Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mi smo ovde samo zbog para - Najava izbora na svim nivoima za mart 2016.  (Pročitano 7325 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.5
Browser
Safari 600.8.9
mob
I-mate 30 Pro
Vucko treba da pobedi...posto niko normalan nema osim njega...

Meni nije drago zbog toga...ali tako je...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung 111111
Citat
Ovo je jedna od najglupljih filozofija svakog coveka koji je deo drustva i civilizacije uopste.

Ne , to je najbolja filozofija ikada uopste.
Jer je i onako pun kurac idiota , koji izlaze na izbore da bi izasli Smiley Ja da licno da na bilo koji nacin dajem/ucestvujem/dajem doprinos gomili nesposobnih indijanaca i stranih marioneta nemam namere Smiley

Citat
Dodje na politicki forum, kenja o svemu i svakome, ima misljenje o skoro svemu, pljuje po svakoj ideji nemajuci svoju a onda kad nesto stvarno treba da se uradi pa makar bilo i to izaci na izbore i glasati, onda se sedi kuci i dalje samo trolovati.

Naravno da imam misljenje o svakom indijancu koji uslovno receno odlucuje u moje ime Smiley
Moze to tebi da se ne svidja ili svidja.
Dok neko odlucuje u moje ime,vedri mi i oblaci dan,placaju ga porezom koji ja namirujem..Imam pravo da mu se iserem po sred face i da razmazujem .. pa glasao ja za njega,ili ga izabrali moji baba i deda Smiley

A sto se tice toga da nemam ideju.Za to mogu da se slozim .. jer je nemam.Ko sto je nema ni jedna partija i ni jedan pojedinac.Doduse oni imaju jednu zvanicnu ideju i program na osnovu koje preuzimaju vlast i uzivaju u njoj i jedino im za to i sluzi ta ideja.

Citat
Ne jasikasi, onaj ko izadje na izbore je i te kako normalan. Uzmi i angazuj se na bilo koji nacin ili jednostavno ucuti.

Svako ko izadje na izbore a iole , ima dozu zdrave svesti .. sam po sebi mora da zna da je saucesnik tih nesposobnih degenerika koji ce biti izabrani.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Citat
Ovo je jedna od najglupljih filozofija svakog coveka koji je deo drustva i civilizacije uopste.

Ne , to je najbolja filozofija ikada uopste.
Jer je i onako pun kurac idiota , koji izlaze na izbore da bi izasli Smiley Ja da licno da na bilo koji nacin dajem/ucestvujem/dajem doprinos gomili nesposobnih indijanaca i stranih marioneta nemam namere Smiley


A ako ne izadjes na izbore i ovde na netu glasno viknes da nisi izasao, tada si bas zajebao te nesposobne indijance, koji eto tako nesposobni uticu na zivote drugih? Cudno.

Citat
Ovo je jedna od najglupljih filozofija svakog coveka koji je deo drustva i civilizacije uopste.

Citat
Dodje na politicki forum, kenja o svemu i svakome, ima misljenje o skoro svemu, pljuje po svakoj ideji nemajuci svoju a onda kad nesto stvarno treba da se uradi pa makar bilo i to izaci na izbore i glasati, onda se sedi kuci i dalje samo trolovati.

Naravno da imam misljenje o svakom indijancu koji uslovno receno odlucuje u moje ime Smiley
Moze to tebi da se ne svidja ili svidja.
Dok neko odlucuje u moje ime,vedri mi i oblaci dan,placaju ga porezom koji ja namirujem..Imam pravo da mu se iserem po sred face i da razmazujem .. pa glasao ja za njega,ili ga izabrali moji baba i deda Smiley

A sto se tice toga da nemam ideju.Za to mogu da se slozim .. jer je nemam.Ko sto je nema ni jedna partija i ni jedan pojedinac.Doduse oni imaju jednu zvanicnu ideju i program na osnovu koje preuzimaju vlast i uzivaju u njoj i jedino im za to i sluzi ta ideja.


Bas si ih potresao kako si ih silno namagarcio tako sto nisi izasao na izbore. Iskreno, znam da dosta inteligentnih ljudi razmislja kao ti i ne mogu da verujem koliko nisu svesni da time nista ne postizu i da time nista ne doprinose, niti sebi niti drugima.

