Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:30:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: mi smo drugovi ili?  (Pročitano 11257 puta)
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
Browser
Opera 11.10
Imao sam nedavno takvu situaciju. Slicnu, bolje reci. Naime, znamo se oko 2 godine, i odmah na pocetku sam joj stavio na znanje da mi se svidja. I bilo je tu flerta, ali kad je trebalo preci na stvar, rekla je da smo samo prijatelji. Ok, mene prijateljstvo nije zanimalo previse, i pustio sam njoj da bira kako ce dalje ici. Tj odgovarao sam na pitanja, nisam ih postavljao. Nedavno mi se javila i rekla da zeli ici na pice, sto sam prihvatio. I kada su stvari krenule odlicno, zapalila se, a ja sam htio da joj vratim za ono, odjednom puce veza, zahladnila sa mnom opet. Otisao sam slj dana u kafanu i olesio se, probudio se kod kampusa u nekom parku. Poenta price, jebem ti zensko. I da, riskiraj, reci mu osjecanja. Kada bi igrali na sigurno, ne bi imali razlog da pijemo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Nokia 3220
klasicna "kad-sam-ja-hteo,-ona-nije-htela,-a-sad-kad-ona-hoce-ja-necu" prica... Smile

sujeta is a bitch... Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Just another wannabe god.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 718
Browser
Opera 11.10
mjok, ja i sad hocu, al' vise zelim da ju zajebem. Vodi 2-0, ne moze tako. Doduse nije jedina koja je u vodstvu..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64

ali on me ne cima, ne salje redovno sms, ne javlja mi se uvijek na fb..,cak mi ponekad ni na sms ne odg.
 nista mi ne lajkuje, a drugim curama cak i komentarise, a kad mu se ja javim na fb uvjek je ozbiljan  Smile

Da te uvek cima i odgovara bio bi u "friendzoni".  Smile

Salim se malo Smile , probaj izokola pa vidi da li se i ti njemu svidjas i radi nesto povodom toga.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pre svega preporuchujem ti da prochitash prichu iz mog potpisa, nakon toga uzivo i otvoren razgovor sa njim uz jednu od tih kafica da vidite na chemu ste, pa ako ti i nakon toga ne bude jasno, detalje razgovora za dalju analizu ostavi ovde  Smile

Ae, pa nek je sa srecom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 42
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.46
Moj ti je savet da odete lepo na kafu, neko intimnije mesto i da izneseš svoja osećanja. Bio sam u sličnim situacijama i probao sam oba moguća načina tj da kažeš ili da ćutiš. U srednjoj školi nikad nisam rekao svoja prava osećanja jednoj ,,drugarici,, i sad se kajem zbog toga. Mislim da je i ona znala da mi se sviđa ali imala je dečka pa me ubacila u friend zone a ja nisam hteo da rizikujem da narušim naš odnos. Vremenom smo izgubili kontakt jer smo otišli da studiramo u različite gradove, počeo sam da ignorišem njena cimanja, na poruke sam počeo odgovarati lakonski, redovno sa ,,pozz,, na kraju. Videli smo se par puta nakon toga, otprilike jednom godišnje na kafi i to uvek na njenu inicijativu. Vidim da je ona sad zainteresovana za mene ali ja glumim hladnoću,
klasicna "kad-sam-ja-hteo,-ona-nije-htela,-a-sad-kad-ona-hoce-ja-necu" prica... Smile

sujeta is a bitch... Smile
, mada iskreno i nisam više zagrejan za nju kao kad sam bio klinac  Smile.
Kajem se zbog toga što  nisam bio iskren prema njoj jer možda bi htela biti sa mnom, možda bi nam bilo lepo a sada na to vreme gledam samo kao na gubljenje vremena i mučenje sebe.

Ipak naučio sam lekciju, od tada devojkama koje mi se sviđaju to jasno od starta stavim do znanja. Ne treba da te bude blam da iskreno kažeš svoja osećanja jer nikad ne znaš šta druga osoba oseća i namerava ako ne popričate na tu temu. Veruj mi lakše je pa i ako popiješ korpu, treba biti prvenstveno iskren prema samom sebi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Nokia 
Ne slaže mi se to : praktikuje veze za jednu noć,a ovamo crveni kad vas neko poveže,obarate glave i tako to..negdje laže. I šta te boli uvo hoće li njegovi prijatelji povezati nešto,idi u školu opušteno i  zanemari tudje reakcije,jer je  to nešto izmedju vas dvoje i tu nema ništa pogrešno,ništa loše i nemoralno,da bi se drugi sablaznili. a sa njim raščisti stvari,vidi na čemu ste i reci mu šta ti smeta,taj odnos toplo-hladno.. znači,nema kasnih poruka,kafica blabla ( i šopinga natename,meni su ti ljudi fenomen   Smile ) ,a ovamo se kao ne poznajete! pričajte, makar ćeš znati 'koliko je sati'
« Poslednja izmena: 23. Maj 2012, 02:17:20 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson W800i
Ne slaže mi se to : praktikuje veze za jednu noć,a ovamo crveni kad vas neko poveže
Pa mozda je decko zaljubljen u nju,i ne zeli da bude u vezi sa drugom-ali mora da zadovolji svoje zivotinjske potrebe i da se dokaze pred drugarima.Ima nas svakakvih.A mozda i laze.

ali on me ne cima, ne salje redovno sms, ne javlja mi se uvijek na fb..,cak mi ponekad ni na sms ne odg.
 nista mi ne lajkuje, a drugim curama cak i komentarise, a kad mu se ja javim na fb uvjek je ozbiljan  Smile

Da te uvek cima i odgovara bio bi u "friendzoni".  Smile

Salim se malo Smile D
Ne salis se.  Smile
Dzobi ti rece,procitaj pricu,a evo i kolega dizelas je otvorio dusu-nemoj da cutis.Em ces se nervirati sada,em ces se nervirati posle sto nisi ranije reagovala.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Nokia 
pa to,ali opet-ako si zaljubljen,nemoj njoj da pričaš kakav si frajer,kad te ona voli baš onakvog kakav si bio prije te priče. da pada na takve 'poduhvate',pa ajde. i nemaju 100 života,pa da on izigrava tamo nešto,ona da se pita narednih par mjeseci šta mu je u glavi..

normalno da i on i ona imaju potrebe,neko manje neko više izražene. ali ako imaju neku šansu i želju da budu zajedno,valjda se oboje potrude malo više.
da ne žale posle bre  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64

Ne salis se.  Smile

Dobro, polu se salim.  Smile

Otkud znam, to su te neke sitne igrice koje se igraju i kod kojih nikada nisi siguran sta druga osoba zapravo hoce. Mozda mu se svidja, mozda je ceni kao drugaricu, ali nikada se ne zna jer salju svakakve signale. Ovamo je kulira a ovamo sa njom ide u soping. Da joj je odmah rekao sta zeli znala bi sta da ocekuje ali pitanje da li bi zelela isto a mozda bi zelela u momentu iso pa bi vec probali da budu u nekoj vezi i problema ne bi ni bilo. Smile Veze bi bile mnogo jednostavnije da svi znaju sta hoce i da se izraze pravilno. Smile

Btw stavio bih novac na ovo

Citat
A mozda i laze.
I da je hteo da se cisto malo pokaze kao frajer. Smile
« Poslednja izmena: 23. Maj 2012, 03:02:46 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 07:30:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.