju..da nista nece biti bolje i svejedno dajemo legitimitet nekome da nas pljacka..onda jebem li ga.

Evo ja unapred kazem , za one koji ne misle tako , a rekao sam i na onoj temi neposredno pre glasanja.
Glasali ili ne , nece biti bolje ko god da pobedi.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Citat
Pa sam opet iskreniji..jer ja nemam nista od toga sto ih pozivam da ne glasaju..dok ti sa druge strane verovatno imas nesto od toga Smiley Bila to funkcija , ili sto grama kafe.

Krenuo sam da ti odgovaram a onda sam video ovu recenicu pa sam shvatio da je uzaludno.

Ti si jedan od onih kad ne zna sta da odgovori onda krene da vredja, da tupi i da naziva ljude botovima i slicno.

Zato bolje da te iskuliram nego da ti kazem da odjebes. Aj zdravo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2502.0
mob
Motorola 
Bojan Ljubenović (aforističar) u Novostima postavio tačnu dijagnozu Srbiji    Smile   :

Реформа
Чим се у Социјалистичку партију Србије врате Никола Шаиновић и Јовица Станишић процес модернизације и подмлађивања те странке биће завршен.

Најава
Премијер Александар Вучић састао се данас са представницима Међународног монетарног фонда. У нашем вечерашњем дневнику сазнајте да ли је ММФ испунио све његове услове!

Деманти
Вести да Томислав Николић прави нову странку обичне су гласине, које шире добро обавештени извори!

Ново
Срушили смо диктатуру. Нова власт гради модернију и лепшу.

Адути
Владајуће странке се пред изборе уздају у резултате Владе Србије. А опозиција још и више!

Сам
"Не купујем новине, не гледам телевизију. Ја лажем сам себе!", пише Раде Јовановић из Ужица.

Београд
Мигранте треба населити у делове Србије где природни прираштај константно опада. На пример на Врачар, Савски венац и Стари град!

Понуда
Летујте у Србији. Купајте се у мору глупости, црвените због других, поцрните од муке...

Миша
Банана је сезонско воће.
У политичкој кухињи сервира се увек уочи избора...

Гужва
Српска напредна странка суочава се са избегличком кризом.
Велики број миграната из свих партија покушава да добије азил у њој!

Изјава
Председник општине Обреновац изјавио је да би само будала пожелела његову фотељу, али да је спреман да ту функцију обавља и наредне четири године...

Нада
Председник ЛДП Чедомир Јовановић запањен је што су се у јавности појавили снимци високих државних функционера са познатим криминалцима и изразио наду да се тако нешто више неће поновити...

Проблем
У току су последње припреме за сутрашњи митинг Демократске странке у Нишу "Осветли Србију".Учеснике свећом траже!

Недоумица
Јуче смо објавили ексклузивну вест да поједини функционери СНС мисле да треба ићи на ванредне изборе, а већ данас се јављају читаоци са питањем шта је ту екслузивно - да функционери СНС мисле или да ће бити нових избора...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.