Citat
Ovo je jedna od najglupljih filozofija svakog coveka koji je deo drustva i civilizacije uopste.

Citat
Ne jasikasi, onaj ko izadje na izbore je i te kako normalan. Uzmi i angazuj se na bilo koji nacin ili jednostavno ucuti.

Svako ko izadje na izbore a iole , ima dozu zdrave svesti .. sam po sebi mora da zna da je saucesnik tih nesposobnih degenerika koji ce biti izabrani.



Znaci, po ovoj logici su ljudi koji uzimaju sudbinu u svoje ruke, pa makar i pogresnu, degenerici, a oni koji se prave pametni time i samo time sto nazivaju druge debilima su prave pcelice? E pa, imam novost za tebe druze, malo si u zabludi, i ovo sto sam ti rekao sam bio veoma blag.

Ali, ti samo nastavi sa svojim pokretom. Ko zna, mozda preraste u neki kult blago agresivnih pljuvac i internet ratnika pa i ostavite neki trag na ovom svetu.

Salim se, necete Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 47.0.2502.0
mob
Motorola 
...posto niko normalan nema osim njega...

  Aj´kad´ti kažeš...

     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=JWS-XDv5NAQ )

     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=ZfacfVEe5NM )

 
  Sada svi ruke gore i pratimo...
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
On baš baš baš ne voli da igra.  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
...posto niko normalan nema osim njega...

  Aj´kad´ti kažeš...

     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=JWS-XDv5NAQ )

     

     ( https://www.youtube.com/watch?v=ZfacfVEe5NM )

 
  Sada svi ruke gore i pratimo...
profi  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Nokia 33-10
Koji šmokljan je ustvari nama premijer...

i još tužnije, nema alternativu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows
Browser
Chrome 45.0.2454.85
али ова ''пази говно ђе је говно'' игра...  Smile Smile Smile

  Sada svi ruke gore i pratimo...

кадашњи су снимци?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Iz 2009. godine. Ja se sećam kad se to davalo ali sam uvek samo preletao preko toga.


Meni samo nije jasno što je bio toliko drven. Kapiram da ne voli i da ne ume da igra, bože moj. Ali ako se već prijavljuješ za ovako nešto živni malo jbg pa šta bude nek bude. Mislim mene lično boli uvo, neću misliti ni bolje ni gore o njemu kao političaru na osnovu toga kako pleše...  Ali da je drven, baš je drven.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Citat
Ovo je jedna od najglupljih filozofija svakog coveka koji je deo drustva i civilizacije uopste.

Ne , to je najbolja filozofija ikada uopste.
Jer je i onako pun kurac idiota , koji izlaze na izbore da bi izasli Smiley Ja da licno da na bilo koji nacin dajem/ucestvujem/dajem doprinos gomili nesposobnih indijanaca i stranih marioneta nemam namere Smiley

Citat
Dodje na politicki forum, kenja o svemu i svakome, ima misljenje o skoro svemu, pljuje po svakoj ideji nemajuci svoju a onda kad nesto stvarno treba da se uradi pa makar bilo i to izaci na izbore i glasati, onda se sedi kuci i dalje samo trolovati.

Naravno da imam misljenje o svakom indijancu koji uslovno receno odlucuje u moje ime Smiley
Moze to tebi da se ne svidja ili svidja.
Dok neko odlucuje u moje ime,vedri mi i oblaci dan,placaju ga porezom koji ja namirujem..Imam pravo da mu se iserem po sred face i da razmazujem .. pa glasao ja za njega,ili ga izabrali moji baba i deda Smiley

A sto se tice toga da nemam ideju.Za to mogu da se slozim .. jer je nemam.Ko sto je nema ni jedna partija i ni jedan pojedinac.Doduse oni imaju jednu zvanicnu ideju i program na osnovu koje preuzimaju vlast i uzivaju u njoj i jedino im za to i sluzi ta ideja.

Citat
Ne jasikasi, onaj ko izadje na izbore je i te kako normalan. Uzmi i angazuj se na bilo koji nacin ili jednostavno ucuti.

Svako ko izadje na izbore a iole , ima dozu zdrave svesti .. sam po sebi mora da zna da je saucesnik tih nesposobnih degenerika koji ce biti izabrani.


Jednom i ja da se u potpunosti složim s tobom pa nek ide sve u q Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.