Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mi nismo andjeli 2  (Pročitano 13510 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
I ja juce odgledo u domu s. nije los ali mi je prvi i dalje zakon
Citat
zoran cvijanovic je zaboravio da prica kao normalan covek, on se pretvorio u mileta
slazem se malo me to iznerviralo...
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Apsolutno tvoj (apsolutno moj)
Samo mi smo taj (genijalan spoj)
Apsolutno tvoj zivot je moj

Permanentno moj (permanentno tvoj)
Samo ti si taj (specijalan broj)
Permanentno tvoj zivot je moj

Apsolutno moj si broj
Aposlutno ja sam tvoj
Genijalan mi smo spoj
Permanentno bicu tvoj

Apsolutno moj si broj (broj)
Aposlutno ja sam tvoj (ti si moj)
Specijalan mi smo spoj (spoj)
Permanentno bicu tvoj


Film je veoma simpatican, ima kvaliteta i vidi se da je produkcija na daleko visem nivou od 1. dela.. medjutim.. jednostavno film nema onu trajnost.. nema filozofiju zivljeja prvog dela... ovo je cisto popcorn movie i kao takav je odlican i bice jako gledan... ali nece biti naslednik prvog dela.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 779
Zastava Sovjetski savez
mob
Motorola E 550
Ja jos nisam gledao  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Gledala..
Sta reci...  Smile
Bez zezanja... film nije los... Mozda malo vise... "vulgran"  Smile  Smile nego prvi deo...
Zamerka je sto se isuvise oslanja na fore iz prvog dela... Nekako, 90% fazona su smesni bas zato sto aludiraju na prvi deo. E sad, koliko je to dobro, ne znam... Meni je glupo.  Smile
Slazem se sa Sarmicom, pola filma je bilo tesko cuti, narocito Andjela i Djavola (koji su cini mi se, 300 x bolesniji nego u prvom delu...)
Sve u svemu, ima dobrih fora, ali tesko da ce ga iko znati napamet za jedno 3 godine, kao sto je bio slucaj sa MNA1...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
E odusevio sam se, jeste, upravu ste sve to o cemu ste govorili, ali... Bas mi je prijao osecaj dok sam gledao film-beg od svih zivotnih problema i jednostavno uzivanje, lol Smiley, za razliku od vecine ostalih nasih filmova koji iniciraju sasvim druger stvari. Zaista je film pun pogodak, nema veze sto ga mi necemo znati napamet kao prvi deo, ali zato neki novi klinci hoce jer je film pravljen delom za klince sto mi se jako svidja jer ranije uopste nije bilo slicnih filmova. Eto, steta sto nema opet Branke i one scene "Ljubinka sine, ide tata u rat(sada u hag)", to mi je jedino krivo, ali konacan utisak je super. Svaka cast za film!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
Odgledao sam film dva puta i ovo je moje misljenje:

Film je nista posebno. Malo smeha za jedno popodne.  :|

Veliki minus kod mene mu je "forsiranje bajatih fora iz prvog dela", i to previse. U prvih pet minuta nema dve uzastopne originalne recenice - te "evo suske, al ce se nabrois", te "ko se to meni nalalao", te "mala maca je bila mastovita nicas", te "sad ce omletic", a o iskarikiranom pljuvanju u vreo tiganj da i ne govorim,  Smile kao i ono izvestaceno kukanje one debele "dva puta sam sebi pokusala da oduzmem zivot ..." i to od reci do reci.   :x

Ne svidja mi se i to sto nema scene u kojoj se Nikola nije pojavio. Jeste to prica o njemu i njegovoj "borbi", ali previse ga ima. I u kecu je radnja bila o njemu ali nije tako firsiran nego je mesano sa drugim glumcima.   Smile

Pre svega mislim da je film uzasno komercijalizovan u pokusaju da se sto vise popularizuje, ali kao takav nikada nece dostici slavu keca. Mozda ce oboriti rekorde po broju gledalaca, jer naravno svako hoce da ga pogleda a i medijski je izuzetno propracen, ali nece izdrzati na duge staze.

Sve u svemu (zacin C), ocekivano nisam odusevljen, ali svakako preporucujem svima da ga pogledaju i daju svoj sud.   Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Simpatican film... moram da ga ogledam jos jednom da bih uzivala u svim forama... pored mene je sedela klinka koja je gledala film, takao da sam minut unapred znala sta ce se desiti, a to stvarno kvari dozivljaj Smile
Film je dosta doteraniji i ispeglaniji nego prvi deo Smiley Svakako nesto najbolje sto je u skorije vreme snimljeno kod nas... Nikola Kojo je izvrstan, klinka je slatka, ali to je sve... Cvijanovic se stvarno 101% uziveo u Mileta, tako da jadni mi... Smiley
Inace, sto se tice atmosfere u Beogradu danas, u potpunosti je preneta...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Prvi deo je nosio sa sobom filozofiju zivota jedne generacije... drugi je jednostacno karikatura onakvog zivota kakav ameri prikazuju u svojim filmovima a kome mi tako svesrdno tezimo Smiley
Jebiga.. blockbuster.. ne i nesto mnogo vise, ali lepa zabava za popodne uz kockice Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
kookiceeeee :dribble:
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
da, obavezno uz ko-KI-CEEEEE!!!!

(curi mi voda na usta)
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.